رویداد به پایان رسیده است!
دوره کامل چهار روزه مقدمات پژوهش در تاریخیکشنبه ۲۹ امردادبه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

دوره کامل چهار روزه مقدمات پژوهش

شروع:
چهارشنبه ۲۵ مرداد ۹۶ ۰۹:۰۰
پایان:
یک‌شنبه ۲۹ مرداد ۹۶ ۱۶:۳۰
مکان: شیراز
موضوع:پزشکی / غیره
دوره کامل چهار روزه مقدمات پژوهش
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات بیشتر

به زودی ترم جدید از مهرماه شروع میشه و ان شا الله قراره با کمک هم کارهای پژوهشیمون رو ادامه و گسترش بدیم و اگر هم تا الان شروع نکردیم بتونیم وارد هسته پژوهشی مورد علاقمون بشیم و با کمک استادای عزیزمون هم محقق بودن و تفکر پژوهشگرانه داشتن رو تمرین کنیم و هم سهمی هرچند کوچک در پیشرفت کشور عزیزمون و بشریت داشته باشیم.

دوره پژوهشی پیش رو کارگاهی هست که از 0 تا 100 اش رو کمیته تحقیقات دانشجویی براتون تدارک دیده و قصد داریم با برگزاری کارگاه های مختلف از مبتدی تا پیشرفته و کارگاه های تخصصی هر رشته در جهت توانمند شدن شما دانشجویان عزیز قدم برداریم. کارگاه مذکور به عنوان گام اول برای ورود به این عرصه تدارک دیده شده.

مدرس این دوره از کارگاه جناب اقای عالیپور از مدرسین با سابقه کارگاه های پژوهشی هستن. ایشون تحصیلات کارشناسی ارشد در رشته Public Health رو در دانشگاه George Washington آمریکا به پایان رسوندن و اکنون به عنوان دانشجوی پذیرفته شده در مقطع دکترا رشته Cancer Epidemiology در دانشکده بهداشت عمومی Bloomberg دانشگاه  Johns Hopkins ادامه تحصیل میدهند. ایشون همچنین سابقه تدریس در نزدیک به 100 کارگاه پژوهشی با عناوین و مباحث مختلف در دانشگاه های متخلف کشور رو دارن.

مباحث درنظر گرفته شده جهت این دوره از کارگاه شامل کلیه مباحث مقدماتی پژوهش است که با تسلط بر این مباحث به راحتی میتوانید در اکثر طرح های پژوهشی فعالیت کنید. این مباحث شامل روش تحقیق و طراحی مطالعه، جستجوی منابع، پروپوزال نویسی ، استفاده از نرم افزار endnote و SPSS ، آمار مورد نیاز در طرح های پژوهشی ، نحوه خواندن مقالات و مقاله نویسی هستند. علاوه بر این مباحث قسمت پروپوزال نویسی به صورت کاملا اختصاصی و عملی تدریس خواهد شد به گونه ای که از فراگیران خواسته میشود که از روز جمعه 27 ام مرداد ماه به عنوان فرصتی برای نوشتن یک پروپوزال بر اساس مطالب اموزش داده شده استفاده کنند و نهایتا در کلاس شنبه رفع اشکال و چک شود.

برنامه زمانبندی کارگاه از طریق کانال تلگرام کمیته تحقیقات با آی دی @sumssrc به صورت دقیق اعلام خواهد شد.

در صورت داشتن هرگونه سوال از طریق تلگرام با این شماره تلفن درارتباط باشید +989379121924

با تشکر از توجه شما. 

واحد کارگاه های کمیته تحقیقات دانشجویی 

آدرس:شیراز دانشکده پزشکی ، ساختمان کتابخانه ، طبقه 6 ، سالن کامپیوتر