رویداد به پایان رسیده است!
5 تکنیک مدرن و قطعی لینک سازی خارجی 2019 در تاریخ پنج‌شنبه ۷ آذر به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
پنج‌شنبه ۷ آذر ساعت ۱۴:۰۰

5 تکنیک مدرن و قطعی لینک سازی خارجی 2019

  • رایگان
  • آنلاین
  • کسب و کار
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


آکادمی دوسنت

نام وبینار: 5 تکنیک مدرن و قطعی لینک سازی خارجی 2019

طول دوره: 4 ساعت
سطح دوره: پیشرفته
گواهینامه معتبر: دارد

 

هرچقدر از اهمیت لینک سازی خارجی و ساختار آن در رتبه گوگل شما بگوییم، کم گفته ایم. مقالات فراوان، دوره های آموزشی بسیار متعدد و هزاران ویدیو، فایل صوتی و کتاب در مورد انواع و اقسام آموزش های لینک سازی خارجی وجود دارد که هر کدام در مورد موارد مختلف و جنبه های متفاوت آن صحبت می کنند.

اما یک سوال: دقیقا کدام روش درست است؟!!!

شاید سوال بهتر این باشد دقیقا کدام روش در حال حاضر (سال 2019) درست است؟

چیزی که ابتدا انجام نشود و سپس نتیجه آن مشخص نشود، هیچوقت قطعی نیست. معمولا با ارزش ترین آموزش ها آنهاییست که تکیه بر تجربه های موفق فراوان و نتایج واقعی به دست آمده دارند. 

در کارگاه تکنیک های قطعی لینک سازی خارجی به شما 5 تکنیک خواهیم گفت که یکبار برای همیشه مسئله لینک سازی خارجی شما را برای همیشه حل خواهد کرد.

فرقی نمی کند که شما روی چه نوع سایتی یا روی چه کلماتی کار میکنید. روش هایی که به شما گفته می شود قطعاً از روشی که رقبای شما استفاده می‌کنند بهتر، دقیق تر و حرفه ای تر است.

این روش ها حاصل بیش از 7000 ساعت کار و مطالعه تخصصی در زمینه سئو و هک رشد می‌باشد. حاصل کار در بزرگترین بیزینس ها و سایت های ایران که گوگل به عنوان قلب تپنده آن ها می ماند.
معرفی تکنیک ها:


1. استراتژی فن پیج:

از آن تکنیک ها که همه ما به دنبال آن هستیم. چرا؟

چون که به صرفه ترین و در عین حال از قدرتمندترین تکنیک هایی است که می تواند یک فرایند لینک سازی بسیار پیشرفته برای بهبود رتبه سریع شما در گوگل باشد. فرقی نمی کند چه سایتی دارید فن پیج همیشه به کارتان می آید. 

بیش از 13 سایت و 500 کیورد با این روش در 16 ماه گذشته به رتبه 1 تا 3 رسیده اند که به طور کامل در مورد شیوه اجرای آن و جزئیات اختصاصی آن که همیشه در کارها استفاده شده برایتان بازگو خواهد شد. 

2. تکنیک خوشه:

می خواهید در تمام کلمات دسته ای که در آن رقابت می کنید به رتبه 1 برسید و ورودی گوگل داشته باشید؟!

بگذارید در قالب یک مثال همه چیز را برایتان روشن کنیم.

فکر کنید یک سایت در حوزه فروش دمنوش های گیاهی دارید. کلمات کلیدی متعددی مثل "دمنوش گیاهی برای لاغری" ، "دمنوش گیاهی برای افزایش وزن" ، " دمنوش برای شادابی" ، "مزایا دمنوش گیاهی" ، "بهترین دمنوش برای افسردگی" و ...

در تکنیک خوشه به شما آموزش داده خواهد شد که چطور بعد از تولید محتوا مناسب در سایت بطور همزمان روی همه این کلمات با صرف زمان بسیار کوتاه کار کنید به طوری که بعد از مدت کوتاهی همه آن ها با هم شانس این را داشته باشند که به صفحه 1 گوگل بیایند.

در واقع نیازی نیست فقط و فقط روی یک کیورد کار کنید و همه تمرکز را روی آن بگذارید و سپس سراغ کیورد بعدی بروید. مطمئنم هیجان زده خواهید شد!

3. گراف گُمان:

تحت هیچ شرایطی این تکنیک را با چیزهایی که در مورد ماتریس و گراف لینک سازی و... شنیده اید اشتباه نگیرید.

در این روش که به شما قول میدهیم حداقل 70% از آن برای شما جدید و فوق العاده بکر خواهد بود به شما آموزش داده خواهد شد که چطور کمتر از 50% رقبا خود لینک سازی انجام دهید اما از آن ها جلو بیفتید و رتبه بهتری به دست آورید.

در واقع گراف گُمان به شما آموزش می دهد کمتر از نصف رقبا هزینه کنید و از همه مهمتر کمتر از نصف آن ها زمان بگذارید اما نتایجی بسیار بهتر از آن ها به دست آورید.

4. استراتژی اینوت:

اینکه فقط به لینک سازی خارجی توجه کنیم درست نیست!

استراتژی اینوت شامل 3 تکنیک سئو داخلی، 2 تکنیک لینک سازی داخلی است که هر بخش آن به یکی از تکنیک های لینک سازی خارجی گفته شده مرتبط می شود. 

این استراتژی در واقع به طور کامل صفر تا صد تولید محتوا تا رسیدن به رتبه 1 گوگل در کیوردهای مدنظر شما را در 6 گام عملی و کاربردی مرتب می کند و خیال شما را از اینکه همه چیز درست است راحت می کند.

5. برنامه زمانی دو مرحله فرایند لینک سازی 6 ماهه + نکات تکمیلی

در نهایت در دو برنامه 3 ماهه (در مجموع 6 ماهه) همه تکنیک ها، استراتژی ها، فرایندها و کارهایی که باید انجام دهید را میچینیم. برنامه ای که همیشه، همه جا و در هر سایت و بیزینسی برای شما قابل اجراست و هیچ استثنایی برای اجرا نخواهد داشت.

سخنرانان

مهندس محمد مهدی حیدرنیا
مهندس محمد مهدی حیدرنیا
متخصص سئو و هک رشد
آکادمی دوسنت
آکادمی دوسنت
طراح و مجری دوره های تخصصی IT

به نقل از مدرس:


1. تضمین اثر بخشی: این 5 تکنیک حاصل بیش 7000 هزار ساعت آزمون و خطا، مطالعه، تجربه و کار در ده ها شرکت، استارتاپ و مجموعه بزرگ و کوچک می‌باشد که در حال حاضر نیز از آن‌ها برای بزرگترین پروژه ها و مشتریان استفاده می‌شود.

2. تضمین نو بودن: به شما این اطمینان را داده می‌شود حتی برای حرفه‌ای ترین متخصصین سئو هم این دوره حداقل 50% مطالب جدید و کاربردی خواهد داشت که می توانند بلافاصله از آن‌ها برای سایت و پروژه‌های خود استفاده کنند.

برگزار‌کننده

آواتار

آکادمی دوسنت

هر آنچه از دنیای آموزش میخواهید. شبکه ، امنیت شبکه ، دیتاسنتر توسعه نرم افزار و تجربه کاربری نرم افزارهای مهندسی و کاربردی و ...

رویداد های برگزارشده۱۶۷
رویداد های فعال۰
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۱۵۰ نفر