کاور
شنبه ۲۱ تیر ساعت ۰۸:۰۰

بایومدکمپ آنلاین - دوره آموزش نماینده علمی فروش دارو

  • رایگان
  • آنلاین
  • پزشکی
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

بایومدکمپ آنلاین، آموزش نماینده علمی فروش


بایومدکمپ رویدادی است که با همت  مرکز نوآوری اکسیژن و با محوریت اشتغال‌زایی جوانان متخصص در حوزه زیست فناوری از دی‌ماه ۹۸ کلید خورده است.

رویکرد اصلی برپایی این دوره تخصصی حل مشکل جذب نیروی انسانی متخصص در بازار حرفه‌ای است. این معضل در شرکت‌های داروسازی و سلامت بسیار مهم‌تر است چون فعالان این حوزه علاوه بر تخصص در پزشکی و زیست‌فناوری، به مهارت‌های نرم هم‌چون رفتار حرفه‌ای، مذاکره و فروش و کار تیمی هم نیاز دارند.


پرورش نیروی کار متخصص
بایومدکمپ یک رویداد حرفه‌ای در پرورش نیروی انسانی است. ظرفیت هر رویداد محدود است و ثبت‌نام کنندگان پس از مصاحبه و پایش اولیه وارد یک دوره آموزشی چند هفته‌ای و فشرده می‌شوند که بر اساس آن آموزش‌های نرم هم‌چون کارتیمی، حل تعارض، ارتباط موثر، تکنیک‌های ارائه و مذاکره را می‌آموزند. پس از آن مهارت‌های تخصصی جهت ورود به بازار کار سلامت را در قالب کارگاه‌ها، دوره‌های تئوری و بازدید‌های علمی می‌آموزند. در پایان هر شرکت‌کننده یک مصاحبه حرفه‌ای با یکی از مختصصان نیروی انسانی شرکت‌های بزرگ تجهیزات پزشکی برگزار می‌کند تا کارنامه نهایی هر فرد تنظیم شود. پله آخر بایومدکمپ ارائه کارنامه تخصصی شرکت‌کنندگان به شرکت‌های فعال تجهیزات پزشکی است تا بتوانند نیروی‌ کار خود را از میان آن‌ها انتخاب کنند.

 

 

گرنت ویژه بایومدکمپ
استخدام به عنوان یک نیروی کارآمد نماینده علمی فروش نیاز به مهارت‌های ویژه‌ای دارد. این مهارت‌ها در دو جنبه عمومی و تخصصی تقسیم‌ می‌شوند. مهارت‌های نرم شامل ارتباط موثر، زبان بدن، کارتیمی، حل تعارض و موارد شخصیتی می‌شود. مهارت‌های سخت بیشتر به جنبه‌های علمی دارو می‌پردازد. در این بخش شرکت‌کنندگان با الزامات فنی و تخصصی که برای استخدام در شرکت‌های دارویی است آشنا می‌شود.

 هزینه برگزاری این رویداد آموزشی برای هر یک از شرکت‌کنندگان معادل با ۱.۲۰۰.۰۰۰ تومان است که بعد از موفقیت شرکت‌کنندگان در آزمون پذیرش اولیه، یک میلیون تومان از آن به صورت گرنت به پذیرفته‌شدگان اهدا خواهد شد و بر همین اساس هزینه‌ی شرکت در رویداد برای هر نفر با تخفیف ویژه‌ای محاسبه می‌شود.

 

 

آزمون پذیرش اولیه
متقاضیان شرکت در بایومدکمپ ابتدا می‌بایست در آزمون "تست رغبت شغلی هالند" که با همکاری تست تاپ برگزار می‌شود شرکت کنند.

هدف از برگزاری این آزمون شناخت ویژگی‌های شخصیتی متقاضیان علایق آن‌ها جهت انتخاب بهترین افراد برای ورود به رویداد بایومد کمپ است. مطالعات ما در زمینه نیازمندی‌های شرکت‌های داروسازی در حوزه منابع انسانی، نشان می‌دهد که برخی از گونه‌های شخصیتی بهتر از دیگران می‌توانند به عضویت در این شرکت‌ها در آیند. از همین رو نتایج تست هالند هر متقاضی در اختیار کارشناسان نیروی انسانی قرار می‌گیرد تا بهترین گزینه‌ها برای ورود به بایومد‌کمپ برگزیده ‌شوند.

