ایوند با محدود کردن حق استفاده از اینترنت مخالف است. شما نیز به این کارزار بپیوندید.#صیانت_از_حقوق_کاربراناطلاعات بیشتر
کاور
"فروش تهاجمی به شیوه گرگ" در تاریخ یک‌شنبه ۲۸ شهریور ساعت ۲۰:۰۰ به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات

اصول کلی فروش تهاجمی به شیوه گرگ بر پنج اصل استوار است:

۱.اعتمادسازی در لایه شخص فروشنده
۲.اعتمادسازی در لایه محصول یا کالا ‌یا خدمات
۳.اعتمادسازی در لایه شرکت و سازمان
۴.شناخت و تحریک نقاط درد مشتری ( بالا بردن آستانه درد)
۵.شناخت و تحریک تصمیم گیری مشتری( پایین آوردن آستانه تصمیم گیری)
 

اما این متد چگونه کار میکند؟

ما در مسیر مذاکره با مشتری در یک خط مستقیم از جهت باز شده مذاکره به سمت بسته شده مذاکره در حال حرکت هستیم و تا قبل از رسیدن به نیمه راه که جردن بلفورت آن را لبه پرچین می نامد فقط باید در حال جمع آوری اطلاعات مشتری و کنترل مسیر مذاکره باشیم و اگر مشتری ما را به پلوتون یا اورانوس سوق میدهد با طرفندهای حرفه ای به خط مستقیم برگردیم.
از لبه پرچین به بعد فرآیند نهایی سازی فروش اتفاق می افتد که بعدا به تفصیل به آن میپردازیم.
در این بین زبان بدن ۴۵ درصد-لحن گفتار ۴۵ درصد و محتوای کلام ۱۰ درصد تاثیرگذاری را دارند و شما تنها ۵ ثانیه فرصت دارید تا در مذاکره قضاوت مثبت مشتری را برای خود به ارمغان آورید،با تکنیک های پیشرفته زبان بدن و لحن صدا شما دیگر آن فروشنده غیر حرفه ای که عنان فروش را از دست میدهد نخواهید بود.
طلایی ترین تکنیک این شیوه که شما را مسحور میکند تکنیک مدیریت حالت و مدیریت حالت از طریق بویایی است که به شما کمک میکند همیشه در حالت فروش باقی بمانید.
 

یک نصیحت دوستانه

به شما جه به عنوان یک فروشنده یا یک صاحب کسب و کار به شدت شرکت در این دوره را به شما توصیه میکنیم، چون مباحث به روز ترین اطلاعات در حوزه فروش تخصصی است. 
 

اعتماد سازی همه چیز است

 
فروش چیزی به جز انتقال احساسات نیست( این تکیه کلام خودم است) و برای اینکه شما بتوانید احساسات را به مشتری منتقل کنید باید اعتمادش را جلب کنید، او باید به شما بعنوان یک مشاور اعتماد کند و شرکت شما را مورد اعتماد بداند تا شما اجازه پیدا کنید که محصول خود را به او عرضه کنید.
قدم بعدی اعتماد سازی مشتری نسبت به محصول شماست که احساس نیاز را ایجاد کنید و با جلو رفتن در عرصه اعتماد سازی حتما دقت کنید که روی خط مستقیم در حرکت باشید. تمام دیدگاه ها و نظرات مشتریان در ۵ ثانیه اول ارتباط شکل میگیرد و او به شما اجازه میدهد که وارد شوید.
 
مرحله بعدی پرسیدن سوالات درست و باز است تا ضمن پایین آوردن گارد مشتری او را با خود همراه کنید و اطلاعات خود را نسبت به او افزایش دهید در این مرحله گوش کردن فعال را فراموش نکنید و مرتبا در حین صحبت های او مشارکت کوتاه و دوستانه داشته باشید.
 
با مشتری نه با ادبیات اتو کشیده و رسمی و نه با ادبیات کوچه بازاری صحبت کنید بلکه او را با ادبیات دوست رسمی خطاب قرار دهید تا به شما گوش دهد، معرفی محصول باید در راستای نیازهای مشتری شکل گیرد و نه فراتر، فروشندگان حرفه ای کمتر صحبت میکنند و بیشتر گوش میکنند چون سود شما در کمتر حرف زدن است.
 
 

هنر فروشندگی و مذاکره یک سرمایه بزرگ و یک موهبت است با ما  پرورشش دهید

 

سخنران

مهندس حامد رفعتی
مهندس حامد رفعتی
تسهیل گر موفقیت فردی و سازمانی

حامیان

برگزار‌کننده

آواتار

گروه نرم افزاری محک

عمده فعالیت‌های گروه نرم‌ افزاری محک، مربوط به حوزه‌های تولید و پشتیبانی نرم‌افزارهای مالی و مدیریتی (نرم افزار حسابداری مالی) می باشد. تلاش این گروه، از آغاز بر این بوده تا با استفاده از بهترین و درعین‌حال، قابل‌ اطمینان‌ترین تکنولوژی‌های روز، محصول

رویداد های برگزارشده۶
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۲۰ نفر

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

تا ۱۲ مهر

مهارت های فروشنده موفق

 • آنلاین
 • ۵۰,۰۰۰ تومان
 • مرکز رشد رویش
تا ۲۹ اسفند

دوره مجازی راهبری فروشگاه های زنجیره ای

 • آنلاین
 • ۵۹۹,۰۰۰ تومان
 • دانشگاه گلرنگ -واحد تجاری سازی
تا ۵ آبان

نجات کسب و کار اینستاگرامی شما با پرولینک

 • آنلاین
 • ۱۰۰,۰۰۰ تومان
 • ایران نت
سه‌شنبه ۱۳ مهر

سریع ترین روش فروش بدون اینستاگرام و وبسایت

 • آنلاین
 • رایگان
 • محمد ترک