رویداد به پایان رسیده است!
دوازدهمین دورهمی بازاریابی محتوای اصل مطلب در تاریخ چهارشنبه ۲۵ مهر به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
چهارشنبه ۲۵ مهر ساعت ۱۷:۰۰

دوازدهمین دورهمی بازاریابی محتوای اصل مطلب

  • رایگان
  • تهران
  • کارآفرینی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

آن‌چه در این اصل مطلب می‌گذرد!


 

اگر در دوازدهمین اصل مطلب حضور داشتید می‌دانید که به دلیل به درازا کشیدن جلسه و صحبت‌های جذاب علیرضا صفری در مورد استراتژی تولید محتوا در شبکه‌های اجتماعی و درخواست همراهان به ادامه بحث نتوانستیم با سعید محمدی ارانی و مبحث جذاب داستان‌سرایی در کسب‌و‌کار همراه باشیم، به همین خاطر تصمیم گرفته شد که جلسه دوازدهم به طور کامل به داستان‌سرایی و روایت‌پردازی در کسب‌و‌کار اختصاص داده شود و از سعید محمدی بخواهیم که به طور مفصل به این موضوع بپردازد، اگر هنوز هم سعید محمدی ارانی را نمی‌شناسید ما در زیر یک بار دیگر او را برای شما معرفی کرده‌ایم:

 

اصل مطلب‌گو: سعید محمدی ارانی

اصل مطلب: داستان‌سرایی در کسب‌و‌کار

او در اصل مطلب نهم هم میهمان ما بود و مقدماتی را در رابطه با داستان‌سرایی در کسب‌و‌کار و بازاریابی بیان کرد که فقط برای آشنایی با این موضوع و بحث بود و در جلسه یازدهم می‌آید که بگوید اگر می‌خواهیم گام در مسیر داستان‌سرایی برای کسب‌و‌کارمان و بازاریابی بگذاریم باید چه کنیم و چگونه می‌توان این مسیر را رفت؟

محمدی  این روز‌ها که در حال آماده‌سازی ترجمه یکی از برجسته‌ترین کتاب‌های داستان‌سرایی در جهان است برای اصل مطلب دوازدهم بار دیگر به سرزمین استارت‌آپ‌های سریر می‌آید و قطعا مثل اصل مطلب نهم مباحث جذابی در این فرصت دوباره مطرح می‌شود.

برای آشنایی بیش‌تر با سعید محمدی ارانی می‌توانید داستانش را در وب‌سایتش بخوانید.

 

مانی اکبرپوری باز هم هست! 

مثل همیشه مانی اکبرپوری هم در اصل مطلب به عنوان مجری – کارشناس همراه است ولی بعد از یازده جلسه تصمیم گرفته که خودش هم موضوعی را باز کند، و چون همه چیز مرتبط با داستان‌سرایی و روایت‌پردازی است، در مورد رپورتاژ – روایت صحبت کند اما قبل از آن می‌توانید وبینار مانی در مورد رپورتاژ که چند ماه پیش به دعوت انجمن صنفی کسب‌و‌کار‌های ارائه کرد را هم ببینید.

مانی با یک سابقه طولانی روزنامه‌نگارانه، نویسندگی، برنامه‌سازی رادیو و تلویزیون و تهیه‌کنندگی موسیقی به عرصه دیجیتال مارکتینگ و بازاریابی محتوا گام گذاشته است. کار کردن در تحریریه همشهری جوان و روزنامه‌های روزگار، همشهری، قانون و ... در کنار رتبه اول نویسندگی رادیویی کشور، رتبه دوم مصاحبه مطبوعاتی کشور و جوایز متعدد دیگر در این عرصه از افتخارات اوست.

در عرصه دنیای استارت‌آپ‌ها و دیجیتال مارکتینگ، مانی به عنوان کپی رایتر ارشد با مجموعه نت‌برگ کار کرده، مشاوره و مدیریت محتوای تجاری تلویزیون اینترنتی آیو را در کنار اداره استارت‌آپ حوزه نشر و پخش موسیقی شخصی خود در پرونده دارد و اکنون در آژانس بازاریابی محتوای «بدون مرز» که یکی از ثمرات کاری او و همکارانش است مشغول است.

ما برای همه حاضران اصل مطلب یازدهم یک کد تخفیف 50 درصد و برای همه کسانی که تا به امروز در اصل مطلب مشارکت کرده‌اند یک کد تخفیف 35 درصد ارسال کرده‌ایم که می‌توانید برای دسترسی به آن ایمیلتان را چک کنید.

 

اصل مطلب‌گویان

سعید محمدی ارانی
سعید محمدی ارانی
استراتژیست محتوا
مانی اکبرپوری
مانی اکبرپوری
کارشناس بازاریابی محتوا

صاحب مجلس‌ها

اصل مطلب | دورهمی محتوا و بازاریابی محتوا
اصل مطلب | دورهمی محتوا و بازاریابی محتوا
سرزمین استارت‌آپ‌های سریر
سرزمین استارت‌آپ‌های سریر

بهترین مسیر دسترسی

راحت‌ترین مسیری که می‌توانید با آن به اصل مطلب بیاییم کدام است؟
برای این که راحت‌تر به اصل مطلب بیایید و هوای آلودگی هوا را هم داشته باشید و در ترافیک گیر نیفتید پیشنهاد ما به شما مترو است. ایستگاه مترو طرشت تا محل برگزاری اصل مطلب فاصله‌ای نزدیک به 100 متر دارد و در ابتدای خیابان شهید چوب‌تراش واقع شده است و از ایستگاه‌های خط 4 مترو تهران است. تقاطع‌های خط 4 با سایر خطوط مترو: خط یک: ایستگاه دروازه دولت خط دو: ایستگاه شادمان خط سه: ایستگاه تئاتر شهر خط پنج: ایستگاه ارم سبز

برگزار‌کننده

آواتار

اصل مطلب | بازاریابی محتوایی و فراتر از آن

سلسله دورهمی‌های اصل مطلب به منظور تبادل نظر، اشتراک تجربیات و مهارت‌ها در حوزه‌ی بازاریابی محتوا یا آن‌چه که فرنگی‌ها به آن Content Marketing می‌گویند برگزار می‌شود. در این دورهمی‌ها سعی بر‌آن است که با دعوت از متخصصان امر تولید محتوا و بازاریابی مح

رویداد های برگزارشده۱۲
  • شروع: چهارشنبه ۲۵ مهر ساعت ۱۷:۰۰
  • پایان: چهارشنبه ۲۵ مهر ساعت ۱۹:۰۰

آدرس: تهران طرشت، خیابان شهید گلاب، پلاک 59، سرزمین استارت‌آپ‌های سریر