آزمون شامل 48 سوال است که به صورت آنلاین برگزارمی‌شود و پس از اتمام، نتیجه آن در اختیار شرکت‌کننده قرار می‌گیرد. لینک شرکت در آزمون برای متقاضیان در اینجا و هم‌چنین در صفحه ثبت نام رویداد قرار دارد.

زمان‌بندی کلاس‌ها و کارگاه‌ها

21 تیرماه 1399
22 تیرماه 1399
23 تیرماه 1399
24 تیرماه 1399
25 تیرماه 1399
26 تیرماه 1399
27 تیرماه 1399
28 تیرماه 1399
29 تیرماه 1399
30 تیرماه 1399
31 تیرماه 1399
عنوانشروعپایان
حل مسئله، خلاقیت و تصمیم گیری۱۸:۰۰۲۰:۰۰
عنوانشروعپایان
رزومه نویسی و ارائه صحیح۱۸:۰۰۲۰:۰۰
عنوانشروعپایان
شخصیت شناسی با استفاده از الگوی دیسک۱۸:۰۰۲۰:۰۰
عنوانشروعپایان
ارتباط موثر۱۸:۰۰۲۱:۰۰
عنوانشروعپایان
کارتیمی و حل تعارض۱۸:۰۰۲۱:۰۰
عنوانشروعپایان
رفتار سازمانی و سازگاری۱۰:۰۰۱۲:۰۰
حرفه‌ای گری و موفقیت شغلی۱۸:۰۰۲۱:۰۰
عنوانشروعپایان
شناخت بازار دارو۱۸:۰۰۲۱:۰۰
مذاکره۱۰:۰۰۱۲:۰۰
عنوانشروعپایان
تحلیل رفتار متقابل۱۸:۰۰۲۱:۰۰
عنوانشروعپایان
مهارت‌های فروش۱۸:۰۰۲۱:۰۰
عنوانشروعپایان
مفاهیم عمومی پزشکی۱۸:۰۰۲۱:۰۰
عنوانشروعپایان
پنل انتقال تجربه مدرپ‌ها۱۸:۰۰۲۰:۰۰

اساتید دوره

امیر نفریه
امیر نفریه
مدیر کل منابع انسانی گروه زرین رویا(مای‌بیبی)

ایشان از سال 1392 به مدت دو سال، مدیریت منابع انسانی گروه صنعتی گلرنگ و از سال 1394 به مدت چهار سال مدیریت منابع انسانی گروه سولیکو-کاله را به عهده گرفتند و هم اکنون نیز مدیر ارشد منابع انسانی گروه زرین هستند.

او دانش آموخته رشته MBA از دانشگاه پیام نور تهران است و در سال 1396 نیز موفق به اخذ گواهینامه “واقعیت درمانی” از موسسه ویلیام گلسر در ایران شده است.

در سال 2017 مدرک حرفه‌ای PHRI را از موسسه HRCI آمریکا دریافت نمودند و مربی دوره‌های تخصصی مهارت‌های نرم و جذب و استخدام منابع انسانی نیز هستند.

در بایومدکمپ 99، با امیر نفریه در کارگاه حرفه ای گری و موفقیت شغلی همراه هستیم تا از دانش و تجربیات ارزشمند او بهره مند گردیم.

حنیف سالمکار
حنیف سالمکار
مدیر منابع انسانی فیلم‌گردی

ایشان با تجربه مدیریت پروژه‌ های پژوهشی منابع انسانی و مدیریت عاملی فرهیختگان جوان، مدیریت منابع انسانی و جذب و استخدام شرکت ارکید فارمد، هم اکنون مدیر منابع انسانی فیلم گردی هستند.

اجرای پروژه های مدیریت منابع انسانی در وضعیت اسکیل آپ، مدیریت رفتار سازمانی در دوره‌ های مختلف رشد و بلوغ سازمان، مدیریت منابع انسانی در وضعیت پیچیده و متلاطم و سازگارسازی سرمایه ‌های سازمان در کـارنامه کاری او به چشم می‌خورد.

در بایومدکمپ 99، با حنیف سالمکار در کارگاه رفتار سازمانی و سازگاری همراه هستیم تا از دانش و تجربیات ارزشمند او بهره مند گردیم.

