رویداد به پایان رسیده است!
وبینار جامع فروش بیمه با اینستاگرام در تاریخ یکشنبه ۲ شهریور به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
یک‌شنبه ۱۹ مرداد ساعت ۲۰:۴۵

وبینار جامع فروش بیمه با اینستاگرام

  • رایگان
  • آنلاین
  • کسب و کار
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


وبینار جامع فروش بیمه با اینستاگرام (چیزی که به دنبالش بودید)

قطعا میخواهید فروش بیمه را افزایش و درآمد و ثروت بیشتری به دست بیاورید. این باعث ایجاد حس ارزشمندی و توجه بیشتر میشود.

 

  • حتما دچار یکی از این مشکلات شده‌اید:

* در شرایط امروز که بیماری کرونا شیوع بیشتری پیدا کرده، هم بیرون رفتن و پیدا کردن مشتری و ملاقات با او توسط خودمان سخت‌تر شده و هم مشتریان به بهانه کرونا (یک بهانه جدید) از زیر بار ملاقات رودر رو و خرید بیمه فرار میکنند.

* و با گسترش تعداد نمایندگیهای بیمه (رقبا) و روشهای فروش اینترنتی، ترس این  را هم دارید که روز به روز بازار شما کوچکتر شود و اگر زود نجنبید شاید امکان حذف‌تان از بازار هم وجود داشته باشد.

* حتما این دغدغه را هم دارید که چطور مشتری فعلی خودتان را به یک مشتری وفادار تبدیل کنید تا بیمه های خودش را در سنوات آتی تمدید و حق بیمه مربوطه را پرداخت کند.

* و در پی این هستید که چطوری یک مشتری را به 5 مشتری تبدیل کنید یعنی بتوانید از او ارجاعی بگیرید.

* قطعا از نه شنیدن خسته شده‌اید و از اینکه پس از جلسه اول یا دوم دیگر نتوانید مشتری را پیدا کنید تا پیگیری‌اش کنید و کل رفت و آمدهایتان بر باد برود هم خسته شده‌اید.

* قطعا دغدغه عدم اعتماد مشتری به شما و اینکه چطوری قانعش کنید تا از شما خرید کند را دارید.

* اگر یک فعال در صنعت بیمه هستید، چه 30 سال است که مشغول به کار هستید و چه همین امروز شروع کرده‌اید قطعا مشکل پیدا کردن مشتری را دارید.

* قطعا علاوه بر هزینه داشتن تبلیغات، برای افزایش فروش به دنبال داشتن موارد تبلیغاتی مناسب و موثر (بروشور، کارت ویزیت، دفترچه راهنما و ...) بوده و هستید.

 

   همه اینها یعنی

ترس از نداشتن منابع مورد نیاز برای توجیه کردن مشتری، ترس از نه شنیدن و کسب نتایج ضعیف، ترس از شکست و ترس از کم ارزش شدن و مورد توجه قرار نگرفتن

 

 

  •   قطعا با شرکت در وبینار جامع فروش بیمه با اینستاگرام، میتوانید بر این مسائل غلبه کنید و فروش و درآمدتان را افزایش دهید و حس ارزشمندی بیشتری را تجربه کنید.

    چگونه؟  (حتما پاراگراف زیر را بخوانید)

در این وبینار ارزشمند یاد میگیرید که چگونه کسب و کار اینستاگرامی خود را در حوزه بیمه بصورت حرفه‌ای راه‌اندازی کنید. یعنی یاد میگیرید که یک بیوگرافی حرفه‌ای در صفحه اینستاگرام خود داشته باشید (یک ویترین جذاب) تا مشتری با دیدن آن صفحه شما را فالو کند و به تعداد مخاطبین‌تان افزوده شود. از این طریق میتوانید خودتان را راحت‌تر، موثرتر و با تکرار مداوم به اطرافیان و مشتریان خودتان معرفی کنید.

بعد از آن یاد میگیرید که چگونه برای این مشتریان جذب شده به صفحه شما، محتوای ارزشمند ارائه دهید تا آنها ماندگار شوند. یعنی یاد میگیرید که چطور از پست، استوری و لایو برای افزایش جذب مشتری و فروش بیمه به آنها استفاده کنید. اصول نوشتن کپشن (متن پایین پست) و هشتگ گذاری پولساز را یاد میگیرید.

