برگزاری دوره افترافکت و پریمیر در تبریز

شروع رویداد
چهارشنبه ۳ بهمن ۹۷ ۰۸:۰۰
پایان رویداد
جمعه ۳۰ فروردین ۹۸ ۱۹:۰۰
مکان رویدادتبریز
موضوع رویدادفرهنگی هنری / انیمیشن
اضافه به تقویم
برگزاری دوره افترافکت و پریمیر در تبریز
برگزارکننده‌ی رویداد
تماس با برگزارکننده
۰۴۱-۳۲۸۴۷۵۶۲
گزارش
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات بیشتر

〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️

معرفی اجمالی دوره :

نرم افزار قدرتمند After Effect در زمینه تلفیق و تركیب تصاوير متحرك همان قدرتي را در اختیار شما قرار مي دهد كه فتوشاپ در اختیار طراحان قرار مي دهد. در محیط اين برنامه مي توانید ارتباط بین تصاوير، صداها و فیلم های متحرك را به دلخواه و با مهارت بر قرار نمايید به كمک اين برنامه مي توانید صداها را وارد كنید تا با حركات تصاوير اجراء شوند.از اين برنامه به شدت در صنعت تصوير متحرك و فیلم های ويديويي و تیزاژ فیلم ها و تبلیغات تلويزيوني استفاده مي شود .و بسیاری از شاهكار های سینمايي و تبلیغات تلويزيوني اغلب محصول برنامه AE يا همان افتر افكتز است به عبارتي برنامه After Effects در زمینه تلفیق و تركیب تصاوير متحرك همان قدرتي را در اختیاز شما قرار مي دهد كه ابزارهای نقاشي و ترسیمي در اختیار هنرمندان قرار داده اند! فیلم های پرهزينه هالیوودی همچون Gladiator, Spiderman, Die Hard 4 , فیلم جنجالي 300 ، Mr & . Mrs Smith, Last Samurai, Rush Hour 3 , سری فیلم های Blade و فیلم ماتريكس و بالغ بر 350 فیلم ديگر هالیوودی همگي از اين نرم افزار برای جلوه های ويژه، تیتراژ و میكس ويديويي خود استفاده نموده اند. به احتمال خیلی زیاد شما تا حالا نمونه های از کارایی این نرم افزار قدرتمند را دیده اید .تیتراژ فیلمهایی زیادی مثل ماتریکس ، تبلیغات تلویزیونی مثل تبلیغات همراه اول و ایرانسل را بیاد بیاورید .این نرم افزار به سرعت داره جایی خودش رادر صنعت فیلم سازی و تبلیغات باز می کنه از این نرم افزار حتی می توان در صنعت وب ومالتی مدیا نیز استفاده کرد .

〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️

هرجا که بحث جلوه های ویژه باشد هر جا که صحبت موزیک ویدئو می شود هر جا که صحبت از خلق صحنه هایی میشود که باورکردنی نباشد نام افترافکت از شرکت ادوبی به میان می آید که بی تردید یکی از بهترین و کارامدترین نرم افزارهای حوزه چندرسانه ای می باشد که در تمامی سطح ها کاربرد داشته وتخصص نرم افزار افترافکت در تولید جلوه های ویژه و موشن گرافیک دو بعدی و سه بعدی بوده و از دسته نرم افزارهای تولید جلوه های ویژه غیر خطی محسوب میشود و همانند فتوشاپ مجهز به لایه و تنظیماتی بی نظیر برای کار بر روی لایه ها می باشد
علاوه بر قابلیت های ویژه افترافکتس توانایی تولید انیمیشن توسط کی فریم ها را دارد که خود موجب انقلابی در تولید انیمیشن شده است
از توانایی های دیگر افترافکتس هماهنگی و قابلیت کار گروهی با نرم افزارهایی مانند فتوشاپ،پریمیرپرو،سینما فوردی،مایا،نوک،فوژن،ادوبی انکور،ادوبی ایلوستریتور،تری دی مکس،لایت ویو و ... میباشد که افترافکتس میتواند همزمان با این محصولات بصورت مشترک بر روی پروژه ها فعالیت داشته باشد،این یعنی توانایی بی نظیر و عدم محدودیت در تولید .
با توجه به اینکه افترافکتس درون خود پلاگین های زیادی دارد اما باز هم دنیایی از پلاگین ها برای آن تولید شده که هر کدام قدرتی بی نظیر را موجب می شوند . با استفاده از این نرم افزار میتوانید قویترین و زیبا ترین جلوه های ویژه متحرک را بسازید. هر نوع جلوه ویژه از جمله تغییرات رنگ در فیلم ها انفجار لرزش دوربین لنز ها نورها و ساعقه و هزاران افکت دیگر

〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️

جلوه ویژه چیست؟
جلوه های ویژه به هرآنچه که در صنعت فیلم سازی انجام آن مشکل می باشد و از عهده عوامل عادی فیلم بر نمی آید  ، و برای ایجاد آن گروه دیگری وارد عمل می شوند ، جلوه ی ویژه می گوییم . شاید این تعریف قدیمی جلوه ویژه  باشد و به عنوان مثال بتوان به ایجاد انفجار در صحنه فیلم ها ، تصادفات ، استفاده از بدلکاران در افتادن از ارتفاع و  …. اشاره کرد .اما تعریف جلوه ویژه در حال حاضر را می توان نوع دیگری تعریف کرد : ایجاد هر آنچه که  در ذهن شما می باشد و در دنیای واقعی امکان پذیر نیست ! مثل ایجاد ربات های غول پیکر ، ساختن یک دنیای خیالی و غیر واقعی ، ایجاد انفجارهای عظیم و …. البته جلوه های ویژه به چند نوع مثل جلوه های ویژه میدانی ، جلوهای ویژه بصری و … تقسیم می شود .در جلوه ویژه شما گاهی می خواهید یک اتفاق خیلی دیده شود ، مانندصحنه های تصادف و انفجار و … و گاهی می خواهید جلوه ویژه دیده نشود ! مانند خلق یک شهر یا سرزمین رویایی اما طوری که بیننده اصلا متوجه اینکه این تصاویری که می بیند به صورت مصنوعی تولید شده و وجود خارجی ندارد . .

ترکیب بندی یا کامپوزیشن نیز جزء تفکیک ناپذیر جلوه های ویژه می باشد ، زیرا معمولا از زمان قدیم جلوه های ویژه  از ترکیب چند فیلم (چند لایه) تشکیل شده بود و این لایه ها باید در نهایت با هم ترکیب می شدند ، این کار در نوع  خود یک تخصص می باشد . شما در composition که جزء مراحل آخر یک پروژه می باشد لایه های مختلف از فیلم را کنار هم قرار می دهید و اصلاحات رنگی و نوری را بر روی آن ها اعمال می کنید تا به یک ترکیب قابل قبول برسید 

در کل در مورد جلوه های ویژه می توان گفت  از زمان پیدایش سینما آغاز شده و تا بحال نیز ادامه دارد و ادامه  خواهد داشت و هر روز نسبت به گذشته قوی تر می شود .مثال های زیادی در مورد صنعت سینما و جلوه ویژه می توان بیان کرد اما یکی از قدیمی ترین این مثال ها که می توان زد و روند پیشرفت جلوه ویژه و سینما را دید سری فیلم های گودزیلا می باشد ، در زمان های نه چندان دور نهایت جلوه های ویژه در فیلم  هایی مانند گودزیلا وجود داشت! که در آن زمان از فیلم های متحیر کننده بود ، و تا به امروز که گودزیلا جای خود  را به تایتان ها ، موجودات عجیب و غریب فرا زمینی و … داده است می توانید خط سیر جلوه های ویژه را متوجه  شوید.کاراکترهای غیر معمول آن زمان مانند گودزیلا در واقع یک عروسک بود ، اما امروزه کاراکترهای تخیلی به وسیله ی کامپیوتر ایجاد می شود و با نرم افزار های مختلف بر روی فیلم قرار داده می شود .

〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️

علاوه بر موارد بالا که گفته شد و در بازار کار ایران به تازگی در حال شروع شدن می باشد ، یکی دیگر از موارد  کاربرد نرم افزار افتر افکت که می توانید واردشوید و بازار کار خوبی دارد ، در زمینه کارهایی مثل قرار دادن افکت ها برای فیلم های عروسی ،  تولد و … می باشد ، شما به راحتی می توانید با کمی آموزش و استفاده از پروژه های آماده ، بر روی فیلم های  خانوادگی خود ، افکت های زیبایی قرار دهید  و همچنین می توانید بصورت تخصصی وارد بازار کار سینمایی شده و از جمله ساخت تیتراژ های سینمایی و جلوه های ویژه در ساخت تیزرهای تبلیغاتی و موزیک ویدئو و آتلیه های عروسی فعالیت کنید که در این زمینه برای فردی که با علاقه به این حرفه پا بگذارد درآمد خوبی بدنبال دارد .

 

البته ذکر چند نکته ضروری است :
۱- افتر افکت برنامه تدوین نیست ! برای تدوین می توانید در دوره Adobe premiere شرکت کنید بعضی ها به اشتباه برنامه After effects  را جزء برنامه های تدوین می دانند و حتی سوال افتر افکت یا پریمیر را می پرسند .
۲- در بحث جلوه های ویژه خود نرم افزار افترافکت یک سری تواناهای منحصر به فرد دارد ، اما در کل ،این نرم افزارها با ترکیب دیگر نرم افزارهای موجود در این زمینه است که موجب خلق آثار زیبا می شود ، به طور مثال شما  اگر بخواهید یک ربات طراحی کنید و آن ربات در اتاق شما راه برود ! باید ربات و حرکات او را در برنامه های  دیگر مانند تری دی مکس یا مایا و با…. طراحی کنید ، و از اتاق خود نیز فیلم بگیرید ، و در نهایت با تکنیک های ویژه  ، تصاویر آن ربات را به صورت طبیعی بر روی فیلمی که از اتاق خود گرفته اید قرار دهید .

جلوه های بصری مبحثی نیست که بتوان با 15 یا 30 یا حتی 80 جلسه آن را به طور کامل فرا گرفت زیرا گستردگی رشته های تخصصی قابل استفاده در آن به قدری زیاد است که هیچ گاه نمی توان فردی را در این حوزه یافت که بر تمام رشته ها اشراف کامل داشته باشد. از سوی دیگر نیاز به همکاری متقابل با دیگر اعضای تیم در جلوه های بصری، ضرورت فهمیدن کارکرد باقی رشته ها را نیز انکار ناپذیر میکند. از این رو این دوره با آماده سازی یک بستر آموزشی مناسب برای افراد تازه کار، آنها را با مهمترین کارها در این حوزه آشنا کرده و به آنها دید مناسب برای انتخاب رشته ی تخصصی مورد علاقه شان را می دهد. زیرا هر مهارت آموز در تمام رشته های اصلی فعالیت می کند. بعد از این دوره، دانشجوها می توانند در رشته های مورد علاقه خود دوره ی تخصصی تر بگذارنند .

〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️

معرفی اجمالی دوره :

ادوبی پریمیر پرو سی سی (Adobe Premiere Pro CC)‏ نسخه ی جدید نرم افزار ادوبی پریمیر و یک نرم‌افزار ویرایش ویدئو از شرکت ادوبی می باشد که در واقع مجموعه ای از نرم‌افزارهای شنیداری و دیداری دیجیتال است. با نسخه ی CC این نرم افزار می توانید ویدیوهای خود را سریع تر از همیشه ویرایش کنید. ده ها ویژگی جدید که شامل تایم لاین دوباره طراحی شده، مدیریت مدیا بهبود داده شده، رنگ بندی تسریع شده و … می باشند، در این نسخه از نرم افزار قرار داده شده اند که شما به ویژگی های جدید نرم افزار به محض عرضه شدن آن ها دسترسی پیدا خواهید کرد.
در دوره های آموزشی Premiere Pro CC Tutorial Series شما با ویژگی ها و قابلیت های این نرم افزار کاربردی قدرتمند آشنا می شوید.

– و …

معرفی اجمالی:

نرم افزاری قدرتمند برای تغییرات فوق العاده و زیبا در میکس ها و ویرایش قطعات مختلف فیلم در کنار هم و صدا گذاری آن ها. ابزارهای قدرتمندی که برای تغییرات صوتی و تصویری در این برنامه طراحی شده اند، شما را قادر می سازد تا هر آنچه در ذهنتان نقش بسته است را توسط کامپیوتر خود، تولید کنید .

