رویداد به پایان رسیده است!
کارگاه تکنیک های پیشرفت شخصی و موفقیت در تاریخ دوشنبه ۱۳ آبان به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

کاور
دوشنبه ۱۳ آبان ساعت ۱۸:۰۰

کارگاه تکنیک های پیشرفت شخصی و موفقیت

  • رایگان
  • تهران
  • توسعه فردی و خانواده
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


 

✍️ این روزها همه دم از موفقیت می زنن و ادعا می کنن که می تونن شما رو موفق و ثروتمند کنن. عده زیادی هم گول این حرفا رو می خورن و در این مسیر هزینه می کنن و انتظار دارن با حرف های این مدعی ها و خوندن کتاب های بریان تریسی و بقیه موفقیت فروش ها به آرزوهاشون برسن.

 

✍️ اما واقعیت اینه که کسی با خوندن کتاب موفقیت و یا شرکت در یک سمینار ثروت به موفقیت نمی رسه! متاسفانه اینها همه دام های تبلیغاتی هستن که فقط جیب تولید کننده ها، نویسنده ها و برگزار کننده ها رو پر می کنه. یعنی در واقع اونها هستن که با سو استفاده از مخاطبان و به اسم آموزش موفقیت، خودشون به پول و موفقیت می رسن.

 

✍️ توی این دورهمی در مورد تکنیک هایی حرف می زنیم که به ما کمک می کنه به پیشرفت های چشم گیری در زندگی فردیمون دست پیدا کنیم. در واقع نکات مثبت و درست کتاب های موفقیت رو بررسی می کنیم و دروغ های این کتاب ها رو برملا می کنیم. ترفندهای کاربردی در زمینه توسعه فردی رو به بحث و چالش می کشیم و راه حل های کاربردی در راه رسیدن به اهداف و توسعه فردی ارائه می دیم. در این کارگاه جواب بسیاری از سوالاتمون در زمینه موفقیت و ناکامی و نرسیدن و شکست رو می گیریم.

 

در این کارگاه بجای حرف های تئوری و فضایی، در مورد تجربیات واقعی خودم و افراد مختلف همین جامعه ایران خودمون صحبت می کنیم و تکنیک هایی که افراد موفق در زندگیشون استفاده می کنن رو آموزش می دیم. تمام مواردی که در این کارگاه مطرح می شه شخصا توسط خودم و افراد بسیار زیادی تجربه شده و کاملا عملی و کاربردی و واقعی هستند.

 

 

سوالی براتون پیش اومده؟

تلفن تماس/پیام : 09362008641

برگزار کننده

هادی عابدینی
هادی عابدینی
مدیر پروژه و مدیر فنی حوزه IT

مدیر پروژه و مسئول مصاحبه و استخدام و تیم سازی در چندین پروژه نرم افزاری بصورت همزمان.

سال ها تجربه در استخدام نیروهای فنی و کمک به رشد و ارتقای شغلی آنها.

آشنا با مفاهیم روانشناسی و دانش آموخته دوره های تحلیل الگوی رفتار متقابل، نظریه انتخاب و..

مدرس آموزشگاه های فنی معتبر نظیر مجتمع فنی تهران.

برگزار کننده دوره های موفقیت شغلی در دانشگاه ها، مراکز جهاددانشگاهی و ..

سوالات متداول

پیش‌نیاز های علمی شرکت در این رویداد چیست؟
هیچ پیش نیازی لازم نیست. کارگاه برای عموم است.
این رویداد مناسب چه کسانی است؟
مناسب همه افراد در همه رشته ها و با هر سن و تحصیلاتی.

تفاوت ما


بر خلاف رویدادهای مشابه که اکثرا تئوری و غیر کاربردی هستن این کارگاه حاصل تجربیات عینی و واقعیت های ملموس این روزهای ایران است. فضای مجازی پر است از حرف های فضایی و غیر واقعی در مورد خوشبختی و موفقیت. اینجا با کائنات و کارما و دارما کاری نداریم. اینجا در مورد واقعیت زندگی بر پایه تجربه و علم روانشناسی صحبت می کنیم.


درباره برگزار کننده


هادی عابدینی هستم فارغ التحصیل رشته نرم افزار کامپیوتر. از دوران هنرستان علاقه زیادی به برنامه نویسی داشتم. بیش از ۱۴ سال کدنویسی کردم و در این راه پیشرفت های شغلی متعددی داشتم.

با خواندن مطالب روانشناسی و نکات مختلف مصاحبه و رزومه نویسی و با داشتن تجربه در این زمینه تونستم در عرض چند ماه در کارم ارتقاء پیدا کنم و به درآمد سه برابر برسم. در طول این فرآیند از تکنیک های مختلف توسعه فردی استفاده کردم و بعد از نتیجه گرفتن به این نکات و تکنیک ها ایمان آوردم.

همچنین در زمینه روانشناسی دوره دو ساله "تحلیل رفتار متقابل" و همچنین "نظریه انتخاب" رو گذروندم و در زمینه توسعه فردی و روانشناسی مطالعات بسیاری داشتم.

طی کارگاه های متعددی که در زمینه پیشرفت شغلی برگزار کردم و می کنم به این نتیجه رسیدم که بسیاری از افراد در زمینه های توسعه فردی دچار مشکل و ابهام و اشتباه هستند. یعنی بیش از اینکه به تکنیک های شغلی نیاز داشته باشند به تکنیک های توسعه فردی نیاز دارند. این شد که مطالب توسعه فردی رو در کارگاه های پیشرفت شغلی ارایه کردم و با بازخوردهای خوبی از طرف شرکت کنندگان مواجه شدم.

از آنجایی که در این کارگاه ها زمان کافی برای بررسی توسعه فردی و عمیق شدن در این مطالب وجود نداشت تصمیم گرفتم کارگاه جداگانه ای برای این مطلب در نظر بگیرم تا بتونیم بیشتر این مسائل رو باز کنیم و به نتیجه های بهتری دست پیدا کنیم.

برگزار‌کننده

آواتار

هادی عابدینی

برگزار کننده کارگاه‌های توسعه فردی و موفقیت شغلی مدیر پروژه در دو شرکت معتبر نرم افزاری. با بیش از 14 سال سابقه برنامه نویسی وب ، موبایل و دسکتاپ. تجربه استخدام و تشکیل چندین تیم نرم افزاری موفق. تجربه به ثمر رساندن چندین پروژه موفق (نظیر فیدیبو و فر

رویداد های برگزارشده۲۷
  • شروع: دوشنبه ۱۳ آبان ساعت ۱۸:۰۰
  • پایان: دوشنبه ۱۳ آبان ساعت ۲۰:۳۰

آدرس: تهران خیابان ولیعصر , چهارراه طالقانی , جنب بانک پارسیان , پلاک ۱۵۸۵ , خانه هنر دیوار