اینها به شما کمک میکند که بتوانید اعتبار بیشتری برای خود ایجاد کنید و اعتماد مشتری را راحت‌تر از گذشته به دست بیاورید. وقتی اعتماد ایجاد شود، فروش راحت میشود.

در مرحله بعد میروید سراغ خلق تبلیغات پولساز در اینستاگرام بدون هزینه. تبلیغاتی که علاوه بر رایگان بودن یا هزینه‌های بسیار ناچیزش نسبت به تبلیغات کاغذی و محیطی، تاثیر بسیار بیشتری در جذب مشتری و افزایش فروش‌تان خواهد داشت. تبلیغاتی که میتوانید متناسب با هر بازار هدف یا مشتری خاصی آنرا سفارشی سازی کنید.

الان برای چاپ کارت ویزیت مبلغی بیش از 300 هزار تومان نیاز است. اما چقدر تاثیر گذار است و آیا کاربرد آن از راه دور است یا حتما باید مشتری را ببینیم تا بتوانیم کارت ویزیت خودمان را به او بدهیم. از طرف دیگر آیا او این کارت ویزیت را پیش خودش نگه میدارد؟ (یعنی در زمانی که به ما نیاز دارد روبروی او و در خاطرش نیستیم) برای چاپ هزار بروشور چیزی بیش از 1 میلیون تومان پول نیاز است اما همان مطالبی که برای کارت ویزیت گفتیم برای بروشور هم پا بر جاست.

و در مرحله آخر یاد میگیرید چگونه از این صفحه و محتواهایی که خودتان ایجاد کرده‌اید پولسازی کنید. یعنی با ابزارها، روشها و اصول فروش بیمه در اینستاگرام آشنا میشوید. یاد میگیرید مشتریان فعلی خودتا را به صفحه ارزشمند خودتان بیاورید و بتوانید از آنها مشتریان ارجاعی بگیرید و این هم فروش شما را افزایش میدهد.

علاوه بر این خیلی از افراد علاقه‌مند به موضوعاتی که شما در صفحه خود قرار میدهید خودشان صفحه شما را فالو میکنند و این یعنی خلق مشتری و یعنی مشتریهای جدید و فروشهای بیشتر.

یعنی دیگر نیازی به حضور فیزیکی بطور 100% نزد مشتری نیست و میشود از داخل دفتر و حتی از خانه هم بیمه فروخت.

و موضوع کامل کننده این وبینار، حمایت تخصصی یک ماهه بعد از این وبینار است که برای شما قرار داده شده و هفته‌ای یک جلسه به سوالات شما درخصوص اینستاگرام پاسخ میدهد. این میتواند خیالتان را برای بهره‌ برن و بکارگیری مطالب و مهارتهای این وبینار بیش از پیش راحت کند.

 

این وبینار همان چیزی است که دنبالش بوده و هستید (همین حالا ثبت نام کنید)

 

  • سرفصلهای آموزشی این وبینار بسیار ارزشمند

1) جلسه اول : اصول راه اندازی کسب و کار بیمه‌ای

- فرصتهایی که اینستاگرام برای بیمه به وجود می‌آورد

- شیوه ساختن پروفایلی که خریداران را جذب کند

- راز میلیاردر شدن از اینستاگرام

 

2) جلسه دوم: خلق محتوای پولساز 1

- اولین گامها برای تولید محتوای ارزشمند

- اصول و راهکارهای تولید محتوای ارزشمند (چگونه از تصاویر، ویدیوها و استوری برای پولسازی استفاده کنم؟)

 

3) جلسه سوم: خلق محتوای پولساز 2

- اصول و راهکارهای تولید محتوای ارزشمند (چگونه از کپشن و هشتگ برای پولسازی استفاده کنم؟)

 

4) جلسه چهارم: خلق تبلیغات پولساز

- مشخصات یک تبلیغ خوب

- اصول ارائه تبلیغات در اینستاگرام

 

5) جلسه پنجم: فروش و پولسازی از اینستاگرام

- راه های درآمدزایی از اینستاگرام (فروش بیمه، درج تبلیغات، مدیریت صفحه)

- ابزارها، روشها و اصول فروش در اینستاگرام

 

6,7,8,9) 4 جلسه حمایتی و پاسخگویی به سوالات شما در حوزه تولید محتوای اینستاگرامی که توسط استاد شماره یک تولید محتوا جناب آقای محسن کامرانی مدیر مجله بیمه و مردم انجام میشود.

