همایش کارآفرینی از طریق تجارت الکترونیک (چگونه با کمتر از 100 هزار تومان کارآفرین شویم؟)

شروع:
یک‌شنبه ۱۶ اسفند ۹۴ ۱۷:۰۰
پایان:
یک‌شنبه ۱۶ اسفند ۹۴ ۱۹:۰۰
همایش کارآفرینی از طریق تجارت الکترونیک (چگونه با کمتر از 100 هزار تومان کارآفرین شویم؟)
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات بیشتر

چگونه با کمتر از 100 هزار تومان سرمایه، در زمانی کمتر از 100 روز کسب و کار خود را راه اندازی کنیم؟

سلام

اگر تمایل به استخدام در یک شرکت معتبر با حداقل قانون کار در مشهد دارید چرا آن شرکت معتبر را خودتان در کمتر از 100 روز راه اندازی نمیکنید؟ با سرمایه ناچیزی کمتر از 100 هزار تومان میتوانید یک کسب و کار اینترنتی واقعی و پر سود و پایدار راه اندازی کنید!
اگر فکر میکنید این کار محال است و یا خوب و کاربردی و سودآور نیست بهتر است قبل از انصراف یکبار شانس خود را امتحان کنید و به توضیحاتی که دکتر احسان براری مدرس دانشگاه در حوزه تجارت الکترونیک بیان کرده اند توجه کنید! (کلیک کنید :? مشاهده توضیحات دکتر براری?)

اگر برای راه اندازی این کسب و کار ایده ای ندارید لازم نیست نگران باشید چون ما به شما آموزش میدهیم چطور ایده هایی بسیار خلاقانه برای تولید محصول یا خدمت جهت عرضه در حوزه تجارت الکترونیک پیدا کنید و چطور آن را پر فروش کنید!

آموزشهای کاربردی شرکت برنا ایده توسط دکتر احسان براری مدرس دانشگاه در حوزه فناوری اطلاعات و تجارت الکترونیک ارائه میشود. دوره آموزشهای کارآفرینی از طریق تجارت الکترونیک در هشت جلسه برگزار شده و از پیدا کردن ایده های مناسب و تولید محصول مناسب برای تجارت الکترونیک تا ایجاد سایت و بازاریابی اینترنتی و بازاریابی از طریق شبکه های اجتماعی به شما آموزش داده میشود. کلیه آموزشهای ارائه شده به صورت گام به گام و کاملا عملی بوده روشهایی متناسب با بازار ایران ارائه خواهد شد.

نکته جالب توجه در این آموزشها این است که اگر هیچ ایده یا محصولی برای فروش به صورت تجارت الکترونیک نداشته باشید به شما روشهایی کاملا علمی و عملی آموزش خواهیم داد تا چطور با استفاده از تخصصهای خود محصولات مناسبی تولید نمایید. این روشها تا به حال توسط افراد بسیاری امتحان شده و از این طریق تبدیل به کارآفرینان موفقی شده اند که معرفی ایشان نیز در دوره ها انجام خواهد شد.

لازم به ذکر است که تمامی افراد دارای سواد بالای دیپلم و آشنایی مقدماتی با اینترنت و کامپیوتر در هر رشته و تخصصی میتوانند از این روشهای کاربردی استفاده کرده و کسب و کار مناسبی راه اندازی نمایند.

همچنین در انتهای دوره (هشت جلسه) گواهی معتبر شرکت در دوره ها توسط دانشگاه آزاد اسلامی مشهد ارائه خواهد شد.

برای اینکه علاقه مندان به این حوزه در ابتدا با مباحث درس آشنا شوند جلسه اول کلاسها به صورت کاملا رایگان برگزار میشود و پس از شرکت در جلسه اول چنانچه تمایل به ادامه حضور در کلاسها داشتید ثبت نام و دریافت وجه (40 هزار تومان برای هشت جلسه) انجام میشود.

جهت اطلاعات بیشتر میتوانید از طریق سایت و شبکه های اجتماعی با ما همراه باشید :

سایت :

www.bornaidea.ir

کانال تلگرام :?

telegram.me/bornaidea

صفحه اینستاگرام :

instagram.com/borna.idea

تلفن تماس :?

05138427488

09151672735

?

?

آدرس:مشهد قاسم اباد- چهارراه امامیه - دانشگاه آزاد اسلامی - دانشکده مهندسی