کاور
پنج‌شنبه ۲۸ فروردین ساعت ۰۹:۰۰

کارگاه های مدیریت پروژه و بازاریابی در انیمیشن

  • ۱۵۰,۰۰۰ تومان
  • تهران
  • فرهنگی هنری
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

درباره کارگاه ها


برای شرکت در کارگاه های رویداد ایدونو انیمیشن، حتما توضیحات زیر را بخوانید. 
در این بخش، درباره نحوه ثبت نام، سرفصل های کارگاه ها و رزومه مدرسین آن مطلع می شوید.

 

1- این دو کارگاه به صورت هم زمان برگزار می شود. دقت کنید هنگام ثبت نام (در صورتی که استودیو ها، در هر دو کارگاه شرکت کننده دارند)، نام شرکت کننده در کارگاه نوشته شود تا تداخلی در پذیرش رخ ندهد.

2- اگر در هر دو کارگاه ثبت نام می کنید، یا در رویداد ایدونو انیمیشن که یک ساعت پس از پایان کارگاه برگزار می شود شرکت می کنید، با ما تماس بگیرید تا کد تخفیف اختصاصی شما تقدیم شود: 021-63462301

  • ثبت نام در هر دو رویداد شامل 20 درصد تخفیف در هزینه می شود. 
  • شرکت کنندگان در کارگاه ها، در صورتی که مایل باشند در رویداد ایدونو انیمیشن نیز شرکت کنند شامل 80 درصد تخفیف در هزینه رویداد می شوند و نهار، مهمان ایدونو هستند. 

اطلاعات بیشتر درباره رویداد ایدونو انیمیشن

 

سرفصل های کارگاه مدیریت پروژه در انیمیشن توسط مهدی یزدانی

 

به زودی ...

 

سرفصل های کارگاه اصول بازاریابی در انیمیشن توسط سلمان خورشیدی

 

به زودی ...

 

مدرسین کارگاه ها

مهدی یزدانی
مهدی یزدانی
technical director
سلمان خورشیدی
سلمان خورشیدی
فعال در حوزه بازاریابی بین المللی محصولات رسانه ای

رزومه
سلمان خورشیدی متولد سوم آبانماه ۱۳۶۳ در تهران است .
وی فعالیت حرفــــــه ای خود را در دوران دانشجویی با انیمیشـــــن آغاز نمود و سپس به کسب تجربه در فیلمنامه نویــــسی و فیلمسازی پرداخت . از سال ۱۳۸۳ به موازات تولید حرفه ای سریال ها و مجموعه های تلویزیونی انیمیشن در سمت های گوناگون نویسنده ، کارگردان و کارگردان فنی حضور داشته و همواره تولید آثار کوتاه نیز بخشی از دغدغه های وی بوده است . به همین جهت تاکنون پانزده فیلم کوتاه انیمیــــشن و رئال را به عنوان کارگردان تولید کرده و جوایز گوناگونی را از جشنواره های معتبر داخلی و خارجی کسب نموده است . همچنین توجه به فیلمنامه نویسی و ایده پردازی و نیافتن مرجعی مشابه در این راستا ، وی را بر آن داشت تا مجموعه تجربیات خودرا در راستای ایده پردازی و نگارش فیلمنامه در مجموعه ای به نام ” از ایده ” گرد هم آورد تا بتوان از آن به عنوان ســـاختاری کلی در جهت ایده پردازی ثمر بخش بهره برد .حاصل تجربیات وی تاکنون در حدود ۲۰۰۰ دقیقه فیلم انیمیشن و ر‌ئال بوده که در قالب مجموعه های تلویزیونی ، فیلمهای سینماپی و فیلمهای کــــوتاه مختلف به پخش رسیده است .آثاری مانند بازیوو ، ســکو ، سرآشپز ، آن شب بارانی ، پیامبران ، یکی بود که یکی نبود ، دریانوردان ، خبرنگار ، ســــــالهای طلایی ، بهشت ، راشد و نیلوفر آبی بخشی از تولیدات وی در این سالهاست .

برگزارکنندگان

ایدونو
ایدونو
مرکز نوآوری فرهنگی امید
مرکز نوآوری فرهنگی امید
  • شروع: پنج‌شنبه ۲۸ فروردین ساعت ۰۹:۰۰
  • پایان: پنج‌شنبه ۲۸ فروردین ساعت ۱۲:۳۰

آدرس: تهران تقاطع بزرگراه چمران و خیابان جلال آل احمد- جنب ایستگاه متروی تربیت مدرس- دانشکده مدیریت دانشگاه تهران