رویداد به پایان رسیده است!
وبینار رایگان مقابله با ویروس های باج افزاری در تاریخ پنج‌شنبه ۲۲ خرداد به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
پنج‌شنبه ۲۲ خرداد ساعت ۱۸:۰۰

وبینار رایگان مقابله با ویروس های باج افزاری

  • رایگان
  • آنلاین
  • فنی، مهندسی و صنعت
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


باج‌افزارها (Ransomware) گونه‌ای از بدافزارها هستند که دسترسی به سیستم را محدود می‌کنند و ایجادکننده آن برای برداشتن محدودیت درخواست باج می‌کند. برخی از انواع آن‌ها روی فایل‌های هارددیسک رمزگذاری انجام می‌دهند و برخی دیگر ممکن است به سادگی سیستم را قفل کنند و پیام‌هایی روی نمایشگر نشان دهند که از کاربر می‌خواهد مبالغی را واریز کنند. برخی از این بد افزارها در صورتی که در زمان مشخص شده مبلغ درخواستی را پرداخت نکنید مبالغ پرداختی را افزایش می دهند. از همین رو مرکز تخصصی آپا دانشگاه رازی در راستای انجام رسالت خویش در زمینه آگاهی‌رسانی، نکات و موارد امنیتی را جهت جلوگیری از آلوده شدن سیستم ها به باج افزارها ، تصمیم به برگزاری یک وبینار تحت عنوان مقابله با ویروس های باج افزاری نموده است.

سخنرانان

مهندس حسین ملک زاده
مهندس حسین ملک زاده
مشاوره در زمینه شبکه و امنیت اطلاعات-

عضو انجمن کنترل و ممیزان امنیت اطلاعات ( ) ISACAآمریکا- عضو آکادمی بین المللNCSA-عضو انجمن مهندسین کامپیوتر امریکاACM-عضوهیات علمی و مدرس بین المللی در حوزه امنیت اطلاعات و امنیت سایبری از GRS Academyانگلستان-مشاور و مدیر گروه دپارتمان شبکه و امنیت موسسه بین المللی مطالعات دانشگاهی گرجستان IOAS-

برگزار‌کننده

آواتار

مرکز تخصصی آپا دانشگاه رازی

آپا مخفف واژه‎‏‎‎‏‎های آگاهی‌‎‎رسانی، پشتیبانی و امداد است. این مرکز خدمات خود را در قالب شناسایی تهدیدات رایانه‌‎‎ای، کشف و گزارش آسیب‌‏‌پذیری‎‌ها، رسیدگی و امداد به سازمان‌‎ها در مواجهه با رخداد‎های امنیتی،و... در زمینه امنیت ارائه می‌‎نماید.

رویداد های برگزارشده۷
رویداد های فعال۱
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۳۰ نفر