رویداد به پایان رسیده است!
نهمین دورهمی بازاریابی محتوای «اصل مطلب» در تاریخ چهارشنبه ۲۷ تیر به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

پنج‌شنبه ۸ اسفند

خلق اثر مکتوب

  • تهران
  • ۵۰۰,۰۰۰ تومان
آواتارنفیسه حکمت
چهارشنبه ۱۴ اسفند

سال نو به توان سرمایه انسانی

  • تهران
  • از ۱۰۰,۰۰۰ تومان
آواتارسامانه تامین مالی کارن کراد
پنج‌شنبه ۱۵ اسفند

رویداد ویگما (VIGMA 2020)

  • تهران
  • از ۱۲۵,۰۰۰ تومان
آواتاررویداد ویگما
یک‌شنبه ۱۱ اسفند

سمپوزیوم یک‌روزه "دانش برای مردم"

  • تهران
  • از ۲۰,۰۰۰ تومان
آواتارگروه دانش‌رسانان

نهمین دورهمی بازاریابی محتوای «اصل مطلب»

شروع:
چهارشنبه ۲۷ تیر ۹۷ ۱۷:۰۰
پایان:
چهارشنبه ۲۷ تیر ۹۷ ۱۹:۰۰
نهمین دورهمی بازاریابی محتوای «اصل مطلب»
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

آن‌چه در این اصل مطلب می‌گذرد!


 

نهمین اصل مطلب با دو میهمان ویژه و موضوعاتی بدیع و در عین حال کاربردی همراه است و سعی شده بعد از چند جلسه که موضوعاتی تخصصی‌تر و حرفه‌ای‌تر برای افرادی که به صورت جدی پیگیر بازاریابی محتوا هستند مطرح شد در این جلسه به موضوعات عمومی‌تر و جذاب‌تر برای فعالان کسب‌و‌کار‌ها پرداخته‌ایم تا بتوانند از رهگذر اصل مطلب توشه مناسبی را برداشت کند. این نکته را هم حتما می‌دانید که به مانند جلسه هشتم اصل مطلب، جلسه نهم نیز در سرزمین استارت‌آپ‌ها و شتابدهنده سریر برگزار می‌شود.

 

بخش اول:
اصل مطلب‌گو: سعید محمدی ارانی
اصل مطلب: داستان‌سرایی در کسب‌‌وکار، بازاریابی و برند


سعید محمد ارانی که این روز‌ها در حال آماده‌سازی ترجمه یکی از برجسته‌ترین کتاب‌های داستان‌سرایی در جهان است برای اصل مطلب نهم به سرزمین استارت‌آپ‌های سریر می‌آید تا در رابطه با این موضوع جذاب این روز‌های دنیای کسب‌و‌کار که جایگاهی ویژه پیدا کرده و همه برند‌ها را بر آن داشته تا با این کار نرخ جذب بالاتری از مشتری را به دست آورند با مخاطبان اصل مطلب سخن بگوید، آن چه که او برای این جلسه در نظر گرفته است عبارت است از:
داستان‌سرایی چرا از نان شب واجب‌تر است!
داستان‌سرایی کلید طلایی دنیای وحشی وب
داستان‌سرایی در کسب‌و‌کار
داستان‌سرایی در فروش
داستان‌سرایی در بازاریابی محتوا
داستان‌سرایی در ارتباطات و زندگی شخصی
داستان‌سرایی در رهبری و راهبری کسب وکار
داستان‌سرایی و الهام‌بخشی و انگیزه‌دهی

برای آشنایی بیش‌تر با سعید محمدی ارانی می‌توانید داستانش را در وب‌سایتش بخوانید.


