رویداد به پایان رسیده است!
کارگاه سه ساعته درامد زایی از طریق اموزش در ایوند و تولید محتوا در اپارات و اینستاگرام- کسب و کار انلاین در تاریخپنج‌شنبه ۶ دیبه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

کارگاه سه ساعته درامد زایی از طریق اموزش در ایوند و تولید محتوا در اپارات و اینستاگرام- کسب و کار انلاین

شروع:
پنج‌شنبه ۶ دی ۹۷ ۱۸:۰۰
پایان:
پنج‌شنبه ۶ دی ۹۷ ۲۱:۰۰
مکان: تهران
کارگاه سه ساعته درامد زایی از طریق اموزش در ایوند و تولید محتوا در اپارات و اینستاگرام- کسب و کار انلاین
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات

ایا دایما فکر میکنید ارزوی شما چیزی بیشتر از کاری هست که میکنید؟

ایا فکر میکنید با استعداد و تجاربی که دارید درامد بسیار کمی دارید، و صرفا یک حقوق بگیر هستید؟ ایا به قدرت فضای دیجیتال اگاه هستید؟

در یک کارگاه حضوری و پر انرژی به شما کمک میکنیم تا به قدرت تکنولوژی و کسب و کار انلاین در هر سنی که هستید پی برده (بله ، هیچوقت دیر نیست ، شما با هر سنی و با هر تجربه ای میتوانید وارد این صنعت بشوید) ، با ابزارها و فوت و فن ان اشنا شده و عشق و علاقه ی خود را تبدیل به یک بیزنس کنید.

به شما میاموزیم که چگونه میتوانید علایق خود را به صورت علمی و حرفه ای دنبال کرده و با استفاده از تکنولوژی روز و پلتفورم هایی همچون ایوند ، اپارات و اینستاگرام رویای خود را تحقق بخشید و در حین انجام کاری که دوست دارید از ان کسب درامد کنید.

ظرفیت این کارگاه حضوری در عصری با امیرتورونتو فقط ۱۵ نفر. 

 

سرفصل ها:

-چگونه علاقه ی خود را پیدا کنیم . (‌در این بخش به شما کمک میکنیم تا چگونه به علایق خود تامل کرده و گزینه مناسب را با استفاده از ابزارهای مارکتینک انتخاب کنید)

-چگونه تولید محتوا کنیم (در این بخش کارگاه ما به شما کمک میکنیم اولین محتوای خود را تولید و منتشر کنید ، به شما تکنیک های تولید محتوا ، فن بیان و محتوای تاثیرگذار را شرح خواهیم داد )

-چگونه محتوای خود را ترویج کرده و مخاطب جذب کنیم. ( SEO , تکنیک های جذب مخاطب و کانال های مناسب برای ترویج محتوا شرح داده خواهد شد )

-چگونه به درامد برسیم. (‌در این بخش به شما میاموزیم که چگونه از هم امیزی بخش های قبلی میتوانید به درامد برسید و از پلتفورم های جدید و کم هزینه مانند ایوند به درامد برسید و کسب و کار خود را شکل دهید)

این کارگاه حضوری شامل بخش های اموزش و تمرین در کلاس میباشد.

نوع این کارگاه: حضوری

 

<<بهترین سرمایه گذاری ، سرمایه گذاری روی خود و علم خود هست چراکه بعضی رویدادها و اتفاقات مسیر زندگی انسان ها رو به بی نظیر و انچه فکرش رو نمیکنید تغییر میدهند>>

 

**فقط برای کارگاههای حضوری‌: در صورت شرکت در کارگاههای حضوری شما میتوانید از امکانات کلاب امیرتورونتو استفاده کرده و در اینده با این تیم از طریق  تولید محتوا همکاری کنید. 

----------------------------------------

 

سخنرانان

امیرتورونتو

امیرتورونتو

مشاور مدیریت و تکنولوژی از کانادا

توضیحات

 

امیر کیست؟

امیر ملقب به امیرتورونتو  کارگردان ، مجری و طراح سری مجموعه محبوب مهاجرتی مرغ همسایه است. وی عضو انجمن نخبگان ایران و از فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف میباشد که سالها پیش برای ادامه تحصیل با بورس تحصیلی به کانادا میرود.

امیر در بزرگ ترین شرکت های دنیا در زمینه دیتا و تکنولوژی دارای پست های حساس بوده و به عنوان مشاور تکنولوژی و مارکتینگ در با پرستیژترین شرکت دنیا به نقل از مجله ی فوربز مشغول است.

امیرکار تولید محتوا را ابتدا از داخل شرکت های مولتی نشنال، با مصاحبه و نمایش رهبری مدیران ارشد و در مورد فرهنگ صحیح کاری شروع کرده و با تولید فیلم های خلاق و اموزشی-انگیزشی توانست استقبال بی نظیری به دست بیاورد.

گذشته در فضای انگلیسی ،امیر در تولید محتوای فارسی هم بسیار فعال بوده است و برنامه های متنوع و جذابی را در اپارات تولید و پخش کرده است که همگی مورد استقبال مردم قرار گرفته است.

از برنامه های فارسی ساخته شده توسط وی می توان به مرغ همسایه و تور کانادا اشاره کرد.

محبوبیت امیر در فضای مجازی اپارات و اینستاگرام به عنوان یکی از بهترین تولید کنندگان محتوا به هوش اجتماعی ، تسلط بالای وی به هنرسخنرانی، حس طنز ، ماجراجویی و اجرای منحصربه فرد او بازمیگردد. این باعث شده وی بهترین گزینه برای تولید برنامه های اموزشی-انگیزشی باشد.

امیر مستندات مختلفی از شهرهای امریکای شمالی ، زندگی افراد موفق و غیره بر روی اپارات و یوتیوب دارد.

اگر به مستد مرغ همسایه در لینک زیر مراجعه کنید اطلاعات بیشتری راجع به زندگی امیر و مهاجرین موفق در امریکای شمالی به دست خواهید اورد.

https://www.aparat.com/v/b6ksC

 

آدرس:تهران جردن - بابک بهرامی - پلاک ۳۷