رویداد به پایان رسیده است!
اصل مطلب (دورهمی محتوا و بازاریابی محتوا) در تاریخچهارشنبه ۲۴ آبانبه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

اصل مطلب (دورهمی محتوا و بازاریابی محتوا)

شروع:
چهارشنبه ۲۴ آبان ۹۶ ۱۷:۰۰
پایان:
چهارشنبه ۲۴ آبان ۹۶ ۱۹:۰۰
مکان: تهران
موضوع:غیره / غیره
اصل مطلب (دورهمی محتوا و بازاریابی محتوا)
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات بیشتر

 سلسله دورهمی‌های اصل مطلب به منظور تبادل نظر، اشتراک تجربیات و مهارت‌ها در حوزه‌ی بازاریابی محتوا یا آن‌چه که فرنگی‌ها به آن Content Marketing می‌گویند برگزار می‌شود. در این دورهمی‌ها سعی بر‌آن است که با دعوت از متخصصان امر تولید محتوا و بازاریابی محتوا در حوزه‌های مختلف زمینه لازم به منظور کسب دانش برای علاقه‌مندان و تولید‌کنندگان محتوا فراهم آید. این دورهمی هر دو هفته یک‌بار با دعوت از شخصیت‌های برجسته در حوزه محتوا و بازاریابی محتوا برگزار می‌شود.


در اولین دورهمی چه می‌کنیم؟

بخش اول
رضا کاهانی یک انیمیشن‌ساز خلاق است که سال‌ها در مشهد کار کرده و هنوز هم به عنوان یک انیمیشن‌ساز بین تهران و مشهد در رفت‌و‌آمد است، چند سالی است که انیمیشن‌های «اینارو» را می‌سازد. انیمیشن‌هایی که با گسترش رسانه‌های اجتماعی به شدت وایرال شده و مخاطبان خودش را دارد، رضا کاهانی با ماست تا در مورد محتوای وایرال و نحوه تولیدش بگوید و در مورد انیمیشن‌های خودش و سایر انیمیشن‌های مشهور دیگر این عرصه و چرایی شهرت و محبوبیتشان برایمان بگوید.


بخش دوم
احسان ناظم بکایی با سابقه و هنرمند که یکی از نام‌آشناترین روزنامه‌نگاران نسل جدید است در اولین دورهمی «اصل مطلب» برایمان از نویسندگی خلاق در تولید محتوا می‌گوید و در عین حال برایمان از تجربه شخصی چند‌‌وقت اخیرش صحبت کند یعنی سفر به ابوظبی و رویداد‌های جهانی مهارت که احسان با اینستاگرام شخصی‌اش به ارائه گزارش‌مان و تک‌نگاری‌های تصویری و نوشتاری جذاب پرداخت، تجربه جذابی که به عنوان یک روزنامه‌نگار برخواسته از نسل قلم و کاغذ و هنوز به عرصه آنلاین پا‌نگذاشته تجربه‌ای جدید و بسیار خلاقانه بود که از طبع خلاقانه او ریشه می‌گرفت. با احسان در این دورهمی در این خصوص هم گپ می‌زنیم.

سخنرانان

احسان ناظم بکایی

احسان ناظم بکایی

روزنامه‌نگار، نویسنده و کارشناس رسانه

دبیر سرویس رویداد‌های هفته‌نامه همشهری جوان، دبیر سابق اجتماعی و سینما و تلویزیون، عضو تیم سر‌دبیری برنامه‌های تلویزیونی رادیو هفت، صدبرگ و چرخ، مولف کتاب تحسین شده «من و باباشاهم»

امیر کاهانی

امیر کاهانی

ایده‌پرداز، انیماتور و کارگردان انیمیشن

ایده‌پرداز، انیماتور و کارگردان انیمیشن، ایده‌پرداز و کارگردان انیمیشن‌های «اینارو»

آدرس:تهران خیابان شریعتی، قبل از بهار شیراز، کوچه سخن، کافه چرا