کاور
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد
حضور در دوره
۲۷ مهر
۲۷ مهر
۷۵۰,۰۰۰ تومان
حضور در دوره (ثبت‌نام تا ۲۱ مهر)
۲۰ درصد تخفیف برای ثبت‌نام تا پنج‌شنبه ۲۱ مهر
۲۱ مهر
۶۰۰,۰۰۰ تومان

درباره‌ی دوره (آنلاین)

حملات سایبری در پنج سال گذشته در حال افزایش بوده است و روش‌های دفاع غیرفعال گذشته، دیگر برای محافظت از دارایی سازمان‌ها کافی نیست. درهمین راستا، بسیاری از شرکت‌ها رویکردهای امنیت سایبری تدافعی و تهاجمی مختلفی را برای خود ترسیم می‌کنند. یکی از راهکارهای مورد علاقه‌ی سازمان‌های بزرگ، پیاده‌سازی انواع Honeypot و فناوری‌های فریب، جهت شناسایی مهاجمین و روش‌های مورد استفاده‌ی آن‌هاست.

Honeypot مکانیزم امنیتی است که یک تله‌ی مجازی برای فریب مهاجمان ایجاد می‌کند. مانند یک سرور یا سرویس به ظاهر مهم که به طور عمدی در معرض خطر قرار می‌گیرد تا به مهاجم اجازه دهد که از آسیب‌پذیری‌های آن سواستفاده کند. بنابراین شما می‌توانید متوجه حضور مهاجم و همچنین روش‌های مورد استفاده آن در زیرساخت سازمان شوید. شما می توانید یک Honeypot  را برای هر سامانه‌ای از نرم افزار و شبکه گرفته تا سرورهای فایل و روترها ایجاد کنید.

اکتیو دایرکتوری (AD) با توجه به نقش اصلی آن در مدیریت دسترسی به منابع، یک عنصر حیاتی در سازمان‌های بزرگ و مورد توجه اغلب مهاجمین سایبری است. در واقع هنگامی که یک مهاجم یا تیم APT دسترسی اولیه‌ی خود را در زیرساخت سازمان قربانی به دست می‌آورد، تکنیک‌های مختلفی را برای استخراج اطلاعات کاربران و سامانه‌ها از طریق اکتیو دایرکتوری و در مرحله‌ی بعد تلاش برای نفوذ به این سامانه‌ی حیاتی را در دستور کار خود قرار می‌دهد.

بنابراین پیاده‌سازی راهکارهای فریب در اکتیو دایرکتوری، می‌تواند کمک موثری برای تیم امنیت سازمان در راستای شناسایی حضور مهاجمین در زیرساخت باشد. در این دوره به معرفی و آموزش یک راهکار موثر به منظور پیاده‌سازی Honeypot و راهکارهای فریب در  اکتیو دایرکتوری و پایش این سنسورها در سامانه‌ی Splunk پرداخته می‌شود. شما با گذراندن این دوره ساختار اکتیو دایرکتوری و Honeypot آشنا شده و پیاده‌سازی یک Honeypot پیشرفته با استفاده از ترکیب لاگ‌های اکتیو دایرکتوری و سامانه‌ی Splunk را به صورت کاربردی خواهید آموخت.

مدت زمان دوره

مدت زمان این دوره ۸ ساعت است، طی ۱ جلسه به صورت آنلاین، از ساعت ۱۰:۰۰ تا ۱۸:۰۰ برگزار می‌شود. تاریخ شروع این دوره پنج‌شنبه ۲۸ مهر ماه خواهد بود.

تخفیف ثبت‌نام زودهنگام

۲۰ درصد تخفیف برای ثبت‌نام تا ۲۱ مهر برای حضور در این دوره در نظر گرفته شده است که بلیط ثبت‌نام زودهنگام، بدون نیاز به وارد کردن کد تخفیف، در پلتفرم ایوند تعریف شده است.
 

گواهینامه‌ی دوره

برای دریافت گواهینامه‌ی این دوره، ده روز پس از جلسه‌ی پایانی، آزمونی برگزار خواهد شد که با قبولی در این آزمون، امکان صدور گواهینامه‌ی دوره برای شما را خواهیم داشت. حضور در آزمون پایانی و دریافت گواهینامه‌ی دوره برای شرکت‌کنندگان اختیاری است.

هزینه‌ی شرکت در آزمون پایانی: ۳۰ هزارتومان
هزینه‌ی چاپ و صدور گواهینامه‌ی دوره: ۵۰ هزارتومان

این دوره به چه افرادی توصیه می‌شود؟

کارشناسان مراکز SOC
مهندسین امنیت شبکه و زیرساخت
مشاورین و مدیران امنیت سایبری

برای حضور در این دوره چه دانش‌هایی باید داشته باشم؟

آشنایی با سرویس Active Directory
آشنایی با سرویس Splunk
آشنایی با PowerShell
آشنایی با مفاهیم امنیت سایبری
حداقل یک سال تجربه‌ی کاری در زمینه‌ی امنیت سایبری

 

برای اطلاع از سرفصل‌های این دوره، به لینک زیر مراجعه کنید:

https://ravinacademy.com/course/active-directory-honeypot/

برگزارکننده

مدرس

۱۸۶۲
دنبال کننده
۱۰۶
کل رویدادها
۱۲
رویداد فعال

آکادمی راوین برگزارکننده دوره‌های تخصصی در زمینه امنیت سایبری است. تمام دوره‌های این موسسه در هر دو مسیر «آبی» و «قرمز» بر اساس آخرین دانش روز دنیا و هم سطح دوره‌های ارایه شده در موسسات بزرگ بین‌المللی، طراحی شده و توسط به‌نام‌ترین مدرسین ایرانی و غیر ایرانی تدریس می‌شود. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید از طریق پست الکترونیک info@ravinacademy.com...

بیشتر از ۱۸۰ نفر (۸۰%) این برگزارکننده را توصیه کرده‌اند.

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

شنبه ۷ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۰

Network & Protocols Fundamentals

 • آنلاین
 • از ۲,۸۰۰,۰۰۰ تومان
 • آکادمی راوین
یک‌شنبه ۲۴ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۰

دوره تخصصی آنلاین متاورس و خلق ارزش

 • آنلاین
 • رایگان
 • محمد عبدالله زاده
یک‌شنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۰

آموزش مبتدی تا حرفه ای طراحی ۳ بعدی

 • آنلاین
 • از ۷۵۰,۰۰۰ تومان
 • رضا حریرچیان
یک‌شنبه ۱ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۰

مبانی بازاریابی محتوایی

 • آنلاین
 • رایگان
 • آکادمی زرین