رویداد به پایان رسیده است!
معرفی آکادمی نوآوا و فرصت های شغلی در اکوسیستم استارتاپی ایران در تاریخ دوشنبه ۲۹ امرداد به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
دوشنبه ۲۹ مرداد ساعت ۱۴:۳۰

معرفی آکادمی نوآوا و فرصت های شغلی در اکوسیستم استارتاپی ایران

  • از ۵,۰۰۰ تومان
  • تهران
  • کارآفرینی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات بیشتر


تجربه‌ی فعالیت داشتن با کسب وکارهای نوپا چیزی است که می‌تواند بسیاری از ما را به رویاهای سالهای نه‌چندان دورمان برساند و آنها را دست‌یافتنی‌تر کند. پس اگر شما هم علاقه‌مندید که رویاهایتان به واقعیت نزدیک‌تر شود، اگر علاقه‌مندید که فعالیتی را تجربه کنید که تجربه‌ی بزرگان کسب وکار را با روش‌های امروزی و چابک به چالش بکشد و در نهایت اگر علاقه مندید که انرژی‌تان را در راستای رویاهای جوانیتان مدیریت کنید، محیط‌های پویای کسب‌وکارهای نوپای امروزی بهترین گزینه برای شماست.

ما در آکادمی نوآوا آماده هستیم تا در یک بازه‌ی زمانی 4 تا 6 ماهه به شما این فرصت را بدهیم تا در کنار آموزش‌هایی که می‌بینید و تجربیاتی که کسب‌ می‌کنید، توانایی‌های خود را با انجام دادن پروژه‌های واقعی در یکی از کسب‌وکارهای نوپا محک بزنید.

برای آشنایی بیشتر شما با این فرآیند کاری، در این رویداد 4 ساعته شما با دوره کارآموزی در زمینه  Talent Management, Performance Marketing, Product Management و Business Intelligence  در نوآوا، برنامه و جزئیات آن آشنا خواهید شد. به تمامی سوالات شما پاسخ می‌دهیم و شما فرصت این را خواهید داشت تا با محیط کاری و تیم های مستقر در کارخانه نوآوری از نزدیک آشنا شوید.

 

ما به دنبال چه افرادی میگردیم؟

با وجود این‌که کار کردن و آشنایی با همه افراد مشتاق و علاقه مند به ارزش آفرینی برای ما افتخار است، اما به منظور شرکت در دوره آکادمی ما نیاز به تازه فارغ التحصیلان و افرادی که بیش از 2 سال از فارغ‌التحصیلی آنها نگذشته باشد داریم. همچنین دانشجویان ترم آخر نیز می‌توانند درخواست شرکت در دوره را بدهند. با وجود این‌که نیازی نیست تا شما تجربه کار کردن در استارتاپ‌ها را داشته باشید، ولی علاقه به فعالیت در محیط‌های با پویایی بالا و فرهنگ‌های استارتاپی ازجمله ملزومات تداوم همکاری با یک کسب و کار نوپاست.


برای اطلاعات بیشتر در مورد آکادمی میتوانید به صفحه آکادمی نوآوا مراجعه کنید.

سخنرانان

بابک کبیری
بابک کبیری
مدیرعامل ریحون
فرزانه ترمه
فرزانه ترمه
کارشناس ارشد جذب و استخدام

آدرس

تهران تهران، کیلومتر 1.5 جاده کرج، جنب ایستگاه مترو بیمه، پلاک 31، کار خانه نوآوری (آما سابق)

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

نوآوا

کسب تجربه و دانش در کنار پایداری هوشمندانه بر رویایی ارزش آفرین، راه رسیدن به موفقیتی پایدار است. موفقیت برای ایده هایی که بسیار شکننده و غیر پایدار هستند اما با کنار هم قرار گرفتن افرادی با همان رویاها و آرزوها دست یافتنی تر می شوند. نوآوا یک شرکت

رویداد های برگزارشده۳
رویداد های فعال۰
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۱۰ نفر