دوره آموزشی Java مقدماتی تا پیشرفته

شروع رویداد
یک‌شنبه ۳ مرداد ۹۵ ۱۰:۰۰
پایان رویداد
سه‌شنبه ۱۹ مرداد ۹۵ ۱۲:۰۰
مکان رویدادتهران
اضافه به تقویم
دوره آموزشی Java مقدماتی تا پیشرفته
برگزارکننده‌ی رویداد
گزارش
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات بیشتر

مدرس: حامد گرجی‌آرا

برنامه نویس شرکت داتیس، RCgroup و پژوهشکده‌ی سامانه‌های هوشمند کاربردی دانشگاه تهران. دانشجوی UCI آمریکا.

زمان برگزاری: روزهای یک‌شنبه و سه‌شنبه ساعت ۱۰ تا ۱۲

مکان برگزاری: ساختمان کلاس‌های دانشکده‌ی مهندسی برق و کامپیوتر

جلسه‌ی اول: یک‌شنبه ۳ مرداد (شرکت در این جلسه برای حضور در بقیه‌ی جلسات اکیداً توصیه می‌شود)

مدت: ۶ جلسه

  • اطلاعات ثبت‌نام کنندگان در جلسه‌ی اول بررسی می‌شود. لذا دوستانی که بلیت مخصوص دانشجویان دانشکده‌ی برق و کامپیوتر یا دانشجویان دانشگاه تهران را دریافت کرده‌اند حتماً کارت‌های دانشجویی خود را همراه داشته باشند.

با توجه اینکه درس ساختمان داده در ترم پاییز 95 با زبان جاوا کار خواهدشد، حضور در این کلاس به کلیه‌ی دانش‌جویان ورودی 94 توصیه می‌شود .

--------------------------
جاوا از مقدماتی تا پیشرفته
جاوا معروف‌ترین و پر استفاده‌ترین زبان برنامه‌نویسی است! از جاوا به طور خاص بیش از هر زبان دیگری برای Enterprise Applications استفاده می‌شود . هدف از برگزاری این کلاس آشنایی با مفاهیم اولیه جاوا ( Object, Class, Inheritance, Interface … ) تا مفاهیم پیشرفته ( Swing, Multithreading, Testing, JDBC, Reflection, … ) است و در طی کلاس ها، تعدادی پروژه برای یادگیری بیشتر تعریف می شود. به کسانی که در این کلاس شرکت کنند Certificate از طرف شاخه دانشجویی ACM دانشگاه تهران داده خواهد شد. علاوه بر این، به سه نفری که برترین پروژه را پیاده سازی کرده اند، پیشنهاد کاری از طرف پژوهشکده سامانه های هوشمند و کاربردی دانشگاه تهران ( پیمانکار برنامه های Enterprise تحت جاوا برای سازمان های گمرک، مالیات، شهرداری کل کشور ) داده خواهد شد.

آدرس:تهران امیرآباد شمالی، بالاتر از جلال آل احمد، دانشکده‌ی فنی دانشگاه تهران، کلاس ۲۲۰ ساختمان جدید دانشکده‌ی برق و کامپیوتر