رویداد به پایان رسیده است!
دهمین رویداد بانی رشت (استارتاپ گرایند) با حضور خانم تبسم لطیفی موسس استارتاپ «مامان پز» در تاریخدوشنبه ۴ اردیبهشتبه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

دهمین رویداد بانی رشت (استارتاپ گرایند) با حضور خانم تبسم لطیفی موسس استارتاپ «مامان پز»

شروع:
دوشنبه ۴ اردیبهشت ۹۶ ۱۸:۰۰
پایان:
دوشنبه ۴ اردیبهشت ۹۶ ۲۱:۰۰
دهمین رویداد بانی رشت (استارتاپ گرایند) با حضور خانم تبسم لطیفی موسس استارتاپ «مامان پز»
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات بیشتر

دهمین رویداد بانی رشت (استارتاپ گرایند) با حضور خانم تبسم لطیفی بنیانگذار استارتاپ «مامان پز» روز ۴ اردیبهشت ماه ۹۶ برگزار می شود.

 

"بانی" چیست؟


بـانـی، تلاشی است برای مشاهده سبک زندگی و طرز فکر بانـیان کشور و ترویج روحیه کارآفرینی به جامعه هدف. این برنامه قصد دارد با برگزاری رویداد با تولید محتوای ناب آموزشی به راه اندازی کسب و کار ها و استارتاپ ها کمک کرده و فضایی برای رویارویی فعالان اکوسیستم خلق کند.
در تیرماه سال 93 رویدادی به نام استارتاپ گرایند برای اولین بار در تهران و در آذرماه سال ۹۴ در رشت توسط تیمی داوطلب اجرا گردید. این برنامه با مداومت در اجرای ماهانه و دوری از هر گونه تجاری سازی به سرعت تبدیل به یک برنامه آموزنده و سازنده در اکوسیستم کارآفرینی تهران، شیراز، اصفهان، اراک و رشت گردید. قصه بـانـی از آنجایی آغاز شد که تیم برگزار کننده این برنامه در تهران، رشت و اراک تصمیم گرفتند دست به دست هم داده و با بومی سازی این رویداد به روشی جدید به تاثیر گذاری شان ادامه دهند.

رویداد بانی فضایی برای تعامل کارآفرینان و فرصتی برای آشنایی و گفتگو با علاقمندان و فعالان کسب و کار است. با شرکت در این رویداد :

- با کارآفرینان مطرح کشورتان آشنا شده و از آنها بیاموزید.

- قصه پیداش، شکست و رشد کسب و کارها را بشنوید.

- دوست و همکار پیدا کنید و دامنه ارتباطات کاری خود را افزایش دهید.

 


 

شماره تماس دبیرخانه: 09118319040

سخنرانان

تبسم لطیفی

تبسم لطیفی

مامان پز

تبسم لطیفی فارغ التحصیل مهندسی برق دانشگاه صنعتی شریف است که در سال ۱۳۹۳ مامان پز، شبکه آنلاین توزیع غذاى خانگى را تاسیس کرد. استارت‌آپی که دست‌پخت‌های خانگی را به افرادی می‌رساند که یا خیلی در خانه حضور ندارند یا اگر دارند حوصله آشپزی ندارند. حالا این استارت‌آپ دوساله شده. فروشش از ۵۰ عدد در ماه اول به ۴۰ هزار عدد در آخرین ماهی که پشت سر گذاشته رسیده است. بیش از ۵۰ نفر در خانه‌هایشان برایش آشپزی می‌کنند و بیش از ۸۰ نوع غذا روی سایتش قرار داده است.

آدرس:رشت میدان انتظام(رازی)، پارک علم و فناوری استان گیلان