رویداد به پایان رسیده است!
معارفۀ "رایگان" بوتکمپ هدف‌گذاری آبان‌ماه در تاریخ یکشنبه ۱۴ مهر به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
یک‌شنبه ۱۴ مهر ساعت ۱۸:۰۰

معارفۀ "رایگان" بوتکمپ هدف‌گذاری آبان‌ماه

  • رایگان
  • تهران
  • توسعه فردی و خانواده
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


 در روزهای سوم تا ششم آبان ماه ، " بوتکمپ هدف‌گذاری" در طی یک سفر چهار روزه به شمال کشور، برگزار می‌شود. برای آشنایی بیشتر با این رویداد، مراسم معارفه‌ای به صورت "رایگان" تدارک دیده‌ شده است. در این مراسم توضیحات و جزئیات بوت‌کمپ ارائه خواهد شد و به سوالات پاسخ داده می‌شود.

ضمنا شرکت‌کنندگان دوره‌های قبلی بوت‌کمپ هم در این مراسم حضور دارند و تجربیات خود را از این سفر، با شما به اشتراک خواهند گذاشت.

سایر توضیحات سفر:

به تجربه سال‌ها آموزش هدفگذاری، دیده‌ایم که بعد از گذراندن دوره هدفگذاری، همیشه افراد دچار دو مساله اساسی هستند:

 

اول اینکه برای عملی کردن آنچه آموخته‌اند، نیاز به راهنمایی فردی و موردی دارند که در فضای ورک‌شاپی امکانی برایش فراهم نیست.

دوم اینکه معمولا به دنبال فراغتی هستند تا سر حوصله و با تامل، افکار و اهدافشان را بر مبنای دانسته‌هایشان جمع‌بندی کنند که معمولا هم انجام آن به تعویق می‌افتد!

علاوه بر همه این‌ها نکته بسیار مهمی که معمولا در کارگاه‌های هدفگذاری فرصتی برای آن وجود ندارد، مرور سال و سال‌های گذشته است که در هدفگذاری بسیار موثر است.

 

 برنامه "بوت‌کمپ" هدفگذاری در دل طبیعت، به طوری که ما را از دغدغه‌های جاری زندگی جدا می‌کند، بسیار جذاب و پر دستاورد عمل کرده است.

 

در چهارمین دوره برگزاری "بوت‌کمپ هدفگذاری" ، در سفری چهار روزه در خانه‌ی محلی، در یکی از روستاهای شمال کشور اقامتی آرام‌بخش خواهیم داشت. در این فضا از آب و هوای مطبوع، غذاهای محلی، مناظر بی نظیر و سکوت طبیعت برای تامل و تعمق بهره خواهیم برد. به همراه برنامه‌ی آموزشی و تجربی بی‌نظیر، به منظور  اینکه  با خودتان، دستاوردها و شکست هایتان، حال خوب و بد امسالتان، به جمع‌بندی و پذیرش برسید و با یافتن خواسته‌های واقعیتان برای سال بعد، هدفگذاری صحیح و دست یافتنی‌تری را انجام دهید.

 

ایاب و ذهاب به محل اقامت بر عهده مسافران است. هر یک از شما در صورت تمایل می‌توانید با وسیله نقلیه شخصی خود را به محل اقامت (که لوکیشن و آدرس دقیق آن در اختیارتان قرار می‌گیرد) برسانید؛ اما جهت تسهیل این فرایند و از آنجا که وسیله نقلیه شخصی به تعداد کافی و داوطلبانه توسط برخی از همراهان آورده می‌شود. جهت همراهی و همسفری در وسائل نقلیه پس از ثبت‌نام شما، هماهنگی‌های لازم در گروه واتس‌اپی انجام می‌شود.

 

برنامه کلی سفر بدین شرح است :

 

حرکت از تهران: روز جمعه، 3 آبان 98، ساعت ۶ صبح

حرکت از اقامتگاه به تهران: روز دوشنبه 6 آبان 98، ساعت ۲۰ که پیش‌بینی می شود حدودا ساعت ۲۴ روز دوشنبه در تهران خواهیم بود.

 

در طول چهار روز اقامت در اقامتگاه بوم‌گردی، ما برای شما حدود ۲۰ ساعت برنامه‌های جذاب تجربه‌محور و آموزشی داریم. همچنین می‌توانید ساعاتی را به‌صورت آزاد برنامه مطلوب خود را داشته باشید.

آدرس

تهران انتهای یوسف‌آباد، نبش خیابان شصتم، ساختمان تابان، طبقه چهارم، واحد 403

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

پریااصلانی

مشاور شغلی و مدرس مهارت های حرفه ای (Career Coach) مشاور و مدرس مهارت های فردی و شغلی در بیش از 20 دانشگاه سراری کشور، مراکز کارآفرینی، شتابدهنده ها، شرکت ها و سازمان ها  طراح مدرسه اشتغال شریف(دانشگاه صنعتی شریف) و عضو هیئت موسس                    

رویداد های برگزارشده۱۲۲
رویداد های فعال۰
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۱۱۰ نفر