دوره آموزش تخصصی کسب و کار (ویژه مهر ماه)

شروع رویداد
پنج‌شنبه ۸ مهر ۹۵ ۱۴:۰۰
پایان رویداد
پنج‌شنبه ۲۹ مهر ۹۵ ۱۷:۰۰
مکان رویدادتهران
موضوع رویدادکسب و کار / مارکتینگ
اضافه به تقویم
دوره آموزش تخصصی کسب و کار (ویژه مهر ماه)
برگزارکننده‌ی رویداد
تماس با برگزارکننده
۶۶۰۸۳۱۸۷ - ۶۶۰۹۹۶۱۶
گزارش
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد
کارگاه برندسازی دیجیتال (29 مهر)
۲۹ مهر
۱۶۰,۰۰۰ تومان
تمام شد

توضیحات بیشتر

مخاطبین دوره: دوره جامع راه اندازی و توسعه‌ی کسب و کار در ایران شامل سه کارگاه تخصصی یک روزه می باشد. این دوره مناسب کارآفرینان ، کارمندان ، دانشجویان ، صاحبین مشاغل ، برنامه نویسان و عزیزانی است که می‌خواهند کسب و کاری سودآور و موفق را خلق نمایند. شما در این دوره دانش و بینش لازم برای به نتیجه رساندن ایده‌تان را کسب خواهید کرد. این دوره فرصت ویژه‌ای برای کارمندان و دانشجویان عزیز ایجاد نموده تا از جایگاه شغلی خود فراتر رفته و وضعیت مالی بهتری را بدست آورند. با کسب دانش پیاده‌سازی قدم به قدم کسب و کارتان از اتلاف زمان و سرمایه خود جلوگیری نمایید.

تخفیف ویژه: شما می توانید در یک کارگاه یا کل دوره ثبت نام نمایید. در صورت ثبت نام کامل دوره ۲۰% تخفیف ویژه معادل ۱۳۲۰۰۰ تومان دریافت می‌نمایید.

مبلغ ثبت نام:  ۵ جلسه تخصصی شامل ۱۶ ساعت آموزش + پذیرایی + بسته آموزشی + فایل صوتی کارگاه + ارائه مدرک معتبر بین المللی را شامل می شود. هزینه ثبت نام کامل دوره با کسر تخفیف ویژه ۵۲۸,۰۰۰ تومان است.

مدرک: در پایان هر کارگاه گواهینامه بین المللی ANCCP ایتالیا به شرکت کنندگان محترم ارائه می گردد.

 

ظرفیت کارگاه ها فقط 15 نفر می باشد.

 

کارگاه اول " تبلیغات و بازاریابی نوین " موفقیت اتفاقی نیست! برای ساختن کسب و کاری موفق و پولساز نیاز به دانش و مهارت در حوزه مارکتینگ می باشد. با تمرکز بر مباحث دیجیتال مارکتینگ سکوی پرتابی را برای موفقیت و رشد کسب و کارتان فراهم میآوریم. این کارگاه به آموزش نکات کلیدی، تکنیک‌های کارآمد، ابزارها و روش‌های نوین تبلیغاتی می پردازد و شما را در راه اندازی و یا توسعه کسب و کارتان یاری می‌کند. در این کارگاه قصد نداریم مطالب بدیهی و تکراری را بازگو کنیم! قطعا بسیاری از شما دوستان از ابزارهایی مانند اینستاگرام، تلگرام و ... استفاده کرده‌اید و با آنها آشنا هستید اما سوال مهم این است که آیا نتیجه مطلوبی بدست آورده اید؟ آیا توانسته اید مشتریان بیشتری را جذب کرده و فروش خود را افزایش دهید؟ آیا روش های دیگر دیجیتال مارکتینگ را می‌شناسید؟
با ما همراه شوید تا پاسخ بسیاری از سوال‌‌های خود را یافته و به صورت حرفه‌ای و علمی در مسیر موفقیت قدم بگذارید.

کارگاه دوم " راه اندازی قدم به قدم کسب و کارهای آنلاین "عنوان دومین کارگاه این دوره می باشد که طی آن با مفاهیم و نکات کلیدی راه‌اندازی یک کسب و کار موفق و سودآور آشنا شده و به تحلیل و بررسی کسب و کارهای بومی و آنلاین در ایران خواهیم پرداخت، سپس مراحل پیاده‌سازی یک کسب و کار آنلاین را میآموزید و نکات مهم مدیریتی این نوع کسب و کار را فرا می‌گیرید. در انتها علل موفقیت و شکست کسب‌و‌کارهای ایرانی بررسی خواهد شد و مثال‌های متنوعی ارائه می‌شود.
در این کارگاه همراه با آموزش موارد فوق 40 وب سایت تحلیل شده و 60 نکته مهم استخراج می‌گردد. اما موفقیت در راه اندازی کسب و کار و جذب مشتریان متعدد زمانی به اوج خود می‌رسد که به برندی شناخته شده و ماندگار دست‌یابیم، به این منظور کارگاه سوم با موضوع برندسازی دیجیتال طراحی و تقدیم شما می‌گردد.

کارگاه سوم " برندسازی دیجیتال " عنوان سومین کارگاه این دوره است، در این کارگاه تمرکز بر مفاهیم برندینگ و معرفی هر چه بیشتر کسب و کار شما از طریق ابزارهای دیجیتال مورد بحث خواهد بود. برندسازی کاری هنرمندانه و تخصصی است که در این کارگاه دانش لازم در اختیار شما دوستان عزیز قرار می‌گیرد.


سرفصل های هر کارگاه: شما می توانید با دانلود فایل PDF سرفصل های هر کارگاه را به تفکیک مطالعه نمایید.

دانلود pdf سرفصل ها


جهت ثبت نام می توانید با شماره های ۲۶۳۰۴۴۵۹ و ۶۶۰۹۹۶۱۶ واحد آموزش فریان آکادمی تماس حاصل فرمایید.

تصاویری از کارگاه ها و همایش های تخصصی فریان ،
کارگاه ها با هدف انتقال کامل مطالب و ارائه برنامه عملی با ظرفیت محدود برگزار می گردد :

جهت ثبت نام می توانید با شماره های ۲۶۳۰۴۴۵۹ و ۶۶۰۹۹۶۱۶ واحد آموزش فریان آکادمی تماس حاصل فرمایید.

 

آدرس:تهران تهران - خیابان ولیعصر ، تقاطع فاطمی (روبروی مترو فاطمی) ، کوچه عبده ، نبش سربداران ،پلاک 21 طبقه اول