 

قابلیت های نرم افزار Premiere :

نرم افزار پریمیر دارای قابلیت های کلیدی از قبیل: تغییر در واسط کاربری برای افزایش سرعت در ویرایش و تدوین فیلم ، پشتیبانی از اکثر فرمت های فیلم، پشتیبانی از اکثر فرمت های رایج تصاویر و صوتی ،  قابلیت تبدیل و پشتیبانی از فرمت بسیار معروف و رایج فلش ها  SWF  سازگاری و قابلیت برقراری ارتباط میان انواع دوربین های فیلم برداری و عکاسی، قابلیت اضافه کردن انواع فرمت های صوتی، تصویری و فیلم های انواع فایل ها با فرمت های مختلف از دوربین های دیجیتالی، دوربین های فیلم برداری و به طور کلی دستگاه های قابل حمل،  ساخت فیلم هایی با کیفیت فوق العاده بالا یعنی فرمت و لوح فشردهDVD  و Blu-ray  افکت هایی بسیار زیبا و متعدد برای اهداف مختلف،  قابلیت بازخوانی زیر نویس فیلم ها 

 سازگاری کامل با نرم افزار Adobe After Effects،  قابلیت Export فایل ها به بیش از ۲۰ فرمت مختلف از جمله AVI، MPEG، MPEG2، EPEG 2 DVD و …،  قابلیت تنظیم با کیفیت های مختلف برای صوت و تصاویر،  استفاده از Undo و Redo به صورت نامحدود،  آماده سازی فیلم ها برای انتشار در صفحات وب،  قابلیت ساخت فیلم با کیفیت DVD با منوهایی Interactive،  قابلیت رایت فایل های مالتی مدیا بر روی انواع لوح فشرده،  پشتیبانی از صدای بسیار با کیفیت دالبی دیجیتال،  قابلیت ویرایش صوت ها با میکسر بسیار قدرتمند

 

 

کد تخفیف


برای دریافت کد تخفیف 15درصدی کلیه بلیت ها به کانال تلگرامی شرکت فناوران داده پرداز درخت مراجعه کنید:

📌کانال تلگرامی مجموعه درخت📌

جزئیات برگزاری

در این دوره آموزشی سعی داریم همزمان با مهارت عملی پروسه های تولید یک فیلم و جلوه های ویژه تصویری و میدانی رو در موزیک ویدئوها ، تیزرهای تبلیغاتی و فیلمهای سینمایی و همچنین پشت صحنه تصاویر خارق العاده تولیدات تلوزیونی بررسی کنیم که بدون شک در یادگیری بهتر و سریع مطالب کمک خواهد کرد و تمامی تکنیک های پرکاربرد در صنعت فیلمسازی پوشش داده می شود و همچنین پشتیبانی مجازی برای رفع مشکلات و سوالات شرکت کنندگان از مزایای این دوره می باشد که در حین زمان آموزشی عزیزان می توانند همزمان با تمرین و تکرار در منزل سوالات خود را مطرح نمایند که در این دوره آخرین ورژن این نرم افزار یعنی Adobe Effects 2019 آموزش داده می شود و همچنین جدیدترین قابلیت های این نرم افزار که در ورژن جدید اضافه شده است مورد بررسی قرار می گیرد .

〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️

پیش نیاز : با توجه به پایه تا پیشرفته بودن این دوره ، دوره پیش نیاز لازم نیست و تمامی مباحث مقدماتی تا پیشرفته را شامل می شود . لذا افرادی که تمایل به فعالیت در زمینه تولید کلیپ های حرفه ای بصورت تخصصی و کسب درآمد از این حوزه دارند توصیه می کنیم در این دوره شرکت نمایند که این دوره آموزشی در سطح استان به ندرت برگزار گردیده است .

〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️

اهداف:

جذب جوانان بویژه دانشجویانی که در زمینه کارهای هنری و رسانه ای علاقمند هستند و سوق دادن آنها به بازار کار

کار آفرینی و کسب درآمد با توجه به نیاز جامعه به اشتغال زایی جوانان

آموزش کاملا کاربردی و پروژه محور با توجه به نیاز صنعت فیلمسازی

آموزش دوره های تدوین فیلم و میکس و مونتاژ فیلم با نرم افزار پریمیر پرو ، مقدماتی افترافکت، آموزش ساخت موشن گرافیک و طراحی جلوه های ویژه با نرم افزار قدرتمند شرکت ادوبی در شهر تبریز برگزار می گردد .

