رویداد به پایان رسیده است!
ابرفروشنده های پول ساز در تاریخ دوشنبه ۱۹ آذر به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
شنبه ۱۷ آذر ساعت ۱۷:۳۰

ابرفروشنده های پول ساز

  • رایگان
  • مشهد
  • کسب و کار
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


این رویداد منقضی شده است. برای "آموزش های ارزشمند و کاربردی رایگان" به سایت زیر مراجعه کنید.

https://abarkasb.com

 

 

قسمتی از دوره های قبل: چرا مشتری ما را ترک می کند؟

شهریه : رایگان

 

مدت زمان :  2 ساعت

 

محل برگزاری : مشهد/ خیابان جنت /بین جنت 9 و 7 / مجتمع تجاری امید / طبقه ی اول / پلاک 207

 

زمان برگزاری : در دو سانس

( محتوای هر دو سانس یکی می باشد و فقط زمان برگزاری متفاوت است. شرکت در یک سانس کافی می باشد.)

 

شنبه  97/9/17 ساعت 17:30

دوشنبه  97/9/19 ساعت 17:30

 

قسمتی از دوره های قبل: این عطر رو به من بفروشید!

 

محتوای دوره:

من سعی نمی کنم به شما فروش یخچال به اسکیمو را آموزش بدهم! یا اینکه داستان هایی را تعریف کنم که "فردی دنبال قرص سر درد می گشته و در راه به یک فروشگاه قایق فروشی می رسد و از فروشنده آدرس داروخانه را می پرسد و در نهایت فروشنده با پرسیدن علّت تلاش او برای پیدا کردن داروخانه، به او یک قایق می فروشد!"

 

این ها داستان هایی است که فقط شنیدیم و بیان کردیم. وقتی به عنوان فروشنده وارد گود بازار می شویم نصف این ایده ها را بیشتر شبیه جوک می بینیم! این داستان ها شبیه مدیر بازاریابی  می ماند که فقط نشسته و بازار را از بیرون گود قضاوت کرده و در آخر فرمول های اعجاب انگیز خود را می خواهد بفروشد! این مثل دکترای مدیریتی می ماند که توانایی مدیریت خانواده ی خود و فرزندش را ندارد، ولی دم از آموزش مدیریت برای کارآفرینان می زند! کارآفرینانی که خود سال ها از نزدیک تعامل با نیروی انسانی را درک کرده اند و درد مدیریت شرایط مختلف را چشیده اند!

 

من برای تمام ایده ها و تئوری هایی که اساتید مطرح می کنند احترام قائل هستم اما بر این اصل واقفم که گاهی درگیر "اطلاعات فانتزی" شدیم. اطلاعات فانتزی  همان اطلاعاتی است که زیبا و چشم نواز است، اما کاربردی در مهارت من ندارد و صرفا" من را سرگرم می کند! اطلاعاتی که من به عنوان یک فروشنده که سال ها قصد فروش محصولات مختلف را داشتم نمی دانستم باید چیکار کنم!؟ بعضی جاها آن قدر به مطالب پر و بال داده ایم که فروشنده و بازاریاب نمی داند باید چیکار کند!

 

در هر کسب وکاری ما دو قسمت مشترک را داریم:

1- محصولات و خدمات: هر کسب وکاری و هر فروشنده ای در تلاش برای عرضه محصولی به مشتریان برای دریافت پول است.

2- مشتری: خواسته یا ناخواسته در این کره ی خاکی انسان ها از انسان ها خرید می کنند. هر کسب و کاری گلوگاهی دارد به نام ارتباط با مشتریان چه به صورت حضوری چه به صورت تلفنی. چه مشتری به سمت ما بیاید یا ما به سمت او برویم.

 

قسمتی از دوره های قبل: شناخت بیشتر مشتری

خیلی از فروشنده ها اینطور فکر می کنند که قیمت دادن و حرف زدن به معنی فروش است! اما به عنوان فروشنده باید بدانیم که "گفتن فروختن نیست!" برای اینکه بتوانیم محصول خود را بفروشیم باید روش برقراری "ارتباط دوجانبه" با مشتری را بلد باشیم. اگر تمام فروشندگان تلاش می کنند با حرف زدن بفروشند. یک فروشنده با برقراری ارتباط دوجانبه می تواند به راحتی باعث تفاوت خود با دیگران شود و در نهایت فروش را آسان تر انجام دهد.

 

در واقع فروشندگان و تیم بازاریابی می تواند تمام تلاشی که ما برای پر کردن قیف فروش انجام داده ایم را به ثمر نشاند. هرچه تیم فروش ما توانمندتر باشد میزان تعداد خروجی قیف ما به تعداد ورودی آن نزدیک تر می شود. این به این معنی است که هر مراجعه به یک خرید منجر می شود!

 

اگر من امروز قصد آموزش فروشندگی را دارم آیا در بدنه تیم فروش کسب وکار به مشتریان مراجعه کرده ام؟ آیا فروشندگان مختلف را بررسی کرده ام تا ببینم درد فروشنده چیست؟ آیا این را درک کرده ام که فروشندگان قبل از تلاش در فروش هر محصولی دارای پیش داوری هایی هستند که در هیچ کتابی از آن یاد نشده و فقط با عمل می شود به این نتیجه رسید؟

 

آن چه که دراین دوره خواهید آموخت درک جدیدی از فروشندگی و تلاش برای فروش محصولات مختلف است. که بر دو مبنا شکل گرفته است.

1- آنالیز و تحلیل ملاقات و تماس تلفنی با بیش از هزار مشتری مختلف، در شرایط زمانی و مکانی متفاوت.

2-  مطالعه کتاب ها و بررسی اینکه گیر کار از کجاست؟! چرا من به عنوان فروشنده، نتوانستم مشتری را متقاعد کنم که از من خرید کند؟

 

آن چه که در این دوره آموزش می دهیم راهکارهای ریشه ای و عملی است که به تیم فروش و فروشندگان کمک می کند کار فروش را سریع تر و آسان تر انجام دهند و از شغل فروشندگی لذت ببرند.

 

سخنرانان

علیرضا دشتبان
علیرضا دشتبان
مربی فروشندگی

برای آشنایی بیشتر می توانید اینستاگرام یا سایت را چک بفرمایید.

آدرس

مشهد خیابان جنت/ بین جنت 9 و 7 / مجتمع تجاری امید/ طبقه اول / پلاک 207

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

ابرکسب

آموزش فروشندگی

رویداد های برگزارشده۹
رویداد های فعال۰