پرداخت بدون مرز : آموزش کاربردی استفاده از رمزارزها در پرداخت‌های بین‌المللی

شروع رویداد
چهارشنبه ۳۱ مرداد ۹۷ ۱۵:۰۰
پایان رویداد
چهارشنبه ۳۱ مرداد ۹۷ ۲۰:۰۰
مکان رویدادتهران
موضوع رویدادکسب و کار / غیره
اضافه به تقویم
پرداخت بدون مرز : آموزش کاربردی استفاده از رمزارزها در پرداخت‌های بین‌المللی
برگزارکننده‌ی رویداد
گزارش
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات بیشتر

 بعید می‌دانم تا به حال اسم بیت‌کوین یا رمزارزهای دیگر به گوشتان نخورده باشد. بسیاری بیت‌کوین و رمزارزها را به چشم یک دارایی و فرصت سرمایه‌گذرای می‌بینند. گرچه این رویکرد می‌تواند کاملا درست باشد، اما بسیاری از افراد هنوز از قابلیت‌های بیت‌کوین و رمزارزها و فرصت‌های ویژه‌ای که برای پرداخت بین‌المللی و انتقال پول توسط این ابزارها فراهم شده است غافل‌اند. در مجموعه رویدادهای پرداخت بدون مرز  قصد داریم به صورت کاملا کاربردی استفاده از رمزارزها را در کنار هم بیاموزیم.

این رویداد شامل دو پنل آموزشی است. 

در پنل اول با رمزارزها آشنایی اولیه‌ای پیدا می‌کنیم. درباره بیت‌کوین و چگونگی کارکرد آن می‌آموزیم و با پرکاربردترین رمزارزها برای انتقال پول بین‌المللی آشنا می‌شویم.

در پنل دوم، با حضور مطرح‌ترین کارشناسان حوزه رمزارزها به بررسی این ابزارها به عنوان یک وسیله پرداخت می‌پردازیم. مهمترین نکاتی که در این پنل مطرح خواهند شد: 

  • چگونگی استفاده از رمزارزها
    • انواع کیف پول رمزارزی
    • بازارهای مبادله و خرید رمزارز
    • چگونگی استفاده از رمزارز در فروشگاه‌های آنلاین
  • قوانین و مقررات ایران و جهان در پرداخت رمزارز
  • نکات امنیتی استفاده از رمزارزها
  • نکات مذاکره و مفاد قرارداد پرداخت رمزارزی

 

علاوه بر موضوع پرداخت، هدف دیگر ما از تشکیل این رویدادها، ایجاد اکوسیستمی از کسب‌وکارها و افرادی است که پتانسیل بالایی برای صادرات خدمات و کالاهای خود دارند. بدون شک تجربه‌های بسیاری برای به اشتراک‌گذاری و فرصت‌های کم‌نظیری برای همکاری با هم خواهیم داشت. 

در صورتی که شما صاحب کسب‌وکاری هستید که محصولات و خدماتی با قابلیت صادرات ارائه می‌کند، مشخصات خود و توضیحی کوتاه از کسب‌وکارتان را برای ما ارسال کنید و کد تخفیف 70 درصدی شرکت در این رویداد را دریافت کنید. جهت ارتباط با تیم ما به وبسایت intellavision.com مراجعه کنید.

منتظر دیدار شما هستیم.

گروه مشاوره اینتلاویژن

 

 

سخنرانان

سعید خوشبخت

سعید خوشبخت

مدیر نوآوری شرکت اریاتک

متخصص رمزارز و فناوری بلاکچین
مشاور . طراح راهکارهای مبتنی بر بلاکچین و رمزارز

شهرزاد پاک‌گوهر

شهرزاد پاک‌گوهر

کارشناس توسعه کسب‌وکار اینتلاویژن

تحلیل‌گر و طراح راهکارهای مبتنی بر بلاکچین و رمزارز

نیما دهقان

نیما دهقان

کارشناس تحقیق‌وتوسعه شرکت اریاتک

پژوهشگر و علاقه‌مند به رمزارزها و محصولات مبتنی بر بلاکچین

برگزارکنندگان

گروه مشاوره اینتلاویژن

گروه مشاوره اینتلاویژن

سوالات متداول

آیا برای شرکت در این رویداد باید با بیت‌کوین و رمزارزها آشنا باشم؟
خیر. ما در این رویداد تمام مبانی لازم برای آنکه شما بتوانید از بیت‌کوین و سایر رمزارزها به عنوان یک ابزار پرداخت و واسطه انتقال پول استفاده کنید، آموزش خواهیم داد.
این رویداد برای چه کسانی مفید خواهد بود؟
این رویداد می‌تواند برای همه کسانی که به موضوع بیت‌کوین و رمزارزها علاقه دارند مفید باشد. اما این دوره به طور اختصاصی برای کسانی طراحی شده است که با توجه به عدم دسترسی آسان ایرانیان به شبکه مالی جهانی، در پرداخت‌های بین‌المللی دچار مشکل شده‌اند. اگر به هر دلیلی نیاز دارید با کمترین هزینه و در کوتاه‌ترین زمان ممکن پولی را به خارج از کشور منتقل کرده و یا از خارج به ایران وارد کنید، این دوره برای شماست.
چرا باید در این دوره شرکت کنم، در حالی که دوره‌های مشابهی وجود دارد؟
اولین نکته درباره این دوره تخصصی بودن آن در حوزه پرداخت است. گرچه بیت‌کوین و رمزارزها ابزار سرمایه‌گذاری مناسبی نیز می‌توانند باشند، اما ما در این دوره به مباحث سرمایه‌گذاری نخواهیم پرداخت. تجربه چندین ساله ما نشان داده است استفاده از بیت‌کوین و سایر رمزارزها به عنوان وسیله پرداخت برای کسب‌وکارها و افراد نکات و ریزه‌کاری‌های زیادی دارد که به سختی می‌توان بدون تخصص و تجربه همه آن‌ها را فراگرفت. در دو سال اخیر که مقبولیت بیت‌کوین و رمزارزها میان ایرانیان افزایش یافته است، متاسفانه شاهد مواردی از ضرر و زیان بوده‌ایم که نه به خاطر نوسانات قیمت، بلکه ناشی از عدم دانش و تجربه کافی کاربران بوده است. ما می‌خواهیم در این دوره تمام نکات لازم را که بخش مهمی از ریسک شما را کاهش می‌دهد به دقت تشریح کنیم. مباحثی که در کمتر دوره یا مقاله‌ای می‌توانید به آن‌ها دسترسی پیدا کنید.
چرا بر روی کسب‌وکارهایی که صادرات کالا یا خدمات دارند، تاکید داشته‌اید؟
ایده برگزاری این دوره از آنجا آغاز شد که به فکر انجام دادن سهم خودمان در بهبود شرایط کسب‌وکارهای ایرانی در شرایط نامساعد اقتصادی بودیم. در آخر به این نتیجه رسیدیدم سهم کوچک ما در بهتر شدن اوضاع، شاید برگزاری همین رویدادها و کمک به کسب‌وکارها برای کاهش موانع کسب درآمد ارزی باشد.

آدرس:تهران تقاطع خیابان 16آذر و بلوار کشاورز، مجتمع فناوری دانشگاه الزهرا، طبقه 12