رویداد به پایان رسیده است!
دهمین دورهمی بازاریابی محتوای «اصل مطلب» در تاریخچهارشنبه ۱۷ امردادبه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

دهمین دورهمی بازاریابی محتوای «اصل مطلب»

شروع:
چهارشنبه ۱۷ مرداد ۹۷ ۱۷:۰۰
پایان:
چهارشنبه ۱۷ مرداد ۹۷ ۱۹:۰۰
دهمین دورهمی بازاریابی محتوای «اصل مطلب»
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

آن‌چه در این اصل مطلب می‌گذرد!

 

تعداد دورهمی‌های اصل مطلب برگزار شده در این جلسه دورقمی می‌شود و خوشحالیم که امروز اصل مطلب‌ها به جایی رسیده که جلساتی که با کلی شور و اشتیاق با 5 نفر همراه قدیمی که هنوز هم با ما هستند شروع کردیم تا به امروز میزبان بیش از 200 نفر همراه بوده و در نهمین جلسه نیز رکورد تعداد همراه را با 70 نفر شکستیم و نکته تاسف برانگیز این است که با توجه به بستر‌های موجود امکان اضافه کردن ظرفیت وجود ندارد پس توصیه می‌کنیم اگر پایه و همراه هستید هر چه سریع‌تر در دهمین دورهمی ثبت‌نام کنید. این نکته را هم حتما می‌دانید که به مانند جلسه هشتم و نهم اصل مطلب، جلسه دهم نیز در سرزمین استارت‌آپ‌ها و شتابدهنده سریر برگزار می‌شود. 

در همین دورهمی اصل مطلب از دو مهمان ویژه دعوت کرده‌ایم، مهمانانی که قبل از شکل‌گیری اصل مطلب همواره مد نظر ما بوده‌اند اما تا به امروز فرصت بودن با آن‌ها فراهم نشده است و در دهمین اصل مطلب، با ما هستند:

 

 

بخش اول:

اصل مطلب‌گو: نیما شفیع‌زاده

اصل مطلب: توییترمارکتینگ

نیما شفیع‌زاده را اکثر رفقای دیجیتال مارکتر می‌شناسند، نیما این روز‌ها در پی‌پینگ به عنوان دیجیتال مارکتر حضور دارد و بدون شک در گسترش کسب‌و‌کار این استارت‌آپ که شاید رکورددار تعداد فیلتر شدن را در بین استارت‌آپ‌های فین‌تک دارد نقش بسزایی داشته، اما پیش و بیش از همه این‌ها ما او را از توییتر می‌شناسیم و ریتوعیتر او به اندازه کافی معروف حضور همگان هست، فکر می‌کنیم که 11 سالی هست که در توییتر مشغول است و فارغ از همه کار‌هایی که کرده دعوتش کردیم تا در دهمین اصل مطلب در مورد توییترمارکتینگ برای ما صحبت کند، به احتمال زیاد نزدیک به یک ساعتی که با نیما هستیم یکی از جذاب‌ترین بخش‌های اصل مطلب تا به امروز می‌شود.

 

 

 

بخش دوم:

اصل مطلب‌گو: امیرحسین ثقه الاسلامی

اصل مطلب: سئو و تاثیر آن در هک رشد

قبل از برگزاری جلسات اصل مطلب امیرحسین اسلامی از کسانی بود که با او در مورد این جلسات صحبت شد اما واقعا دلیلش را خودمان هم نمی‌دانیم که چرا تا به امروز به اصل مطلب نیامده است؟! در هر حال نکته مهم آن است که او در اصل مطلب دهم با ماست، نیاز به معرفی قطعا ندارد، همه کسانی که به شکلی با موضوع هک رشد درگیر هستند امیرحسین اسلامی را می‌شناسند و مجالی که او برای رشد و تبادل نظر در مورد کسب‌و‌کار‌های استارت‌آپی با نام «رشدینو» راه انداخته هنوز هم یک فرصت مغتنم برای آن‌هایی است که می‌خواهند یک کسب‌و‌کار نوپا با رشدی مناسب داشته باشند. امیرحسین به اصل مطلب دهم می‌آید تا از سئو و تاثیر آن در هک رشد بگوید.

 

 

مانی اکبرپوری

میزبان - کارشناس

مثل جلسات قبلی نیز مانی اکبرپوری میزبانی و مدیریت اصل مطلب را بر عهده دارد. مانی با یک سابقه طولانی روزنامه‌نگارانه، نویسندگی، برنامه‌سازی رادیو و تلویزیون و تهیه‌کنندگی موسیقی به عرصه دیجیتال مارکتینگ و بازاریابی محتوا گام گذاشته است. کار کردن در تحریریه همشهری جوان و روزنامه‌های روزگار، همشهری، قانون و ... در کنار رتبه اول نویسندگی رادیویی کشور، رتبه دوم مصاحبه مطبوعاتی کشور و جوایز متعدد دیگر در این عرصه از افتخارات اوست.

در عرصه دنیای استارت‌آپ‌ها و دیجیتال مارکتینگ، مانی به عنوان کپی رایتر ارشد با مجموعه نت‌برگ کار کرده، مشاوره و مدیریت محتوای تجاری تلویزیون اینترنتی آیو را در کنار اداره استارت‌آپ حوزه نشر و پخش موسیقی شخصی خود در پرونده دارد و اکنون در آژانس بازاریابی درونگرای «بدون مرز» که یکی از ثمرات کاری او و همکارانش است مشغول است.


اصل مطلب‌گویان

نیما شفیع‌زاده

نیما شفیع‌زاده

توییترمارکتر و دیجیتال مارکتینگ گیک

امیرحسین ثقه الاسلامی

امیرحسین ثقه الاسلامی

مشاور و مدرس هک رشد

صاحب مجلس‌ها

اصل مطلب | دورهمی محتوا و بازاریابی محتوا

اصل مطلب | دورهمی محتوا و بازاریابی محتوا

سرزمین استارت‌آپ‌های سریر

سرزمین استارت‌آپ‌های سریر

مسیر دسترسی

راحت‌ترین مسیری که می‌توانید با آن به اصل مطلب بیاییم کدام است؟
برای این که راحت‌تر به اصل مطلب بیایید و هوای آلودگی هوا را هم داشته باشید و در ترافیک گیر نیفتید پیشنهاد ما به شما مترو است. ایستگاه مترو طرشت تا محل برگزاری اصل مطلب فاصله‌ای نزدیک به 100 متر دارد و در ابتدای خیابان شهید چوب‌تراش واقع شده است و از ایستگاه‌های خط 4 مترو تهران است. تقاطع‌های خط 4 با سایر خطوط مترو: خط یک: ایستگاه دروازه دولت خط دو: ایستگاه شادمان خط سه: ایستگاه تئاتر شهر خط پنج: ایستگاه ارم سبز

آدرس:تهران تهران طرشت، خیابان شهید گلاب، پلاک 59، سرزمین استارت‌آپ‌های سریر