رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

شنبه ۷ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۰

Network & Protocols Fundamentals

 • آنلاین
 • از ۲,۸۰۰,۰۰۰ تومان
 • آکادمی راوین
یک‌شنبه ۲۴ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۰

دوره تخصصی آنلاین متاورس و خلق ارزش

 • آنلاین
 • رایگان
 • محمد عبدالله زاده
یک‌شنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۰

آموزش مبتدی تا حرفه ای طراحی ۳ بعدی

 • آنلاین
 • از ۷۵۰,۰۰۰ تومان
 • رضا حریرچیان
یک‌شنبه ۱ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۰

مبانی بازاریابی محتوایی

 • آنلاین
 • رایگان
 • آکادمی زرین
کاور
"Be Nuclei SIFU" در تاریخ پنج‌شنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۰ به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

درباره‌ی دوره (آنلاین)

Nuclei نام یک ابزار منبع باز است که اسکن آسیب‌پذیری سریع و قابل تنظیم را به سادگی و بر اساس YAML و DSL برای شما امکان‌پذیر می‌کند. در واقع Nuclei با استفاده از Templateهای مختلفی که پروتکل‌هایی مانندTCP، SSH، DNS، HTTP، SSL و بسیاری دیگر را پشتیبانی می‌کنند، درخواست‌هایی را به سرویس‌ها و سامانه‌های آنلاین مورد ارزیابی ارسال کرده و با تحلیل پاسخ‌های دریافتی، امکان آسیب‌پذیر بودن آن‌ها را بررسی می‌کند. همچنین از ابزار Nuclei می‌توان برای ارسال درخواست‌ها به تعداد زیادی از سامانه‌ها جهت بررسی یک یا چند آسیب‌پذیری خاص،  بهره برد. Nuclei برای اسکن آسیب‌پذیری، از Templateهای متعدد موجود در Repository خود که توسط تعداد زیادی از محققین امنیت در سراسر دنیا توسعه داده شده است، بهره می‌برد.

یکی از مهارت های اصلی هر شکارچی باگ، توانایی کشف سریع و اکسپلویت آسیب‌پذیری‌های مختلف موجود در سامانه‌های آنلاین است و اسکنر Nuclei این قابلیت را به میزان قابل توجهی افزایش می‌دهد. در این دوره به عنوان یک باگ هانتر با قابلیت‌های مختلف  این ابزار آشنا شده و در ادامه به صورت عملی، نوشتن Templateهای شخصی مطابق با انواع آسیب‌پذیری‌های وب و CVEهای جدید را خواهید آموخت.

مدت زمان دوره

مدت زمان این دوره ۲۱ ساعت است و به صورت کلاس‌های ۷ ساعته، طی ۳ جلسه به صورت آنلاین، در روزهای پنج‌شنبه‌ ۲۴ شهریور، جمعه ۲۵ شهریور و پنج‌شنبه ۳۱ شهریور از ساعت ۱۰:۰۰ تا ۱۷:۰۰ برگزار می‌شود. 

تخفیف ثبت‌نام زودهنگام

۲۰ درصد تخفیف برای ثبت‌نام تا ۱۰ شهریور برای حضور در این دوره در نظر گرفته شده است که بلیط ثبت‌نام زودهنگام، بدون نیاز به وارد کردن کد تخفیف، در پلتفرم ایوند تعریف شده است.

گواهینامه‌ی دوره

برای دریافت گواهینامه‌ی این دوره، ده روز پس از جلسه‌ی پایانی، آزمونی برگزار خواهد شد که با قبولی در این آزمون، امکان صدور گواهینامه‌ی دوره برای شما را خواهیم داشت. حضور در آزمون پایانی و دریافت گواهینامه‌ی دوره برای شرکت‌کنندگان اختیاری است.

هزینه‌ی شرکت در آزمون پایانی: ۳۰ هزارتومان
هزینه‌ی چاپ و صدور گواهینامه‌ی دوره: ۵۰ هزارتومان

این دوره به چه افرادی توصیه می‌شود؟

کارشناسان ارزیابی امنیت و تست نفوذ
کارشناسان امنیت سایبری در سازمان‌ها و شرکت‌ها
کارشناسان فعال در زمینه‌ی Bug Bounty

برای حضور در این دوره چه دانش‌هایی باید داشته باشم؟

آشنایی با آسیب‌پذیری‌های مختلف وب
حداقل یک‌سال تجربه کاری در زمینه‌ی تست نفوذ وب

 

برای اطلاع از سرفصل‌های این دوره، به لینک زیر مراجعه کنید:

https://ravinacademy.com/course/be-nuclei-sifu/

برگزارکننده

مدرس

۱۸۶۲
دنبال کننده
۱۰۶
کل رویدادها
۱۲
رویداد فعال

آکادمی راوین برگزارکننده دوره‌های تخصصی در زمینه امنیت سایبری است. تمام دوره‌های این موسسه در هر دو مسیر «آبی» و «قرمز» بر اساس آخرین دانش روز دنیا و هم سطح دوره‌های ارایه شده در موسسات بزرگ بین‌المللی، طراحی شده و توسط به‌نام‌ترین مدرسین ایرانی و غیر ایرانی تدریس می‌شود. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید از طریق پست الکترونیک info@ravinacademy.com...

بیشتر از ۱۸۰ نفر (۸۰%) این برگزارکننده را توصیه کرده‌اند.