رویداد به پایان رسیده است!
کارگاه رزومه نویسی حرفه‌ای در تاریخ پنج‌شنبه ۲۸ آذر به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
پنج‌شنبه ۲۸ آذر ساعت ۱۶:۰۰

کارگاه رزومه نویسی حرفه‌ای

  • رایگان
  • تهران
  • توسعه فردی و خانواده
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


هیچ کس اونقدر که می ارزید به شما حقوق نمی ده، تکرار می کنم هیچ کس اونقدر که می ارزید به شما حقوق نمی ده بلکه به اندازه ای که فکر می کنن شما می ارزید به شما حقوق می دن!!  و شما فکر اونها رو شکل می دید.

 

✍️ واقعیت هایی که بهشون توجه نمی شه:

 

1. شما فقط 10 تا 30 ثانیه وقت دارید که با رزومه خوبتون روی خواننده تاثیر مثبت بذارید.

2. حدود 60 درصد فرآیند مصاحبه روانیه و تنها 40 درصد اون بستگی به میزان مهارت و سابقه کاری و موارد دیگه داره! که تازه اون 40 درصد رو هم اکثر افراد درست منتقل نمی کنن.

 

✍️ در هر صورت شما با روان یک انسان طرف هستید. کسی که رزومه شما رو می خونه یا با شما مصاحبه می کنه یک انسانه که خیلی از تصمیماتش بر اساس احساسات و تجربیات گذشته هستش.

اکثر افراد با داشتن رزومه بد و رعایت نکردن نکات مصاحبه و تعهد کاری و اخلاق حرفه ای در جایگاه های شغلی که پایینتر از توانایی هاشونه دارن فعالیت می کنن. 

 

✍️ در این دورهمی در مورد رزومه نویسی و نکات تجربی و علمی این حوزه صحبت می کنیم و همچنین مهارت های مختلف توسعه فردی که در روند استخدام و کسب مهارت به ما کمک می کنن رو بررسی می کنیم.

 

امیدواریم بتونیم این اتفاق رو برای همه شرکت کننده ها رقم بزنیم:

 

 

سوالی براتون پیش اومده؟

تلفن تماس/پیام : 09362008641

برگزارکننده

هادی عابدینی
هادی عابدینی
مدیر پروژه و استخدام کننده

مدیر پروژه و مسئول مصاحبه و استخدام و تیم سازی در چندین پروژه نرم افزاری بصورت همزمان.

سال ها تجربه در استخدام نیروهای فنی و کمک به رشد و ارتقای شغلی آنها.

آشنا با مفاهیم روانشناسی و دانش آموخته دوره های تحلیل الگوی رفتار متقابل، نظریه انتخاب و..

مدرس آموزشگاه های فنی معتبر نظیر مجتمع فنی تهران.


تفاوت ما


بر خلاف منابع دیگر که اکثرا تئوری و غیر کاربردی هستن این کارگاه حاصل تجربیات عینی و واقعیت های ملموس بازار کار و استخدام ایران است. بارها دیده شده توصیه هایی در فضای مجازی منتشر می شه که برای فرهنگ ایرانی تهیه نشده و برعکس باعث خراب شدن رزومه و مصاحبه شما می شه. این کارگاه بر اساس آخرین تغییرات و علم روز مصاحبه و رزومه نویسی و توسعه فردی تهیه شده.

نظر شرکت کنندگان پیشین

بنفشه جلالی
بنفشه جلالی
در عرض دو ماه حقوقم دو برابر شد. آقای عابدینی به من کمک کرد تا توانایی‌هام رو بهتر بشناسم و بهم یاد داد چطور...

در عرض دو ماه حقوقم دو برابر شد. آقای عابدینی به من کمک کرد تا توانایی‌هام رو بهتر بشناسم و بهم یاد داد چطور به سمت پیشرفت حرکت کنم. بابت چیزایی که بهم یاد دادن تا بتونم الان شغل دلخواهم رو داشته باشم واقعا ازشون ممنونم.

حسین سیف
حسین سیف
این دوره خیلی خوب بود و به جرات می تونم بگم که آگاهی ما رو نسبت به مصاحبه و رزومه نوشتن و موفقیت در کار، چند برابر کرد...

این دوره خیلی خوب بود و به جرات می تونم بگم که آگاهی ما رو نسبت به مصاحبه و رزومه نوشتن و موفقیت در کار، چند برابر کرد. نکات خارج شدن از comfort zone هم خیلی به من کمک کرد.

حمیدرضا زاهدی
حمیدرضا زاهدی
ورک شاپ مهندس عابدینی کمک زیادی به آگاهی من کرد و باعث شد پی ببرم که جایگاه من در کسب و کارم کجاست و چطور خدماتم رو به بازار عرضه کنم.

ورک شاپ مهندس عابدینی کمک زیادی به آگاهی من کرد و باعث شد پی ببرم که جایگاه من در کسب و کارم کجاست و چطور خدماتم رو به بازار عرضه کنم.


درباره برگزار کننده


هادی عابدینی هستم فارغ التحصیل رشته نرم افزار کامپیوتر. از دوران هنرستان علاقه زیادی به برنامه نویسی داشتم. با پایان دوران هنرستان به کمک یکی از همکلاسی هام یه گروه نرم افزاری تشکیل دادیم و شروع کردم به نوشتن برنامه های تجاری و دوتایی راه افتادیم و اولین تجربه های فروش رو رقم زدیم. با ورود به دانشگاه با همکاری یکی از دوستان هم کلاسی یک شرکت نرم افزاری تاسیس کردیم و پروژه های مختلفی رو کدنویسی کردم از جمله "سامانه پیامک اینفورما" که جزو اولین سامانه های ارسال پیامک در سطح کشور بود.