ویژگی های آموزش:

 • کاملا کاربردی
 • عملی و پروژه محور
 • اعطای گواهی معادل کارآموزی
 • کاروررزی واستخدام

〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️

بازار کار :

افراد شرکت کننده پس از پایان دوره ، توانایی انجام پروژه های تدوین فیلم اعم از : فیلم کوتاه ، مستند ، صداگذاری و میکس و تدوین کلیپ های جذاب را خواهند داشت که می توانند در دفاتر سینمایی ، صداوسیما ، کانون های تبلیغاتی و شرکت های تولید کننده فیلم و نماهنگ فعالیت داشته باشند . عزیزانی که قصد دارند خیلی حرفه ای تر در صنعت فیلم فعالیت داشته باشند توصیه می کنیم در دوره آموزشی جلوه های ویژه افترافکت و یا انیمیشن سازی در افترافکت هم شرکت کنند چرا که دوره انیمیشن سازی یا جلوه های ویژه ، مکمل پریمیر بوده و در ساخت کلیپ های خیلی قوی ، امروزه از نرم افزار افترافکت نیز برای ساخت صحنه های جذاب استفاده می شود .

 • برگزار کننده: فناوران داده پرداز درخت
 • مدرس دوره : مهندس حجت بخشی

〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️

اهداف دوره :

 • افزایش مهارت کارجویان در زمینه ساخت کلیپ های تبلیغاتی
 • سوق دادن شرکت کننده به فعالیت حرفه ای درصنعت فیلمسازی
 • توانمندسازی عکاسان برای ساخت کلیپ های حرفه ای عروسی

〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️

زمان شروع دوره : به محض تکمیل ظرفیت ، به اطلاع شرکت کنندگان خواهد رسید .

 

محل برگزاری دوره حضوری : تبریز - بلوار آذربایجان - نرسیده به چهار راه بهار - روبروی تالار آذربایجان - ساختمان آتا - طبقه سوم

〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️

توانایی های پس از پایان دوره :

 • حذف پرده سبز (کروماکی)
 • روتوش فیلم
 • ساخت فضای سه بعدی
 • تصحیح حرفه ای رنگ فیلم
 • ترکینگ دوبعدی صحنه
 • کامپوزیت صحنه
 • نورپردازی محیط واقعی
 • ساخت ذرات ریز معلق
 •  ساخت اسلایدشو های حرفه ای
 •  ساخت تیزرهای تبلیغاتی
 • ساخت متن زیرنویس متحرک

〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️

پشتیبانی دوره :

 • پرسش و پاسخ مجازی در طول دوره
 • ارائه ابزارها و پلاگین های بروز در طول دوره
 • ارائه بیش از 300 عدد پروژه آماده رایگان 500 هزار تومانی برای ساخت کلیپ های حرفه ای و تبلیغاتی

〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️

 مدرک : گواهینامه شرکت در دوره معادل کارآموزی از طرف شرکت فناوران داده پرداز درخت

 

ضمانت دوره:

 • پس از پایان این دوره ، شرکت کننده دارای نمونه کار خواهد بود که در حین دوره آموزشی با راهنمای مدرس انجام خواهد داد.

 

ثبت نام حضوری

 ❗️❗️❗️

جهت ثبت نام حضوری" در دوره های جدید و مشاوره رایگان که بصورت خصوصی و نیمه خصوصی برگزار می گردد ، می توانید با شماره های زیر تماس حاصل نمائید.

041-32847562☎️

0921-9566386📲

برگزار کننده

فناوران داده پرداز درخت

فناوران داده پرداز درخت

فناوری اطلاعات

مدرس

حجت بخشی

حجت بخشی

انیماتور و طراح جلوه های ویژه

گواهی دوره

آدرس:تبریز نصف راه - بالاتر از مرکز خرید اشکان - اول کوی پروین زاده - دست راست جنب بیلیارد - ساختمان فرهنگ - پلاک ۵ طبقه ۳ واحد ۴