 

این وبینار همان چیزی است که دنبالش بوده و هستید (همین حالا ثبت نام کنید)

 

    با شرکت در این وبینار محتواسازی در حوزه بیمه را یاد میگیرید و دیگر قرار نیست از دیگران کپی کنید یا عکسهای بی کیفیت را استفاده کنید و یا دغدغه تولید محتوا و چگونه ایجاد کردن آن را داشته باشید. دیگر دغدغه ندارید که مشتری از کجا پیدا کنم چون خیلی‌ها خودشان به سراغ شما می‌آیند. زمانیکه بارها و بارها درست و مناسب دیده شوید، مشتریها به شما اعتماد میکنند. یعنی همان پیگیری را از راه دور و با صرف زمان و هزینه بسیار اندک انجام میدهید و اعتماد مشتری را به دست می‌آورید. وقتی مشتری به شما اعتماد کرد حتما راحت‌تر از گذشته به شما جواب مثبت میدهد. این باعث افزایش فروش و درآمد شما میگردد. و چقدر جالب که با همین گوشی و در هر زمان و مکانی که هستیم محتوای ارزشمند در حوزه بیمه و موارد وابسته تولید و به مشتریان فعلی خودتان نیز ارائه میکنید و همین امر سبب میشود تا آنها به شما وفادارتر شوند. با توجه به اینکه شما را مدام میبینند و در ذهن‌شان هستید به دیگران نیز معرفی میکنند. یعنی بازارتان هم بزرگتر میشود . در نتیجه فروشتان افزایش می‌یابد و ثروت و ارزش بیشتری به دست می‌آورید.

   هدیه و حمایت:

از طرف دیگر با شرکت در این وبینار یک بسته ارزشمند محتوا در اختیار شما قرار میگیرد که با استفاده از آن میتوانید برای 30 روز آینده خود محتوا گذاری در صفحه خودتان را به راحتی آب خوردن انجام دهید.

منتورینگ یک ماهه‌ای هم برای حمایت از شما قرار گرفته و 4 جلسه ارزشمند دیگر را برای عملی کردن محتویات این وبینار به شما ارائه میدهد. یعنی با شما هستیم تا بتوانید از اینستاگرام پول در بیاورید. آن هم با همراهی متخصص تولید محتوا در اینستاگرام آقای محسن کامرانی مدیر مجله بیمه و مردم.

 

این وبینار یک راه حل مطمئن برای شماست یعنی تضمینی به اندازه 200%

چرا؟

    مدرس این وبینار جناب آقای دکتر حجت اله شریف زاده است که بیش از 13 سال تجربه فروش دارد، بیش از 6 سال مشاغل مختلف را تجزیه و تحلیل کرده و شرایط بازار را میشناسد. بیش از 4 سال است که با شرکت حامیان فردای روشن دارای رتبه اول کشوری در حوزه فروش بیمه عمر در حال همکاری میباشد (فروش بیش از 18.000 بیمه عمر). فروش بیمه را تجربه کرده و دغدغه‌های همکاران بیمه‌ای را میداند. سختی‌های مسیر را میشناسد. یعنی میداند که برای محتواسازی در اینستاگرام چه مواردی میتواند به شما کمک کند تا تاثیر بیشتری بر مخاطب بگذارد و بتوانید مشتریان بیشتری برای محصولات بیمه‌ای خود به دست بیاورید و فروشتان را افزایش دهید. از آن طرف با توجه به دانش ایشان و مطالعات فراوانشان در حوزه مشاغل خدماتی، شغل بیمه و راه‌های درآمدزایی از طریق اینترنت، کار با اینستاگرام را بصورت حرفه‌ای بلد است. همه اینها یعنی اینکه فردی که قرار است به شما پول درآوردن از اینستاگرام را بیاموزد خودش فروشنده بیمه است، درد همکاران بیمه‌ای را میداند و بلد است که چگونه میتوان از طریق اینستاگرام بیمه فروخت. و با 4 جلسه منتورینگی که بعد از جلسات وبینار برگزار میشود با شما هستیم تا از اینستاگرام پول بسازید.

