رویداد به پایان رسیده است!
کارگاه Business Plan در تاریخ چهارشنبه ۱۴ شهریور به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
چهارشنبه ۱۴ شهریور ساعت ۰۹:۰۰

کارگاه Business Plan

  • رایگان
  • تهران
  • کسب و کار
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات بیشتر


 

جهش آکادمی برگزار می کند:

کارگاه Business Plan

تاریخ برگزاری: 14 شهریور

محل برگزاری کارگاه: دانشگاه شهید بهشتی

مدرس:استادان علیرضا صادقی و عباس گُمار

همراه با ارائه ی گواهینامه معتبر

 

شما با شرکت در این کارگاه، مهارت های بیشتری در حوزه ی کار و ارتباطات گروهی یاد می گیرید و کاربرد عملی آموزش های تئوری در دنیای واقعی را مشاهده خواهید کرد. 

شرکت کنندگان در دوره های جهش آکادمی می توانند با تسلط بر مهارت های سخت و نرم، با توجه به علایق خود اقدام به ایجاد یک کسب و کار جدید کنند یا در یک شرکت معتبر مشغول به کار شوند.

تا کنون ۲۸۹۹ نفر در رویدادهای جهش شرکت کرده‌اند، در مجموع ۴۵ کارگاه آموزشی تخصصی در جهش‌اکادمی برگزار شده است که ۷۴۴ نفر در آن‌ها حضور داشته اند.

سخنرانان

علیرضا صادقی
علیرضا صادقی
مسؤل واحد سرمايه گذاري گروه توسن و عضو هيئت مديره و كميته سرمايه گذاري صندوق جسورانۀ يكم آرمان آتی

علیرضا صادقی با سابقه درخشان در سرمایه گذاری خطر پذیر در صندوق ها سرمایه گذاری بسیاری از جمله توسن، یکم آرمان آتی ، تکوست ، نوین و تدبیر قصد دارد تا در این دوره ی جهش آکادمی از رمز و رموز نحوه نوشتن طرح توجیهی(بیزینس پلن) برایتان بگوید ، بیزینس پلنی که سرمایه گذاران دوست دارند از شما ببینند

عباس گُمار
عباس گُمار
سرپرست بخش M&A و ارزش گذاری صندوق سرمایه گذاری بانک اقتصاد نوین

برگزارکنندگان

جهش آکادمی
جهش آکادمی

جهش تفکری خلاق، نوآور و باوری عمیق از میل باطنی گروهی است که پیشرفت ایران را والاترین هدف خود می دانند. دوره های آموزشی جهش در قالب جهش آکادمی برگزار می شود .جهش آکادمی با هدف آموزش مهار تهای نرم و سخت اقدام به برگزاری دور ههای مبتدی و پیشرفته میکند.

این دوره ها توسط اساتیدی مجرب کمک به پیشرفت علمی

جهش
جهش
شتابدهنده کسب و کارهای نوآورانه

جهش تفکری خلاق، نوآور و باوری عمیق از میل باطنی گروهی است که پیشرفت ایران را والاترین هدف خود می دانند.

جهش؛ پروژه ای خواهد بود با قابلیت گسترش به سایر دانشگاه های کشور و نهادهای آموزشی، تا ارتباط موثر و پایدار قشر فرهیخته دانشگاهی و بازار تولید داخلی در بستر آن شکل گیرد و محترم شمردن آن توسط نهادها


طرح کسب و کار چه کمکی به موفقیت در کسب و کار میکند؟


اصلی ترین و مهمترین بخش کسب وکار طرح کسب و کار آن است

طرح کسب و کار نوشته ای است که کسب و کار شما را توصیف و تحلیل می کند و تصویری مفصل از آینده کسب و کارتان ارائه می دهد. طرح کسب و کار همچنین تمامی جنبه ها برای شروع کسب و کار را پوشش می دهد از قبیل اینکه به چه مقدارپول احتیاج دارید و چگونه آنرا بازپرداخت خواهید کرد، شرکای تجاری، مسیرهای توزیع و تهیه،مشتریان و ...

و در نهایت Business Plan نقشه راه کسب و کار شماست تا به بهترین نحو از منابع مالی و ارتباطی و اطلاعاتی خود استفاده کنید و هرچه بیشتر به موفقیت نزدیک شوید. با شرکت در این کارگاه شما مهارت لازم برای نوشتن طرح کسب و کار خود را به دست خواهید آورد .

این دوره‌ی آموزشی در تاریخ ۱۴ شهریور با تدریس علیرضا صادقی  و عباس گمار توسط جهش آکادمی در مرکز رشد دانشگاه شهید بهشتی برگزار میشود.

زمان‌بندی

روز اول
عنوانشروعپایان
آغاز و خوش‌آمدگویی۰۹:۰۰۱۷:۰۰

آدرس

تهران تهران، بزرگراه چمران،خیابان یمن، بلوار دانشجو، میدان دانشجو(دکتر شهید شهریاری)،دانشگاه شهید بهشتی

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

جهش

جهش تفکری خلاق، نوآور و باوری عمیق از میل باطنی گروهی است که پیشرفت ایران را والاترین هدف خود می دانند. جهش؛ پروژه ای خواهد بود با قابلیت گسترش به سایر دانشگاه های کشور و نهادهای آموزشی، تا ارتباط موثر و پایدار قشر فرهیخته دانشگاهی و بازار تولید داخل

رویداد های برگزارشده۴۶
رویداد های فعال۰
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۲۰ نفر