محمد ابراهیم دهدشتی
محمد ابراهیم دهدشتی
مدیر ارشد عملیات مرکزنوآوری اکسیژن

ایشان از ابتدای سال 1385 فعالیت‌های خود را در زمینه نانو تکنولوژی آغاز کردند و با ثبت چندین اختراع و کسب نشان‌های ملی و بین المللی در صنعت نفت، گاز و پتروشیمی، وارد دنیای کسب و کار شدند.

در سال 1393 با شرکت در دوره‌های کارآفرینی مراکز آموزش عالی آزاد اولین کسب و کار خود را با نام تجاری نانو فناوری ارگان به ثبت رساندند و به عضویت پارک فناوری پردیس درآمدند.

ایشان در حال حاضر مدیر ارشد عملیات مرکز نوآوری اکسیژن هستند.

در بایومدکمپ 99، با محمد دهدشتی در کارگاه حل مساله، خلاقیت و تصمیم گیری همراه هستیم تا از دانش و تجربیات ارزشمند او بهره مند گردیم.

محسن روستا
محسن روستا
سرپرست جذب استعداد و برند کارفرمایی

ایشان با تجربه فعالیت در گروه صنعتی گلرنگ به عنوان کارشناس ارشد جذب و استخدام، هم اکنون مدیر جذب استعدادهای گروه سولیکو-کاله هستند.

او دانش آموخته کارشناسی مدیریت از دانشگاه شهید بهشتی و کارشناسی ارشد روانشناسی از دانشگاه تهران است.

در بایومدکمپ 99، با محسن روستا در کارگاه رزومه نویسی و ارائه صحیح همراه هستیم تا از دانش و تجربیات ارزشمند او بهره مند گردیم.

سعید امینی
سعید امینی
مدیر پیشتیبانی کسب و کار شرکت ارکید فارمد

ایشان فعالیت خود در صنعت دارو را از سال 1394 در شرکت ارکید فارمد شروع کردند و در حال حاضر مدیر پیشتیبانی کسب و کار شرکت ارکید فارمد می‌باشند.

او فارغ التحصیل کارشناسی ارشد مهندسی صنایع از دانشگاه صنعتی امیرکبیر است.

در بایومدکمپ 99، با سعید امینی در کارگاه شناخت بازاریابی دارو همراه هستیم تا از دانش و تجربیات ارزشمند او بهره مند گردیم.

نسیم انجیدنی
نسیم انجیدنی
مدیر مدیکال شرکت ارکیدفارمد

نسیم انجیدنی

فارغ التحصیل رشته داروسازی از دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی

سمت فعلی: مدیر مدیکال شرکت ارکیدفارمد

سوابق کاری :

مدیر واحد مطالعات بالینی شرکت ارکیدفارمد

مدیر داروخانه بیمارستان شهدای تجریش تحت نظارت دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی

کارشناس واحد فنی و نظارت معاونت غذا و دارو (بازرس) دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی

کارشناس DPIC (مرکز اطلاع رسانی دارو و سموم) دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی

قائم مقام داروخانه های روزانه و شبانه روزی تهران

رضا اصغریان
رضا اصغریان
مدرس و مشاور کسب و کار

ایشان ابتدای سال 1378 با شرکت در همایشی با موضوع انتقال تجارب مدیران برتر کشور به رشته مدیریت علاقه مند گردید.

او در پاییز همان سال در مقطع کاردانی رشته مدیریت شروع به تحصیل کرد و مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد را در رشته مدیریت اجرایی و مقطع دکتری را در رشته مدیریت منابع انسانی در سال 1394 به پایان رسانید.

از سوابق اجرایی ایشان میتوان به 16 سال سابقه مدیریت در سطوح مختلف در شرکت ها و کارخانجات خصوصی و دولتی از سال 1383 تا به امروز اشاره کرد.

ایشان فعالیت های آموزشی خود را همگام با فعالیت در صنایع و سازمان های مختلف از سال 1384 آغاز نمود و با بیش از ده ها برند مطرح کشور نظیر صنایع غذایی پاک، بهنوش، چرم درسا، رستوران های زنجیره ای عطاویچ،

اصغر امیری
اصغر امیری
مدیر ارشد فروش در شرکت کاله

ایشان با بیش از 15 سال سابقه در مدیریت کسب و کار و مدیریت فروش، با ترجمعه کتاب مدیر فروش تاثیرگذار، هم اکنون مدرس دوره‌های کسب و کار و فروش هستند.

