رویداد به پایان رسیده است!
دوره آموزش تخصصی کسب و کار (ویژه مهر ماه) در تاریخپنج‌شنبه ۲۹ مهربه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

دوره آموزش تخصصی کسب و کار (ویژه مهر ماه)

شروع:
پنج‌شنبه ۸ مهر ۹۵ ۱۴:۰۰
پایان:
پنج‌شنبه ۲۹ مهر ۹۵ ۱۷:۰۰
دوره آموزش تخصصی کسب و کار (ویژه مهر ماه)
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات بیشتر

مخاطبین دوره: دوره جامع راه اندازی و توسعه‌ی کسب و کار در ایران شامل سه کارگاه تخصصی یک روزه می باشد. این دوره مناسب کارآفرینان ، کارمندان ، دانشجویان ، صاحبین مشاغل ، برنامه نویسان و عزیزانی است که می‌خواهند کسب و کاری سودآور و موفق را خلق نمایند. شما در این دوره دانش و بینش لازم برای به نتیجه رساندن ایده‌تان را کسب خواهید کرد. این دوره فرصت ویژه‌ای برای کارمندان و دانشجویان عزیز ایجاد نموده تا از جایگاه شغلی خود فراتر رفته و وضعیت مالی بهتری را بدست آورند. با کسب دانش پیاده‌سازی قدم به قدم کسب و کارتان از اتلاف زمان و سرمایه خود جلوگیری نمایید.

تخفیف ویژه: شما می توانید در یک کارگاه یا کل دوره ثبت نام نمایید. در صورت ثبت نام کامل دوره ۲۰% تخفیف ویژه معادل ۱۳۲۰۰۰ تومان دریافت می‌نمایید.

مبلغ ثبت نام:  ۵ جلسه تخصصی شامل ۱۶ ساعت آموزش + پذیرایی + بسته آموزشی + فایل صوتی کارگاه + ارائه مدرک معتبر بین المللی را شامل می شود. هزینه ثبت نام کامل دوره با کسر تخفیف ویژه ۵۲۸,۰۰۰ تومان است.

مدرک: در پایان هر کارگاه گواهینامه بین المللی ANCCP ایتالیا به شرکت کنندگان محترم ارائه می گردد.

 

ظرفیت کارگاه ها فقط 15 نفر می باشد.

 

کارگاه اول " تبلیغات و بازاریابی نوین " موفقیت اتفاقی نیست! برای ساختن کسب و کاری موفق و پولساز نیاز به دانش و مهارت در حوزه مارکتینگ می باشد. با تمرکز بر مباحث دیجیتال مارکتینگ سکوی پرتابی را برای موفقیت و رشد کسب و کارتان فراهم میآوریم. این کارگاه به آموزش نکات کلیدی، تکنیک‌های کارآمد، ابزارها و روش‌های نوین تبلیغاتی می پردازد و شما را در راه اندازی و یا توسعه کسب و کارتان یاری می‌کند. در این کارگاه قصد نداریم مطالب بدیهی و تکراری را بازگو کنیم! قطعا بسیاری از شما دوستان از ابزارهایی مانند اینستاگرام، تلگرام و ... استفاده کرده‌اید و با آنها آشنا هستید اما سوال مهم این است که آیا نتیجه مطلوبی بدست آورده اید؟ آیا توانسته اید مشتریان بیشتری را جذب کرده و فروش خود را افزایش دهید؟ آیا روش های دیگر دیجیتال مارکتینگ را می‌شناسید؟
با ما همراه شوید تا پاسخ بسیاری از سوال‌‌های خود را یافته و به صورت حرفه‌ای و علمی در مسیر موفقیت قدم بگذارید.

کارگاه دوم " راه اندازی قدم به قدم کسب و کارهای آنلاین "عنوان دومین کارگاه این دوره می باشد که طی آن با مفاهیم و نکات کلیدی راه‌اندازی یک کسب و کار موفق و سودآور آشنا شده و به تحلیل و بررسی کسب و کارهای بومی و آنلاین در ایران خواهیم پرداخت، سپس مراحل پیاده‌سازی یک کسب و کار آنلاین را میآموزید و نکات مهم مدیریتی این نوع کسب و کار را فرا می‌گیرید. در انتها علل موفقیت و شکست کسب‌و‌کارهای ایرانی بررسی خواهد شد و مثال‌های متنوعی ارائه می‌شود.
در این کارگاه همراه با آموزش موارد فوق 40 وب سایت تحلیل شده و 60 نکته مهم استخراج می‌گردد. اما موفقیت در راه اندازی کسب و کار و جذب مشتریان متعدد زمانی به اوج خود می‌رسد که به برندی شناخته شده و ماندگار دست‌یابیم، به این منظور کارگاه سوم با موضوع برندسازی دیجیتال طراحی و تقدیم شما می‌گردد.

کارگاه سوم " برندسازی دیجیتال " عنوان سومین کارگاه این دوره است، در این کارگاه تمرکز بر مفاهیم برندینگ و معرفی هر چه بیشتر کسب و کار شما از طریق ابزارهای دیجیتال مورد بحث خواهد بود. برندسازی کاری هنرمندانه و تخصصی است که در این کارگاه دانش لازم در اختیار شما دوستان عزیز قرار می‌گیرد.


سرفصل های هر کارگاه: شما می توانید با دانلود فایل PDF سرفصل های هر کارگاه را به تفکیک مطالعه نمایید.

دانلود pdf سرفصل ها


جهت ثبت نام می توانید با شماره های ۲۶۳۰۴۴۵۹ و ۶۶۰۹۹۶۱۶ واحد آموزش فریان آکادمی تماس حاصل فرمایید.

تصاویری از کارگاه ها و همایش های تخصصی فریان ،
کارگاه ها با هدف انتقال کامل مطالب و ارائه برنامه عملی با ظرفیت محدود برگزار می گردد :

جهت ثبت نام می توانید با شماره های ۲۶۳۰۴۴۵۹ و ۶۶۰۹۹۶۱۶ واحد آموزش فریان آکادمی تماس حاصل فرمایید.

 

آدرس:تهران تهران - خیابان ولیعصر ، تقاطع فاطمی (روبروی مترو فاطمی) ، کوچه عبده ، نبش سربداران ،پلاک 21 طبقه اول