رویداد به پایان رسیده است!
کارگاه آموزشی دو روزه BPMN 2.0 در تاریخ چهارشنبه ۱۳ شهریور به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
چهارشنبه ۶ شهریور ساعت ۰۹:۰۰

کارگاه آموزشی دو روزه BPMN 2.0

  • از ۲۶۰,۰۰۰ تومان
  • تهران
  • مدیریت
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

در این کارگاه چه می آموزیم؟


در این کارگاه دو روز قرار است بتوانیم فرآیندهای سازمان خود را به گونه ای بر اساس زبان BPMN طراحی نماییم که امکان پیاده سازی در نرم افزار های BPMS را داشته باشند.

مدل سازی فرآیند چیست؟
زمانی که می خواهیم یک روال انجام کار که متشکل از مجموعه رویدادها وتصمیمات است را با المان های گرافیکی به نمایش در بیاوریم به سراغ مدل سازی فرآیند خواهیم رفت.

المان های گرافیکی بسیاری وجود دارند که می توانند کنار یک دیگر قرار بگیرند و نحوه انجام یک کار را تعریف نمایند به هرکدام از ترکیبات یک زبان مدل سازی کفته می شود.

این زبان ها ی مدل سازی در  بیان میزان جزئیات با یکدیگر متفاوت هستند.

BPMN   چیست؟
زبان مدل سازی فرآیند بر اساس  BPMN این امکان را مهیا می کند که بتوان فرآیند را در سطوح مختلف که برای کاربران مختلف قابل درک است  ترسیم نمود.

برای مثال می توان فرآیند را به گونه ای طراحی کرد که مدیران ارشد بتوانند از طریق آن ارزش خدماتی که قرار است یک فرایند ارائه کند را درک کنند و یا به گونه ای ترسیم کرد که فرد تازه وارد در یک سازمان درک کند حوزه اختیارات و تصیمم گیری های او چگونه است.

چرا BPMN ؟
علاوه بر ویژگی های که در بالا ذکر شد BPMN در نسخه شماره 2 خود دارای این ویژگی می باشد که فرآیند را به گونه ای ترسیم کرد که قابلیت اجرا شدن به صورت سیستمی را داشته باشند. همچنین این امکان برای سازمان ها ایجاد می شود که بتوانند فرآیندهای خود را از نگاه خدماتی که به مشتریان خود ارائه می کنند ترسیم نمایند به عبارت دیگر فرآیندهای خود را می توانند End2End طراحی نمایند. طراحی فرآیند بر اساس E2E به سازمان ها کمک خواهد کرد که بتوانند از نگرش های بهبود فرآیند مانند ناب سازی استفاده نمایند تا خدمات خود را بهبود ببخشند.

سخنرانان

محسن سیف محمدی
محسن سیف محمدی
کارشناس ارشد استقرار مدیریت فرآیندها در شرکت چارگون

برگزارکنندگان

شرکت چارگون
شرکت چارگون
ارائه دهنده راهکارهای سازمانی

آدرس

تهران خیابان کارگر شمالی ، بالاتر از چهارراه فاطمی، کوچه دیدگاه ، پلاک 26 ، طبقه سوم، موسسه فراتر از دانش

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

محسن سیف محمدی

رویداد های برگزارشده۴
رویداد های فعال۰