رویداد به پایان رسیده است!
بازدید از پارک علم و فناوری پردیس در تاریخ چهارشنبه ۲۲ اسفند به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
چهارشنبه ۲۲ اسفند ساعت ۰۸:۰۰

بازدید از پارک علم و فناوری پردیس

  • ۱۴,۰۰۰ تومان
  • تهران
  • فنی، مهندسی و صنعت
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


معرفی پارک فناوری پردیس:

پارک علم و فناوری پردیس به عنوان مهم‌ترین و بزرگ‌ترین پارك فناوری كشور،با مجوز شورای گسترش آموزش عالی در سال 1384 در زیرمجموعه نهاد ریاست‌جمهوری در جهت تجاری‌سازی دستاوردهای فناورانه و ایجاد بستر مناسب برای رشد فناوری و توسعه بازار شركت‌های دانش بنیان تاسیس گردید و هم اکنون به‌عنوان یکی از سازمان‌های زیرمجموعه معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری فعالیت می‌کند.

*برگزاری دوره‌ای برنامه‌های ارتباط صنعت و دانشگاه و تجاری‌سازی یافته‌های پژوهشی، ایجاد بوستان دانشمندان ایران و جهان و انعقاد میلیاردها ریال قرارداد تجاری‌سازی یافته‌ها و دستاوردهای واحدهای فناور عضو را می‌توان از مهم‌ترین اقدامات ستاد پارك از بدو تاسیس تاكنون برشمرد.

اهداف بازدید:
از آنجایی که بیشتر بازدیدهای انجمن‌های مختلف مهندسی از کارخانه‌های مختلف بوده و بیشترِ زمان کمیته‌های ارتباط با صنعت وقف بازدید از کارخانه ها می‌شود(که در جای خود بسیار حائز اهمیت است) این امر سبب شده تا دانشجویان مذکور از کار در "کارخانه‌ها" دید بیشتری داشته باشند(مجددا لازم به ذکر است که داشتن چنین دیدی از صنعت کاملا لازم و ضروری است)؛
حال آنکه به تجربه دریافتیم که بسیاری از دانشجویان مهندسی صنایع به دیگر فیلدهای کاری این رشته علاقه‌مند هستند و بعضاً و با توجه به اوضاع روز صنعت ایران، تمایل بیشتری به کار در "شرکت‌ها" دارند و این در حالی است که دید بسیار ضعیف‌تری از شرکت‌ها دارند.

با توجه به مطالب بالا، انجمن علمی مهندسی صنایع جدا از داشتن برنامه‌هایی برای بازدید از کارخانه ها، قصد برگزاری بازدید از یکی از شرکت‌های پارک علم و فناوری پردیس را دارد.
این بازدید علاوه‌بر هدف دید دادن به دانشجویان، برای آن دسته از دانشجویانی تنظیم شده است که برای پروژه پایانی و کارآموزی خود دغدغه داشته و قصد گذراندن این واحدها به نحو مطلوب‌تر را دارند.

کمیته‌ی ارتباط با صنعت امید دارد که ضمن آشنا ساختن این دانشجویان با محیط پارک علم و فناوری پردیس در حد توان دانشجویان را جهت ایده دادن برای گذراندن بهتر این واحدها یاری کند.

برگزار‌کننده

آواتار

انجمن علمی دانشجویی مهندسی صنایع دانشگاه الزهرا

رویداد های برگزارشده۲۸
  • شروع: چهارشنبه ۲۲ اسفند ساعت ۰۸:۰۰
  • پایان: چهارشنبه ۲۲ اسفند ساعت ۱۲:۰۰

آدرس: تهران تهران ، خیابان ده ونک ، دانشگاه الزهرا(س)