او دانش آموخته مهندسی صنایع از دانشگاه صنعتی شریف و فارغ التحصیل کارشناسی ارشد کارآفرینی، از دانشگاه تهران است.

در بایومدکمپ 99، با اصغر امیری در کارگاه مهارت های فروش همراه هستیم تا از دانش و تجربیات ارزشمند او بهره مند گردیم.

سمانه حسامی
سمانه حسامی
کارشناسی جذب و توسعه استخدام در شرکت پارس حیات

ایشان با سه سال سابقه کارشناسی جذب و استخدام در شرکت سولیکو-کاله و در ارزش آفرینی در پروژه هایی همچون تدوین مدل و دفترچه شایسگی ها و رضایت سنجی کارکنان، هم اکنون در شرکت پارس حیات، کارشناس جذب و توسعه استخدام‌ها در زمینه‌های جذب استعدادها وآموزش کارکنان هستند.

او دانش آموخته کارشناسی ارشد مدیریت استراتژیک منابع انسانی، از دانشگاه تهران می باشد.

در بایومدکمپ 99، با سمانه حسامی در کارگاه ارتباط موثر همراه هستیم تا از دانش و تجربیات ارزشمند او بهره مند گردیم.

مریم حنطوش زاده
مریم حنطوش زاده
مربی مجموعه مشاوره رادمان

ایشان با سابقه تدریس مهارت‌های نرم در شرکت هایی همچون عبیدی، روشه، زیراکس، فایزر و بکستر هم اکنون از مشاوران مجموعه مشاوره رادمان می‌باشند.

او فارغ التحصیل کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی با گرایش استراتژیک و دانش آموخته دوره کوچینگ ICF است.

با سابقه راه اندازی و مدیریت یک کارخانه، مریم حنطوش زاده یک بانوی کفارآفرین شناخته می‌شود.

در بایومدکمپ 99، با مریم حنطوش زاده در کارگاه شخصیت شناسی با استفاده از الگوی دیسک همراه هستیم تا از دانش و تجربیات ارزشمند او بهره مند گردیم.

بهار مدیری
بهار مدیری
مدیر کسب و کارهای الکترونیک گروه خسرومدیساطب

بایومدکمپ پیشین


دوره رویداد بایومدکمپ پیشین در بهمن ماه سال 1398 برگزار شد. این دوره با محوریت موضوع تربیت نیروی انسانی برای ورود به شرکتهای حوزه تجهیزات پزشکی برگزار گردید. تعداد افراد ثبت نام کننده در رویداد قریب به 200 نفر بوده که پس از آزمون 47 نفر موفق به ورود در دوره شدند و برای اخذ گواهی پایان دوره و معرفی افراد به شرکتهای حوزه تجهیزات پزشکی جهت استخدام 37 نفر انتخاب شدند. این دوره شامل 17 کارگاه آموزشی در 50 ساعت بود که در محل صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری برگزار گردید. دربایومدکمپ پیشین 11 حامی از مجموعه های بزرگ خصوصی و دولتی حضور داشتند که از مهمترین آن ها می توان به "ستاد توسعه زیست فناوری"،"ارکید فارمد"،"پویندگان راه سعادت"،"خسرو مدیسا طب"،"مای بی بی" و .... اشاره کرد. در طول برگزاری این دوره شرکت کنندگان از خط تولید و محصولات دو شرکت "پویندگان راه سعادت" و "شرکت آروکو" بازدید داشتند و با افراد خبره در این صنایع گفت و گو کردند.

