رویداد به پایان رسیده است!
وبینار A/B تست و افزایش نرخ تبدیل و فروش سایت تا ۳۰۰% در تاریخ چهارشنبه ۳۰ امرداد به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

کاور
چهارشنبه ۳۰ مرداد ساعت ۱۹:۰۰

وبینار A/B تست و افزایش نرخ تبدیل و فروش سایت تا ۳۰۰%

  • رایگان
  • آنلاین
  • تکنولوژی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

وبینار A/B تست


یکی از بهترین روش‌های بهینه‌سازی صفحات لندینگ پیج و افزایش نرخ تبدیل استفاده از A/B تست است.

 

با A/B تست می‌توانید نرخ CTA صفحات سایت خود را به طرز چشمگیری افزایش داده و به طبع درآمد حاصل از این کار از طریق سایت برای شما چندین برابر خواهد شد.

 

A/B تست چیست؟
A/B تست به صورت واضح و خلاصه یعنی استفاده از دو ورژن متفاوت از یک محتوا جهت بررسی و آنالیز تأثیرگذاری آن‌ها روی رفتار کاربران می‌باشد.

 

عوامل روانی در رفتار کاربران به شدت تأثیرگذار است. شاید در جایی شما حس کنید استفاده از یک رنگ خاص بتواند تأثیر بیشتری روی کاربران داشته باشد ولی در عمل عکس این قضیه اتفاق بیفتد.

 

شما برای پیدا کردن الگوی رفتاری کاربران باید به صورت مداوم رفتار آن‌ها را درون وب‌سایت و صفحات داخلی تحلیل و بررسی کنید.

 

ابزارهای بسیار زیادی برای این کار وجود دارند که بسیاری از آن‌ها کمک چندانی به شما نکرده و مابقی هم اگر تسلط کافی در استفاده از آن‌ها نداشته باشید باز هم خروجی مناسبی برای شما نخواهند داشت.

 
 
در وبینار A/B تست به چه مواردی خواهیم پرداخت:
در وبینار افزایش نرخ تبدیل و فروش سایت تا ۳۰۰% با A/B تست ما به شما به صورت ۱۰۰% عملی نشان می‌دهیم درون وب‌سایت مدیر سرور از چه استراتژی‌هایی برای افزایش نرخ تبدیل استفاده کرده‌ایم.

 

علاوه بر نشان دادن استراتژی‌های شخصی خودمان به شما الگوی صحیح ساخت یک لندینگ پیج حرفه‌ای که بتواند نرخ بالایی از ورودی‌های سایت شما را جذب کرده و اطلاعات آن‌ها را برای شما جمع‌آوری کند را یاد خواهیم داد.

 

از دو ابزار بسیار حرفه‌ای برای اجرای سیستم A/B تست در وب‌سایت رونمایی خواهیم کرد که یک ابزار به صورت اختصاصی و بسیار عالی برای وب‌سایت‌های وردپرسی عمل خواهد کرد و ابزار دوم که فارق از نوع CMS در تمامی وب‌سایت‌ها فقط با چند کلیک قابل پیاده‌سازی است.

 

 
بعد از پایان وبینار شما به چه توانایی خواهید رسید؟
شما در انتهای این وبینار بلافاصله می‌توانید سیستم خودکار A/B تست خودتان را بدون هیچ هزینه‌ای راه‌اندازی کنید و الگوی رفتاری مخاطبان خودتان را پیدا کنید.

قرار هستش در این وبینار به شما نشان بدهیم چطور حتی تغییر یک رنگ در CTA می‌تواند نرخ تبدیل سایت شما را افزایش داده و تأثیر بسیار مهمی در درآمدزایی سایت شما داشته باشد.

A/B تست علاوه بر وب‌سایت می‌تواند برای ایمیل و حتی تبلیغات آفلاین نیز کاربرد داشته باشد که در این وبینار به موارد نیز خواهیم پرداخت.

 

بعد از پیاده‌سازی تست A/B درون سایت حالا نوبت اجرای تست و عملکرد آن است که به شما به صورت دقیق نشان خواهیم داد چطور می‌توانید با ایجاد ترافیک کاملاً هدفمند به درون لندینگ پیج ها حتی نحوه برخورد آن‌ها با صفحات سایت را به صورت ویدیویی و از درون کامپیوتر آن‌ها مشاهده کنید.

برگزار‌کننده

آواتار

حسین محمدپور (مدیر سرور)

مدیر سرور ارائه کننده دوره های وبمستری(سئو و دیجیتال مارکتینگ)و مدیریت سرور

رویداد های برگزارشده۱۲
رویداد های فعال۰
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۱۰ نفر