در این حین نرم افزارهای متعددی رو با زبان های مختلفی همچون VB, C#, Dephi, J2ME, PHP, Java Script و ... نوشتم. با شروع دوران سربازی به پیشنهاد یکی از دوستان، نرم افزار مدیریت کافی نت "فری نت" رو نوشتم و روی اینترنت گذاشتم. در طول خدمت وقتی آخر هفته مرخصی می گرفتم و به خونه میومدم روی این پروژه کار می کردم و با دیدن تعداد کاربران جدید ذوق زده می شدم. این پروژه کم کم بزرگ شد و تبدیل به شبکه اجتماعی کافی نت ها و گیم نت های کل کشور شد. هنوز هم این پروژه روی اینترنت هست و رتبه خوبی روی گوگل داره. اگه از سیستم های کافی نت ها استفاده کرده باشید به احتمال زیاد این برنامه رو دیدید.

با پایان سربازی وارد پروژه "فیدیبو" (یکی از زیرمجموعه های دیجی کالا) شدم. با مدیرعامل، آقای قاسمی این پروژه رو استارت زدیم و تا سه سال اول، تنها نیروی فنی و مشاور فنی پروژه بودم. بعد از حدود چهار سال فیدیبو به شکوفایی رسید و بعد از چندین بار سرمایه گذاری نهایتا توسط دیجی کالا خریداری شد و به یک پروژه میلیاردی تبدیل شد. در طول این 6 سال تجربه های بسیاری در زمینه راه اندازی کسب و کار، استخدام نیروی انسانی، نحوه بازاریابی و بطور کلی تجارت اینترنتی کسب کردم و شاهد و بانی رشد یک کسب و کار نوپا و به ثمر رسیدن آن بودم. و از همه مهم تر نقش تاثیرگذاری در افزایش زمان مطالعه در کشورم داشتم.

بعد از 6 سال از فیدیبو جدا شدم و بعد از گذراندن تعداد زیادی مصاحبه و تجربه شکست و پیروزی های فراوان وارد سه استارت آپ مختلف و نوپا شدم و تیم تشکیل دادم و مدیریت پروژه و مدیریت فنی رو بر عهده گرفتم. نیروهای مختلفی رو برای انجام کارهای مختلف استخدام کردم و متوجه اشکالات بسیار در جذب نیروی انسانی و نحوه برخورد مدیران و نحوه پیشرفت افراد در کار شدم.

هم اکنون در دو شرکت نرم افزاری بعنوان مدیر پروژه و مسئول جذب نیروی انسانی مشغول بکار هستم. بعنوان منتور و مشاور فنی به استارت ها کمک می کنم و همزمان در یک استارت آپ ، روی تولید اپلیکیشن های محتوایی و شبکه اجتماعی و بازی های رایانه ای کار می کنم.


در طول این سالها که به مصاحبه با افراد مختلف و جذب تخصص های مختلف مشغول بودم متوجه الگوهای رفتاری تکراری در مدیران و کارمندان شدم. زمانی که از شرکت اول خارج شدم با رعایت اصول ابتدایی مصاحبه و کسب مهارت، در عرض دو هفته موفق شدم شغلی با حقوق نزدیک به دو برابر حقوق قبلی پیدا کنم. در این شغل با افزایش خودباوری و مطالعه بیشتر در حوزه مصاحبه ، زبان بدن و .. توانستم جایگاه شغلی خودم رو ارتقاء بدم و به حقوق دوبرابر و نیم نسبت به حقوق اول برسم! اونم در عرض 3 ماه. و بعد از اتمام کار در یکی از شرکت ها وارد شغل بعدی با حقوق 3 برابر نسبت به حقوق اول شدم! تنها در عرض 5 ماه!

با درس گرفتن از تجربه خودم، در طول مصاحبه ها سعی کردم اشکالات فاحش مصاحبه شونده ها رو بهشون گوش زد کنم. نتیجه این بود که بازخوردهای بسیار خوبی از این کار گرفتم. افرادی زیادی بعدها بخاطر راهنمایی های ساده ای که گرفته بودن تشکر کردن. راهنمایی هایی در حد چند جمله ساده! این فرآیند تکرار و تکرار شد و بازخوردهای خوبی که گرفتم باعث شد به فکر برگزاری ورکشاپ بیوفتم تا بتونم همه تجربه خودم رو بصورت یکجا و طبقه بندی شده به گوش دیگران برسونم.

آدرس

تهران خ انقلاب، نزدیک میدان فردوسی، بین خیابان نجات‌الهی (ویلا) و پل کالج، کوچه سمنان، پلاک‌۳

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

هادی عابدینی

برگزار کننده کارگاه‌های توسعه فردی و موفقیت شغلی مدیر پروژه در دو شرکت معتبر نرم افزاری. با بیش از 14 سال سابقه برنامه نویسی وب ، موبایل و دسکتاپ. تجربه استخدام و تشکیل چندین تیم نرم افزاری موفق. تجربه به ثمر رساندن چندین پروژه موفق (نظیر فیدیبو و فر

رویداد های برگزارشده۲۷
رویداد های فعال۰
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۱۰ نفر