کاور
"مهاجرت استارتاپی به کانادا" در تاریخ چهارشنبه ۸ بهمن ساعت ۲۱:۰۰ به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد
بلیت ثبت نام
حضور در وبینار + ارزیابی رایگان امکان مهاجرت استارتاپی به کانادا
-
۶۲,۰۰۰ تومان
اتمام ظرفیت اتاق

جزییات وبینار

شاید تابحال اطلاعات و صحبت های مختلفی درباره مهاجرت استارتاپی به کانادا  شنیده باشید، ولی خیلی از این صحبت ها بر اساس شرایط آن فردی که مهاجرت کرده بوده و شاید برای شما مناسب نباشد.

اریک ساعی مشاور مورد تایید سازمان مهاجرت کانادا، که تحصیلات آکادمیک وی در حوزه مالکیت فکری نیز می‌باشد، در این رویداد آنلاین قرار هست درباره جزییات مهاجرت استارتاپی به کانادا بر اساس جدیدترین قوانین سازمان مهاجرت کانادا صحبت نماید.

این رویداد بر اساس تجربه خواهد بود و اریک ساعی آنچه را که تا بحال در مواجه با کیس های قبلی تجربه نموده است را با شما به اشتراک خواهد گذاشت. برای مهاجرت به کانادا روش ها و راه های مختلفی وجود دارد، اریک ساعی به شما کمک خواهد نمود تا بهترین و به صرفه‌ترین روش را انتخاب و برای دریافت ویزای کانادا اقدام نمایید.

سوالات متداول

اگر فاندر استارتاپی هستید یا ایده ای دارید که ارزش سرمایه گذاری و تجاری سازی را دارد و قصد دارید این ایده و استارتاپ را در بازارهای بین المللی ارائه نمایید و یا اینکه می خواهید از برنامه مهاجرت استارتاپی استفاده نمایید این رویداد برای شما مناسب هست.
اریک ساعی در این وبینار درباره انواع شرکت های سرمایه گذار کانادایی صحبت می کند و اینکه کدام شرکت برای استارتاپ شما مناسب می باشد.
در این وبینار آقای ساعی درباره روش های معرفی و ارتباط گرفتن با شرکت های کانادایی را توضیح داده و در صورت نیاز بعد از وبینار مورد شما را به صورت اختصاصی بررسی می کند.
در وبینار آقای ساعی شرایط لازم را بیان می کنند و در صورتی که نیاز به بررسی اختصاصی داشت، مورد شما را به صورت رایگان بررسی و نتیجه را خدمت شما اعلام می نمایند.
با توجه به شرایط شما متغیر می باشد، در وبینار درباره هزینه هایی که لازم هست برای ویزای استارتاپی در نظر بگیرید صحبت خواهد شد.
علاوه بر ایده های حوزه فناوری اطلاعات همه حوزه های دیگر که شامل ایده نوآورانه باشد مثل حوزه های صنایع غذایی، کشاورزی ، صنایع دارویی ، حمل و نقل و... امکان بررسی برای مهاجرت استارتاپی را دارند.
اگر ایده نوآورانه داشته باشید مسئله زبان تان با معرفی به همکاران مورد تایید آموزش زبان، که سابقه و تجربه موفق دارند در بازه زمانی 6 تا یکسال با توجه به سطح زبان تان قابل حل می باشد.
بله، ما این کمک را به شما می کنیم و در حوزه های فنی پارتنر های مورد تایید ما وجود دارد که در زمینه تهیه مستندات لازم شما را کمک نمایند.

سخنران

اریک ساعی
اریک ساعی
مشاور مورد تایید سازمان مهاجرت کانادا

ویدیو از آپارات

اریک ساعی به شما کمک خواهد نمود تا بهترین و به صرفه‌ترین روش را برای مهاجرت استارتاپی انتخاب نمایید.

برگزار‌کننده

آواتار

جعبه ابزار بازاریابی دیجیتال

جعبه ابزار بازاریابی دیجیتال، مجموعه ای از ابزارها و روش های کاربردی برای توسعه بازار و افزایش فروش در عصر دیجیتال است.  در جعبه ابزار بازاریابی دیجیتال تلاش می کنیم با ارائه آموزش های کاربردی شایستگی های حرفه ای شما را به عنوان یک دیجیتال مارکتر تقو

رویداد های برگزارشده۴
رویداد های فعال۱
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۱۰ نفر

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

سه‌شنبه ۷ اردیبهشت

جایزه استارت آپی استاد محمدکریم فضلی

 • آنلاین
 • رایگان
 • دانشگاه گلرنگ
شنبه ۳ مهر

سیسکو مایکروسافت لینوکس امنیت شبکه آموزش کاربردی CCNA CCNP MCSA MCSE CEH ITIL LPIC CCIE Network Security Cisco Microsoft Linux

 • آنلاین
 • از ۱۹۰,۰۰۰ تومان
 • سمینار لایو نیما یگانه دوره تخصصی توسعه کسب کار تکنولوژی فناوری اطلاعات و دیجیتال مارکتینگ وبینار آموزش رایگان Nima Yeganeh
شنبه ۴ اردیبهشت

مسیر رشد برای استارتاپ‌های کانادایی

 • آنلاین
 • رایگان
 • باشگاه کارآفرینی تیوان
چهارشنبه ۸ اردیبهشت

کارگاه ارزش گذاری استارتاپ ها

 • آنلاین
 • از ۴۲۰,۰۰۰ تومان
 • مرکز توسعه کارآفرینی ریمیا