رویداد به پایان رسیده است!
شاخص های کلیدی در ارزیابی عملکرد سازمانی در تاریخ جمعه ۱۰ بهمن به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
پنج‌شنبه ۲ بهمن ساعت ۱۷:۰۰

شاخص های کلیدی در ارزیابی عملکرد سازمانی

  • ۲,۵۰۰,۰۰۰ تومان
  • آنلاین
  • کسب و کار
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.


این یک دوره برای حرفه ای هاست...

مدیران و صاحبان کسب و کار حرفه ای، بدون داشتن ارزیابی دقیق و صحیح از واحدهای مختلف کسب و کار خود، حداقل در بلندمدت سُکان هدایت کسب و کار خود را از دست خواهند داد. در شرایط کسب و کار رقابتی و پر از چالش امروزی، توجه به ارزیابی دقیق عملکرد اهمیت دوچندان می یابد. فلذا دوره حاضر در پی همین مهم، سعی در ارائه ابزارهای کاربردی برای مدیران، مشاوران و متخصصان حوزه کسب و کار دارد.

اگر به دنبال اخذ گواهی و مدرک هستید تا رزومه جذابی بسازید، این دوره مناسب شما نیست! هدف این دوره افزایش مهارت و توانایی های کاربردی در عمل است تا نتایج آن در واقعیت سازمان ها و شرکت ها به اجرا در آیند.


چرا ارزیابی عملکرد مهم است؟


با اینکه اهمیت بسیار بالای ارزیابی عملکرد چه در زندگی فردی و چه در کسب و کارها بر کسی پوشیده نیست، اما در این بخش به بیان برخی از این دلایل می پردازیم:

- بهبود و ارتقاء کلی عملکرد

یکی از اصلی ترین مزایای بررسی منظم عملکرد، ایجاد فرصت بهبود عملکرد کلی است؛ بدون داشتن اطلاعات کافی از وضعیت عملکردی فعلی، مشکلات احتمالی (بخوانید: قطعی) موجود نیز شناسایی نخواهند شد و طبیعتا زمانی که شما از وجود یک مشکل آگاهی نداشته باشید، اقدامی برای حل آن نیز نخواهید کرد. ارزیابی و سنجش عملکرد این امکان را فراهم می کند تا روند عملکرد کلی و جزئی واحدهای مختلف کسب و کار را ارزیابی نموده و موانعی که باعث افت عملکرد می شوند شناسایی نمایید.

- شناسایی فرصت های ارتقاء

زمانی که ارزیابی عملکرد بصورت مستمر در سازمان شما انجام می شود، اطلاعات و دیدگاه بسیار خوبی نسبت به نقاط قوت و ضعف های موجود خواهید داشت و بر اساس آن، فرصت هایی که منجر به ارتقاء وضعیت سازمان تان خواهند شد به راحتی می توانید شناسایی کرده و از آن ها استفاده نمایید.

- شناسایی نیازهای فعلی

گاهی وجود برخی نیازهای درونی، حتی نیازهای کوچک و اندک از چشم مدیران پنهان می مانند، نیازهایی که در بسیاری موارد بسیار کوچک و از نظر مالی نیز ناچیز هستند، اما می توانند سد بزرگی در کارایی و نتیجه عملکردی سازمان باشند. در حین ارزیابی عملکرد، این نیازهای کوچک و درشت نیز شناسایی شده و به راحتی مرتفع شده و یا حداقل برنامه ای برای رفع آن ها تدوین می گردد.

- تحقق سریعتر اهداف

حتما شما نیز قصه فردی که هر روز برای قطع درخت به جنگل می رفت، و با وجود اینکه ساعت های بیشتری نسبت به روز قبل کار می کرد، اما هر روز درختان کمتری نسبت به روز قبل قطع می کرد، شنیده اید! فقط و فقط چون "تیز کردن تبر" خود را فراموش کرده بود و فقط ساعت های بیشتری کار می کرد. سازمان ها و کسب و کارها نیز دچار این چنین مشکلاتی می شوند، ارزیابی عملکرد با شناسایی مسائل و موانع موجود، تحقق اهداف سازمانی را سرعت می بخشد.


آنچه خواهیم آموخت


زمانی که صحبت از ارزیابی عملکرد باشد، طیف وسیعی از فعالیت ها و بخش ها را شامل می گردد؛ 

  • سنجش عملکرد بهره برداری دارایی
  • سنجش عملکرد حسابداری و مالی (جریان نقدی، سرمایه و توان مالی)
  • سنجش عملکرد بازاریابی و فروش
  • سنجش عملکرد واحد فنی و مهندسی
  • سنجش عملکرد منابع انسانی
  • سنجش عملکرد واحد لجستیک
  • سنجش عملکرد واحد تولید

سوالات متداول

پیش‌نیاز های علمی شرکت در این رویداد چیست؟
آشنایی با شرکت / سازمان و واحدهای مختلف آن و همچنین آگاهی از فرآیند عملکرد سازمان ها و شرکت ها
این دوره مناسب چه کسانی است؟
صاحبان کسب و کار، مدیران ارشد و میانی، مشاوران کسب و کار، کارشناسان و تحلیلگران کسب و کار
من هنوز کسب و کار خود را راه اندازی نکرده ام، آیا این دوره برای من مناسب است؟
بله. افرادی که در پی راه اندازی کسب و کار نوپا هستند، می توانند با شرکت در این دوره، نه تنها دید بهتری برای شروع کسب نمایند، بلکه از همان ابتدا ابزارهای لازم برای تحلیل و ارزیابی عملکرد را داشته باشند.

برگزار‌کننده

آواتار

بُرنا مشاوران رادین

رادین خالق تغییر در کسب و کار است، تغییری مهم، ارزش آفرین و تعالی بخش، که هدف اصلی آن بر ساختن آینده‌ای موفق است، آن گونه که مشتریان انتظار دارند. مهم نیست که تازه به عرصه کسب و کار وارد شده اید و یا سال هاست در این عرصه فعالیت دارید، قطعا شما به تغی

رویداد های برگزارشده۲
رویداد های فعال۰