 

این وبینار همان راه حلی است که دنبالش بوده و هستید

بسیار راحت همین حالا ثبت نام کنید

ظرفیت محدود است و فرصتها در حال گذر

 

چقدر میخای پول بدی و چقدر میخای در بیاری؟

همونطور که خودتون میدونید اگه یه بیمه عمر با حق بیمه 3 میلیون بفروشید حدود 900 هزار تومن کارمزد سال اولش میشه و تا سال پنجم هم از این بیمه شما درآمد دارید

حالا برای شرکت در این وبینار فقط و فقط کافیه کارمزد یه بیمه نامه 3 میلیونی را بزارید کنار.

در قبالش چی به دست میارید؟

یاد میگیرید که چطور با صرف زمان و هزینه کمتر با استفاده از اینستاگرام فروش، درآمد و ثروت بیشتری به دست بیارید.

یه بیمه میفروشید، 5 سال درآمد دارید. یه بار یاد میگیرید حداقل تا 5 سال دیگه ازش استفاده میکنید اون هم چه استفاده ارزشمندی؛ به عبارتی یه جور سرمایه گذاریه.

 

این وبینار همان راه حلی است که دنبالش هستید 

بسیار راحت همین حالا ثبت نام کنید

 

  • تازه:

ضمانت بازگشت وجه هم برای شما قرار دادیم تا خیال‌تون راحته راحت باشه.

یعنی اگه بعد از برگزاری جلسه اول وبینار، به هر علتی از شرکت در این وبینار پشیمون شدید، کافیه به ما اعلام کنید تا کل مبلغ پرداختی شما بهتون مرجوع بشه

 

  • تاریخ و زمان برگزاری وبینار:

  ۱) یکشنبه    ۹۹.۰۵.۱۹  از ساعت ۲۰:۴۵ الی ۲۳:۰۰

  ۲) سه شنبه ۹۹.۰۵.۲۱  از ساعت ۲۰:۴۵ الی ۲۳:۰۰

  ۳) یکشنبه    ۹۹.۰۵.۲۶  از ساعت ۲۰:۴۵ الی ۲۳:۰۰

  ۴) سه شنبه ۹۹.۰۵.۲۸  از ساعت ۲۰:۴۵ الی ۲۳:۰۰

  ۵) یکشنبه    ۹۹.۰۶.۰۲  از ساعت ۲۰:۴۵ الی ۲۳:۰۰

۶) چهارشنبه ۹۹.۰۶.۱۲ از ساعت ۲۱:۰۰ الی ۲۲:۳۰

۷) یکشنبه    ۹۹.۰۶.۱۶ از ساعت ۲۱:۰۰ الی ۲۲:۳۰

۸) چهارشنبه ۹۹.۰۶.۱۹ از ساعت ۲۱:۰۰ الی ۲۲:۳۰

۹) یکشنبه    ۹۹.۰۶.۲۳ از ساعت ۲۱:۰۰ الی ۲۲:۳۰

 

این وبینار همان راه حلی است که دنبالش هستید 

بسیار راحت همین حالا ثبت نام کنید

سخنرانان

حجت اله شریف زاده
حجت اله شریف زاده
مربی پولسازی در بیمه

دکترای مدیریت کسب و کار

محسن کامرانی
محسن کامرانی
بنیانگذار و مدیر مجله بیمه و مردم

برگزارکنندگان

مجموعه من و بیمه
مجموعه من و بیمه
بزرگترین مرکز ارائه دهنده آموزشهای موفقیت در صنعت بیمه

زمان‌بندی

جلسه اول
جلسه دوم
جلسه سوم
جلسه چهارم
جلسه پنجم
عنوانشروعپایان
اصول راه اندازی کسب و کار بیمه در اینستاگرام۲۰:۴۵۲۲:۴۵
عنوانشروعپایان
خلق محتوای پولساز۲۰:۴۵۲۲:۴۵
عنوانشروعپایان
خلق محتوای پولساز۲۰:۴۵۲۲:۴۵
عنوانشروعپایان
خلق تبلیغات پولساز۲۰:۴۵۲۲:۴۵
عنوانشروعپایان
فروش و پولسازی از اینستاگرام۲۰:۴۵۲۲:۴۵

برگزار‌کننده

آواتار

سایت من و بیمه

بزرگترین مرکز ارائه دهنده آموزشهای موفقیت در صنعت بیمه

رویداد های برگزارشده۲
رویداد های فعال۰