حامیان

ستاد توسعه زیست فناوری
ستاد توسعه زیست فناوری
ارکید فارمد
ارکید فارمد
کاله
کاله
مای بیبی
مای بیبی
تستاپ
تستاپ
پارس حیات
پارس حیات
گروه مشاوره مدیریت رادمان
گروه مشاوره مدیریت رادمان

سوالات متداول

مکان رویداد کجاست؟
رویداد بصورت آنلاین برگزار می شود.
نرم افزار برگزاری برای این رویداد کدام است؟
این رویداد در بستر آنلاین در سایت ایوند برگزار میگردد. لطفا راهنمای شرکت در رویداد آنلاین را ملاحظه بفرمایید.
پیش‌نیازهای علمی شرکت در این رویداد چیست؟
کلیه دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته‌های تجربی و یا افرادی که سابقه فروش محصول دارند می‌توانند در این رویداد شرکت کنند. آشنایی با بازار دارو و یا رشته های زیست فناوری برای این رویداد مورد نیاز است.
چگونه می‌توانم از گرنت استفاده کنم؟
برای استفاده از کمک هزینه، ابتدا بلیط «شرکت در آزمون اولیه» را تهیه کنید. پس از خرید بلیط، لینک شرکت در آزمون شخصیت‌شناسی برای شما ایمیل خواهد شد. ما در همکاری با «تست تاپ» نتایج آزمون را جمع آوری کرده و پس از بررسی،‌ پذیرفته‌شدگان را معرفی خواهیم کرد.
نحوه اطلاع رسانی و تکمیل ثبت نام چگونه است؟
متقاضیان تا تاریخ 18 تیرماه 98 فرصت دارند تا در آزمون اولیه "هالند" شرکت کنند. اعلام نتایج آزمون اولیه تاریخ 19 تیرماه 99 خواهد بود که پذیرفته‌شدگان یک کد تخفیف یک میلیون تومانی اختصاصی دریافت می‌کنند و افراد می‌بایست تا ساعت 24 روز 20 تیرماه ثبت‌نام خود را تکمیل کنند.
چرا آزمون هالند؟
تصور ما این است که جذب در شرکت‌های دارویی و صنایع غذایی در پست‌هایی که جنبه فروش دارد، نیازمند برخی ویژگی‌های شخصیتی است. این ویژگی‌ها در کارگاه‌های آموزشی قابل ارائه نیست و تغییر آن‌ها دشوار است. از همین رو تلاش می‌کنیم تا نزدیک‌ترین و مناسب ترین افراد را برای بهره‌مندی از کمک هزینه انتخاب کنیم.
چه ویژگی‌های شخصیتی برای پذیرفته شدن در این رویداد حائز اهمیت است؟
جذب در پست‌های فنی مهندسی نیازمند ویژگی‌هایی مانند روحیه حل مسئله، انعطاف‌پذیری، سازگارپذیری و نتیجه‌گرا بودن است. به همین دلیل افرادی که این ویژگی‌ها را داشته باشند از اولویت بالاتری برای جذب برخوردارند.
دستاورد این رویداد برای شرکت کنندگان چیست؟
شرکت کنندگان در پایان رویداد یک کارنامه از کارگاه‌های برگزار شده به همراه کارنامه آزمون هالند دریافت خواهند کرد. هم چنین مدیران منابع انسانی شرکت‌های حامی در یک مصاحبه استخدامی شبیه سازی شده، اشکالات و ایرادات هر فرد را به آن‌ها یادآوری می‌کند.
آیا امکان لغو ثبت نام و عودت وجه وجود دارد؟
به دلیل ظرفیت محدود رویداد، تکمیل ثبت نام از نظر ما به منزله شرکت قطعی در رویداد است و امکان عودت وجه و لغو ثبت نام وجود ندارد.

برگزار‌کننده

آواتار

مرکز نوآوری اکسیژن

شتاب‌دهنده اکسیژن به عنوان یک عامل ارتباط ساز بین دانشگاه و بازار با تمرکز بر حمایت از تیم‌های استارت آپی سومین بازوی چرخه نوآوری در دانشگاه علم و صنعت ایران است؛ که در باشگاه نوآوری نیترو مستقر شده است. وجه تمایز اکسیژن با دیگر شتاب‌دهنده‌ها آن است

رویداد های برگزارشده۱۰
رویداد های فعال۱
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۱۰ نفر
  • شروع: شنبه ۲۱ تیر ساعت ۰۸:۰۰
  • پایان: سه‌شنبه ۳۱ تیر ساعت ۲۱:۰۰
این رویداد از سرویس وبینار ایوند استفاده می‌کند.

اشتراک‌گذاری رویداد

connectکانکت برای این رویداد فعال است