رویداد به پایان رسیده است!
بازی کنین در تاریخ دوشنبه ۱۸ آذر به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
دوشنبه ۱۸ آذر ساعت ۱۷:۰۰

بازی کنین

  • رایگان
  • تهران
  • سرگرمی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

بازی کنین


خیلی ساده اس بازی کنین!

البته انگار کلمه اش ساده اس و انجام دادنش خیلی سخته. بازی های رومیزی یا همون بردگیم های دوست داشتنی ما وقتی می چسبن که بتونیم دور هم بازی کنیم. دورهمی هایی که این روزها خیلی سخت میشه به وجودش آورد. پس دست به کار شدیم و می خوایم شما رو بکشونیم پیش خودمون و با هم دیگه بازی کنیم.

توی ایونت های " بازی کنین " قرار هست بازی هایی رو انجام بدیم که:

  • تعداد بازیکن های زیادی می خوان.
  • بازیش کمی سخت هست و ممکنه هر کسی دوست نداشته باشه، انجامشون بده.
  • بازی هایی که معروف نیستن ولی خیلی خیلی خوبن.

هزینه


بازی هایی که در " بازی کنین " انتخاب می کنیم، به خاطر طولانی بودنشون در حالت معمولی بین 30.000 الی 40.000 تومن خرج روی دست شما میذاره، تازه اگر هم بازیش رو پیدا کنیم. توی این ایونت ها برای هر نفر حداکثر مبلغ 25.000 تومان برای بلیت در نظر گرفت شده و هم چنین می تونید از منوی کافه با 20 درصد تخفیف سفارش بدین که کاملا اختیاریه!


نکات بیشتر


قبل از اینکه پیش برید این نکته ها رو هم مد نظر داشته باشید:

  • اگر بازی ای رو بلد نیستین، نگران نباشید. توضیح کامل روش انجام بازی به شما داده میشه. در طول انجام بازی هم اگر سوالی براتون پیش بیاد، در کنارتون هستیم.
  • اگر زودتر بیاید که چه بهتر. با هم گپ می زنیم و حال و احوال می کنیم ولی اگر خیلی دیر بیاید مجبوریم بازی رو بدون شما شروع کنیم و بسته به ماهیت بازی ممکنه نتونید به بازی اضافه بشید.
  • حتما در مورد بازی ای که می خواید انجام بدین، تحقیق کنید. معمولا بازی های این ایونت نیاز به زبان انگلیسی داره توی قسمت پایین در این مورد توضیح دادیم.
  • در نهایت هم قراره خوش بگذرونیم. ما محیطی رو برای شما فراهم می کنیم که در اون خوش باشید ولی توی بازی مدیر اصلی خودتون و بقیه بازیکن ها هستین، لذت بردن شما از بازی به خودتون بستگی داره و ما تا تهش در کنارتون هستیم.


بازی های این ایونت


 

Blood Rage: به عنوان رئسای قبایل وایکینگ ها باید با یکدیگر مبارزه کنید و با کسب افتخار در کنار اودین، خدای خدایان جلوس کنید. بر روی کارت های بازی جملات انگلیسی در حد معمول قرار دارد.

Captain Sonar: دو زیردریایی تا دندان مسلح برای شکار یکدیگر در اعماق دریاها با یکدیگر مبارزه می کنند و شما به عنوان خدمه باید با همکاری یکدیگر زیردریایی دشمن را غرق کنید. در این بازی نیازی به زبان انگلیسی نیست.

Small World: زمین آن قدرها هم بزرگ نیست که نژاد های مختلف بتوانند در هر جایی که دوست دارند، زندگی کنند. به عنوان رهبران این نژاد ها آن ها را رهبری کنید و قدرت خود را به رخ دیگران بکشید. در این بازی نیازی به زبان انگلیسی نیست.

زمان‌بندی

عنوانشروعپایان
Blood Rage۱۷:۰۰۲۰:۰۰
Small World۱۷:۳۰۲۰:۰۰
Captain Sonar۱۸:۰۰۲۰:۰۰

آدرس

تهران خ بهشتی - خ قنبرزاده - خ خرمشهر - پلاک 218 - واحد 1 - کافه بازی بازا

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

bazinovin@gmail.com

مجموعه بازی نوین در بهمن 1396 با هدف معرفی بازی های رومیزی افتتاح شد و در طول سالیان اخیر توانسته است در بین جامعه علاقه مند به بازی های فکری و رومیزی جایگاه بالایی را کسب کند. این مجموعه در حال حاضر در زمینه معرفی، فروش و تولید محتوای متنی و ویدیویی

رویداد های برگزارشده۱
رویداد های فعال۰