استارتاپ هنر

شروع رویداد
چهارشنبه ۷ شهریور ۹۷ ۰۹:۰۰
پایان رویداد
جمعه ۹ شهریور ۹۷ ۱۷:۰۰
مکان رویداداصفهان
موضوع رویدادکارآفرینی / استارتاپی
اضافه به تقویم
استارتاپ هنر
برگزارکننده‌ی رویداد
گزارش
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد
بلیت زود هنگام
۳۱ مرداد
۲۰,۰۰۰ تومان

توضیحات بیشتر

 

رویداد استارتاپ هنر

رویداد استارتاپ هنر، روز چهارشنبه هفتم شهریور ماه 97 در دانشگاه هنر اصفهان برگزار می شود.

استارتاپ هنر یک رویداد آموزشی- تجربی در سراسر دنیاست که طی 3 روز متوالی ( در انتهای هفته ) برگزار می شود. در این برنامه شرکت کنندگان پرانگیزه ای شامل برنامه نویسان، مدیران تجاری، عاشقان استارتاپ، بازاریاب ها و طراحان گرافیک گرد هم می آیند تا طی 54 ساعت ایده هایشان را مطرح کنند، گروه تشکیل بدهند و به اجرای ایده های خود برای شروع یک کسب و کار موفق و خلاق بپردازند. این برنامه جهانی تا بحال بیش از یک هزار بار در بیش از 480 شهر دنیا برگزار گردیده و شبکه پهناوری از مشتاقان کارآفرینی را پدید آورده است. در این برنامه شرکت کنندگان در یک فضای مشترک قرار گرفته و با کمک مربیان خبره که از میان کارآفرینان موفق انتخاب شده اند، ایده های خود را به کسب و کار تبدیل کرده و طرح های خود را به نمایش می گذارند. پس از داوری، تیم های برگزیده معرفی شده و مورد حمایت قرار می گیرند تا طرح خود را به مرحله اجرایی برسانند.

ارزش واقعی استارتاپ، کمیت استارتاپ های شکل گرفته نیست بلکه یادگیری از طریق عمل خلاقه، ایجاد روابط عمیقتر کاری، تطابق با سرمایه گذاران بالقوه، پرورش ایده ها و آزمایش در محیطی بدون ریسک و همینطور برای بسیاری، برداشتن اولین قدم در مسیر کارآفرینی است. در این رویداد قصد بر این است از ایده های هنرمندان و هنرپردازان خلاق دعوت به عمل آوریم تا با رویکردی کارآفرینانه و هنری از ایده ها ی تمام رشته های هنری استفاده شود و این افراد بتوانند به ایده هایشان  جامه عمل بپوشانند.

 

 
برگزارکنندگان

انجمن علمی صنایع دستی دانشگاه شهرکرد

انجمن علمی صنایع دستی دانشگاه شهرکرد

انجمن علمی موزه دانشگاه هنر اصفهان

انجمن علمی موزه دانشگاه هنر اصفهان

مرکز کارآفرینی دانشگاه هنر اصفهان

مرکز کارآفرینی دانشگاه هنر اصفهان

آدرس:اصفهان اصفهان، خیابان حکیم نظامی، کوچه کلیسا وانک، دانشکده پژوهش های عالی هنر و کارآفرینی، دانشگاه هنر اصفهان ( ساختمان خاچیکیان )