رویداد به پایان رسیده است!
آشنایی با کارگاه های زبان انگلیسی پیشرفته و یا آمادگی آزمون GRE General در تاریخ جمعه ۲۵ خرداد به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

کاور
جمعه ۲۵ خرداد ساعت ۰۹:۰۰

آشنایی با کارگاه های زبان انگلیسی پیشرفته و یا آمادگی آزمون GRE General

  • رایگان
  • تهران
  • تحصیلی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات بیشتر


با شرکت در این جلسه ی معارفه و مصاحبه، جهت ثبت نام کلاس های تابستانی، کلیه اطلاعات در مورد کارگاه ها را دریافت می کنید و به سوالات شما پاسخ داده می شود (ثبت نام پس از جلسه معارفه و مصاحبه، صرفا برای منتخبین ممکن خواهد بود).

کلاس ها مناسب افرادی است که می توانند از تافل iBT حداقل نمره بالای 70-80 کسب کنند و مکالمه انگلیسی آنها روان است. کلیه دوره های زیر با شیوه مکالمه ی آزاد (و پرسش و پاسخ) زبان آموزان را به استفاده از کلماتی که در طی هفته آموخته اند، تشویق می کند. فایل های متنی، صوتی و تصویری مربوطه در اختیار زبان آموزان قرار داده شده و به جای تدریس کامل، روخوانی و تکرار مطالبی که در کتاب موجود است، با آزمون های منظم که در ابتدا یا انتهای جلسات برگزار می شود، پیشرفت آنها سنجیده می شود. برخی کلاس ها تکالیف نوشتاری هفتگی دارند.

عزیزان! من هیچ گونه جزوه ای ندارم و مطلبی غیر از زبان و مطالب علمی که در کتب استاندارد (مانند زیر) چاپ شده به شما آموزش نمی دهم! شما با خواندن این کتب و کتب خوب دیگر، از هر کلاسی، از جمله کلاس های من، بی نیاز خواهید بود.

هدف از این کلاس ها تشویق و کمک به شماست در مسیر واقعی یادگیری، نه ارائه ی میان-برهای دروغین برای امتحانات، آموزش استراتژی های نخ نما شده و یا تهیه جزوات سرقت شده از همین کتاب ها!

(هر دوره به مدت ده هفته، یک روز در هفته، و جلسه ی 95 دقیقه ای می باشد. هزینه ثبت نام هر دوره 400 هزار تومان است) تعدادی تخفیف ویژه ی پنجاه درصدی برای دانشجویان دانشگاه تهران و شریف و افراد تحت حمایت بنیاد نخبگان در نظر گرفته می شود.

انواع دوره های تابستان 97:

- خواندن مقالات NYTimes ده مقاله در ده هفته به همراه فایل صوتی تصویری از مستندها یا سخنرانی های مرتبط

- دو گروه کتابخوانی GRE General برای کتابهای Barron's GRE Essential Words و 1100 Words با آزمون های منظم هر هفته

- ریاضیات، هوش، آمار و آنالیز پایه برای بخش GRE General- Quantitative

- ده مستند و سخنرانی مرتبط با Origin of Life

سخنرانان

بهروز سلطانی
بهروز سلطانی
دکترای تخصصی بیوتکنولوژی

دکترای تخصصی بیوتکنولوژی، سابقه تحصیل، تدریس و کار تحقیقاتی در ایران و بلژیک

جهت مشاهده مقالات علمی Behrooz Soltani به زبان انگلیسی به سایت های scholar.google.com و یا www.pubmed.com مراجعه و نام را به انگلیسی به همراه یک کلمه کلیدی چون biotechnology جستجو کنید.


توضیحات تکمیلیسوالات متداول

وسایل همراه و مورد نیاز در این رویداد چیست؟
کارت شناسایی و کاغذ و مداد.

برگزار‌کننده

آواتار

دکتر بهروز سلطانی

دکترای تخصصی بیوتکنولوژی، سابقه تحصیل، تدریس و کار تحقیقاتی در ایران و بلژیک. جهت مشاهده مقالات علمی Behrooz Soltani به زبان انگلیسی به سایت های scholar.google.com و یا  www.pubmed.com مراجعه و نام را به انگلیسی به همراه یک کلمه کلیدی چون biotechnolo

رویداد های برگزارشده۷
  • شروع: جمعه ۲۵ خرداد ساعت ۰۹:۰۰
  • پایان: جمعه ۲۵ خرداد ساعت ۱۱:۰۰

آدرس: تهران تهران 2 دقیقه پیاده تا میدان انقلاب و مترو و BRT، خ 12 فروردین، خ شهدای ژاندارمری (سمت غرب)، پلاک 134، خانه فرهنگ ایده، طبقه سوم، اتاق همایش