کاور
"کارگاه 4 جلسه ای آموزش تکنیک‌های فروش به شرکت‌ها و سازمان‌ها B2B Sales (با نگرش بازار ایران)" در تاریخ یک‌شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۰۰ به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد
شهریه کل
شهریه حضور به همراه صدور گواهینامه رسمی دوزبانه با امضایی رییس انجمن علمی بازاریابی ایران
-
۲۷۰,۰۰۰ تومان

درباره این کارگاه بیشتر بدانیم

 

درباره آموزشگاه بازارسازان سایت آموزشگاه بازارسازان

 آموزشگاه بازارسازان، یکی از اعضای گروه TMBA (توسعه مهندسی بازارگستران آتی) است.  خدمات گروه TMBA ، تحت مدیریت پرویز درگی و متمرکز بر آموزش، مشاوره، تحقیق و نشر در حوزه بازاریابی و فروش است. ماهیت این خدمات، شرایطی را فراهم ساخته که گروه TMBA همواره با چالشها و مسائل بازار ایران سر و کار داشته و به سفارش کارفرمایان خود، در پی راهکارهای هوشمندانه و کارآمد باشد.

 

محتوای دوره فروش B2B

1.در فروش به شرکت‌ها و سازمان‌ها ما با مامور خرید صحبت می‌کنیم، در حالی که تصمیم‌گیری خرید در قسمتی دیگر مثل تولید، کنترل کیفیت، آزمایشگاه، مالی،اداری یا سایر قسمت‌ها گرفته می‌شود.چگونه می توان تصمیم گیران را متقاعد کرد در حالی که نمی توان آنها را ملاقات کرد؟

2.هنگامی که ما برای فروش به یک شرکت یا سازمان مراجعه می‌کنیم، معمولا با این پاسخ مواجه می‌شویم که محصول را احتیاج داریم اما اکنون آن را از شرکتی دیگر (رقیب شما) می خریم و راضی هستیم. چگونه می‌توان به این شرکت فروخت؟

3.در بسیاری از مواقع، مأموران خرید، مدیران واحد تدارکات یا سایر مدیران در قسمت‌های دیگر سازمان اعتراف می‌کنند که به کالای ما نیاز دارند اما این کالا گران است و شرکت ما برای چنین محصولی پول ندارد یا نمیدهد. چگونه می‌توان به این شرکت‌ها فروخت؟

4.در بسیاری از مواقع مشتری اعتراف می‌کند که به محصول فروشنده نیاز دارد اما برای خرید این محصول باید بسیاری از تجهیزات و دستگاه‌های کنونی شرکت یا سازمان تعویض شوند برای این کار سرمایه در اختیار نیست. چگونه می‌توان به این شرکت فروخت؟

5.در بسیاری مواقع مأموران خرید از ما کاتالوگ یا لیست قیمت دریافت می‌کنند و به فروشنده می‌گویند که با او تماس می‌گیرند. اما  هرگز تماس گرفته نمی‌شود. چگونه می‌توان به این شرکت فروخت؟

6.در بسیاری از مواقع ما با یک شرکت یا سازمان برای مدت طولانی در تماس و صحبت هستیم، چندین بار جلسه برگزار شده است اما هرقدر هم زمان اختصاص و جلسه ترتیب می‌دهیم باز هم فروشی انجام نمی‌شود. چگونه می‌توان به این شرکت‌ فروخت؟

 مدت دوره:  14 ساعت (4 جلسه 3:30)

مدرس: بابک مروانی

زمان برگزاري: یکشنبه ها از 23 اردیبهشت

   شرایط ثبت نام:

        شهریه: 2.700.000 ریال (دویست و هفتاد هزار تومان)

        ثبت نام گروهي، شامل تخفيف مي باشد: 3 تا 5 نفر: 5%  و  بيش از 6 نفر: 10%-بیشتر از ده نفر، نفر یازدهم رایگان


مدرس

بابک مروانی
بابک مروانی
عضو رسمی هیئت علمی بازارسازان

بابک مروانی

سوابق شغلي

مدير تحقيقات بازار شرکت ژرفا پژوهان بازار (از 1379 تا 1385)

مدير تحقيقات بازار و مدير محصولات شرکت بهداد توليد کننده¬ي محصولات شوينده با برند تاژ (از سال 1385 تا 1388)

مدير بازاريابي و فروش شرکت ماريناسان (متعلق به گروه صنعتي گلرنگ) توليد کننده محصولات سلولزي با برندهاي سافتلن، نانسي، مرسي، پامتي و بارلي (از سال 1388 تا 1389)

مدير فروش تهران شرکت سلامت پخش (متعلق به گروه صنعي گلرنگ) در صنعت توزيع و فروش دارو و سلولز (از سال 1389 تاکنون)

سوابق آموزشي در موسسات آموزشی

آموزش اصول مذاکره و تکنيک¬هاي فروش در مرکز آموزش بيمه¬ي ايران، آموزشگاه فني و حرفه¬اي اريکه تجارت، دانشگاه علمي کاربردي گلرنگ، دانشکده¬ي کارآفريني دانشگاه تهران و همچنین دوره¬ی آموزش تحقيقات بازار براي مديران در دانشکده¬ي کارآفريني دانشگاه تهران (از سال 1380 تاکنون)

سوابق آموزشی در سازمانها

دوره¬¬ی آموزش اصول مذاکره و تکنيک¬هاي فروش در شرکت¬ صفا پخش توزیع کننده محصولات شکلی، شرکت سهامی بیمه میهن، انجمن صنفی نمایندگان بیمه آسیا (مشهد)، هلدینگ دارویی گلرنگ.

سوابق علمی

ترجمه و چاپ مقالات متعدد در نشریه پیام بانک مرکزی.

ترجمه¬ی کتاب Selling نوشته¬ی ریچارد هوبارت بوسکرک (عنوان فارسی: فروش، تکنیکها و کاربردها/ ناشر: یکان)

دارای مجوز از سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور. آموزشگاه بازارسازان، یکی از اعضای گروه TMBA (توسعه مهندسی بازارگستران آ...

آدرس

تهران آموزشگاه بازارسازان، خیایان آزادی، جنب ایستگاه مترو آزادی (تقاطع شادمان)، کوچه‌ی شاهین، ساختمان فراز، شماره 6، طبقه سوم

موقعیت جغرافیایی رویداد

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

پنج‌شنبه ۱۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۰

وبینارهای آنلاین پرفکت متد

 • آنلاین
 • ۴,۵۰۰,۰۰۰ تومان
 • محمد ترک
سه‌شنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۰۰

آینده خدمات زیبایی در ایران - فرصتها و چالشهای پیش رو

 • آنلاین
 • از ۲,۲۰۰,۰۰۰ تومان
 • موسسه زیبایی شناسی خاورمیانه (MIA)
سه‌شنبه ۲۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۰

روانشناسی فروش: افزایش حداقل ۳ برابری درآمد ماهانه

 • آنلاین
 • رایگان
 • گروه آموزشی دیدیاد .
چهارشنبه ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۲۱

وبینار راز تماس های میلیاردی

 • آنلاین
 • رایگان
 • سعید تقدسی