کارگاه بوم مدل کسب و کار - Business Models Canvas

شروع رویداد
دوشنبه ۶ دی ۹۵ ۱۰:۰۰
پایان رویداد
دوشنبه ۶ دی ۹۵ ۱۳:۰۰
مکان رویدادتهران
موضوع رویدادکارآفرینی / استارتاپی
اضافه به تقویم
کارگاه بوم مدل کسب و کار - Business Models Canvas
برگزارکننده‌ی رویداد
گزارش
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات بیشتر

 

 

مخاطبان دوره:

هر کسی که به دنبال ابزاری برای طراحی یا بهبود مدل کسب و کار خود است. شما باید دانشجو، کارآفرین، مدیر اجرایی، استراتژیست، مدیر نوآوری، مشاور یا مربی کارآفرینی (و کسب و کار) باشید.

پس از پایان کارگاه به توانایی‌های زیر دست می‌یابید:

یک زبان تصویری کاربردی برای توصیف، به چالش کشیدن و طراحی مدل کسب و کار را آموخته و بکار می‌گیرید. نمونه‌های قوی از نوآوری در مدل کسب و کار همچون ،Apple iPod، Nintendo Wii نسپرسو و … را درک می‌کنید. برای رسیدن به رشد بالا، مدل‌های کسب و کار را به وسیله تفکر طراحی و مشتری‌سازی واکاوی می‌کنید.

 

 

 


 


این رویداد برای شرکت کنندگان مد و تک تهران رایگان خواهد بود. 

 

مدرس

رضا غیابی

رضا غیابی

رضا غیابی یک فرصت آفرین است. او به وجود فرصتهای بیشمار برای همه، و استعداد ما برای فعالسازی این فرصتها باور دارد. غیابی که به عنوان «ارزش آفرین پراشتیاق با برداشتهای نادر» توصیف شده، به کسب وکارها و افراد در کشف فرصتهای منحصربفردشان کمک میکند. او هدفی جسورانه دارد: اینکه همه برنده باشند؛ او در این راستا افراد و منابع را ترکیب کرده و فعال میکند تا در فضای کسب وکار، جنبش هایی تأثیرگذار خلق نماید. غیابی به عنوان یک فرهنگ نگار، تحت تأثیر روش الهام بخشی رهبران کسب وکار و ارزش آفرینانی که بر محیط خود بیشترین اثر را میگذارند، الگوهای فکریای کشف کرده: اینکه آنان چگونه میاندیشند، عمل میکنند، و ارتباط برقرار میکنند؛ همینطور زیرساختهایی که کمک میکند سازمانها و افراد ذاتاً به بهترین شکل خود، کار کنند.

آدرس:تهران به زودی اعلام می‌شود.

موقعیت جغرافیایی رویداد