بخش دوم:
اصل مطلب‌گو: مجید عابد
اصل مطلب: روش‌های جمع‌آوری کلمات کلیدی برای محتوا و سئو


مجید عابد را بخش زیادی از کسانی که به نحوی با سئو در ارتباط هستند می‌شناسند او یکی از فعال‌ترین چهره جامعه متخصصان سئو است. او که دانش‌آموخته رشته حقوق است، از سال ۱۳۸۳ در زمینه سئو و آنلاین مارکتینگ فعالیت، تحقیقات و مطالعات خود را آغاز کرد. مجید سابقه چند ساله تدریس در زمینه سئو و اینباند مارکتینگ در آموزشگاه‌های مختلف را داراست.
مجید عابد با توجه به علاقه‌ای که به انتشار تجربیات و دانش خود طی سال‌های مختلف داشته در سال ۱۳۸۹ اقدام به راه‌اندازی اولین انجمن تخصصی سئوی ایران نمود. او اعتقاد ویژه‌ای به سئوی کلاه سفید دارد و آموزش‌های ارائه شده توسط وی بر پایه بزرگ‌ترین مراجع سئو و اینباند مارکتینگ دنیا از جمله Woorank, Hubspot , Moz و … است. او در حال حاضر در حال تالیف کتابی در زمینه سئو است و در اصل مطلب نهم در مورد یکی از مهم‌ترین موارد در سئو یعنی روش‌های جمع‌آوری کلمات کلیدی برای محتوا و سئو صحبت می‌کند.

 

مانی اکبرپوری

میزبان - کارشناس

مثل جلسات قبلی نیز مانی اکبرپوری میزبانی و مدیریت اصل مطلب را بر عهده دارد. مانی با یک سابقه طولانی روزنامه‌نگارانه، نویسندگی، برنامه‌سازی رادیو و تلویزیون و تهیه‌کنندگی موسیقی به عرصه دیجیتال مارکتینگ و بازاریابی محتوا گام گذاشته است. کار کردن در تحریریه همشهری جوان و روزنامه‌های روزگار، همشهری، قانون و ... در کنار رتبه اول نویسندگی رادیویی کشور، رتبه دوم مصاحبه مطبوعاتی کشور و جوایز متعدد دیگر در این عرصه از افتخارات اوست.

در عرصه دنیای استارت‌آپ‌ها و دیجیتال مارکتینگ، مانی به عنوان کپی رایتر ارشد با مجموعه نت‌برگ کار کرده، مشاوره و مدیریت محتوای تجاری تلویزیون اینترنتی آیو را در کنار اداره استارت‌آپ حوزه نشر و پخش موسیقی شخصی خود در پرونده دارد و اکنون در آژانس بازاریابی درونگرای «بدون مرز» که یکی از ثمرات کاری او و همکارانش است مشغول است.

  

 

 

اصل مطلب‌گویان

سعید محمدی ارانی
سعید محمدی ارانی
استراتژیست محتوا
مجید عابد
مجید عابد
مدرس، مشاور و مولف حوزه سئو

صاحب مجلس‌ها

اصل مطلب | دورهمی محتوا و بازاریابی محتوا
اصل مطلب | دورهمی محتوا و بازاریابی محتوا
سرزمین استارت‌آپ‌های سریر
سرزمین استارت‌آپ‌های سریر

مسیر دسترسی

راحت‌ترین مسیری که می‌توانید با آن به اصل مطلب بیاییم کدام است؟
برای این که راحت‌تر به اصل مطلب بیایید و هوای آلودگی هوا را هم داشته باشید و در ترافیک گیر نیفتید پیشنهاد ما به شما مترو است. ایستگاه مترو طرشت تا محل برگزاری اصل مطلب فاصله‌ای نزدیک به 100 متر دارد و در ابتدای خیابان شهید چوب‌تراش واقع شده است و از ایستگاه‌های خط 4 مترو تهران است. تقاطع‌های خط 4 با سایر خطوط مترو: خط یک: ایستگاه دروازه دولت خط دو: ایستگاه شادمان خط سه: ایستگاه تئاتر شهر خط پنج: ایستگاه ارم سبز

آدرس: تهران طرشت، خیابان شهید گلاب، پلاک 59، سرزمین استارت‌آپ‌های سریر