رویداد به پایان رسیده است!
بازدید از سایت دفع و پردازش آرادکوه در تاریخ پنج‌شنبه ۵ اردیبهشت به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

بازدید از سایت دفع و پردازش آرادکوه

شروع:‌
در ۲ سانس
بازدید از سایت دفع و پردازش آرادکوه
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
سانس ۱
۱۳۹۸/۰۲/۰۴ ساعت ۰۸:۳۰ تا ۱۳۹۸/۰۲/۰۴ ساعت ۱۲:۳۰
سانس ۲
۱۳۹۸/۰۲/۰۵ ساعت ۰۸:۳۰
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات

مجتمع پردازش و بازیافت زباله آرادکوه از تأسیسات دفع و بازیافت پسماندهای شهر تهران است که در بخش کهریزک شهرستان ری استان تهران واقع شده‌است. مجتمع آرادکوه در کیلومتر ۲۳ جاده قدیم تهران-قم و در جنوب کهریزک واقع شده‌است.

این مرکز روزانه به‌طور متوسط ۸۰۰۰ تن انواع پسماندهای مختلف از منابع مختلف تولید همچون مناطق ۲۲ گانه، شهرک و شهرهای اطراف، مراکز بهداشتی و درمانی، لجن و سرشاخه و … جهت امحا و دفع به این مرکز ارسال می‌شود. تأسیسات مختلفی در خصوص دفع و بازیافت پسماندهای شهر تهران در این مجتمع مشغول به فعالیت هستند که از آن جمله می‌توان به واحدهای پردازش، سایت هوادهی تولید کمپوست، واحدهای پالایش کمپوست، سامانه ریجکت‌سوز و واحد تصفیه‌خانه شیرآبه اشاره کرد.

 این برنامه که با همکاری سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران برگزار خواهد شد.

ساعت 8:30 از سر در دانشگاه شریف حرکت کرده و برنامه ساعت 12:30 در مجتمع آرادکوه به پایان می‌رسد. محل بازگشت هم همان سردر دانشگاه است.

 

سخنرانان

دکتر سعید مرادی‌کیا

دکتر سعید مرادی‌کیا

لیدر گروه بازدید

درباره گروه دوستداران محیط زیست شریف

انجمن علمی دوستداران محیط زیست دانشگاه صنعتی شریف، در سال 1389 تشکیل شده است و سعی دارد با ترویج دانش، مفاهیم  وتجربیات حوزه محیط زیست در میان دانشجویان و خانواده دانشگاه صنعتی شریف در درجه اول عموم جامعه و در درجه دوم، رسالت خود را جهت کمک به محیط زیست کشور ایفا کند. این تشکل، تاکنون توانسته رویدادهای مهمی در سطح محلی و ملی برگزار نماید و یکی از فعال ترین گروه های دانشجویی حامی محیط زیست در کشور است.

اطلاعات بیشتر درباره این تشکل و رویدادهای آتی آن را می توانید در کانال تلگرامی https://t.me/sharif_gs به دست بیاورید. همچنین، برای عضویت در این گروه می توانید از طریق این فرم اقدام کنید: https://goo.gl/YdNPQ5

آدرس:تهران سایت دفع و پردازش آرادکوه