کندو 4 - دورهمی سئو و شبکه سازی تخصصی

شروع:
چهارشنبه ۳۰ خرداد ۹۷ ۱۷:۰۰
پایان:
چهارشنبه ۳۰ خرداد ۹۷ ۲۰:۰۰
کندو 4 - دورهمی سئو و شبکه سازی تخصصی
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

کندوی چهارم در همیار وردپرس

چهارمین دوره کندو در روز چهارشنبه 30 خرداد ماه 97 از ساعت 5 الی 8 برگزار میگردد. این دوره با حمایت مجموعه همیار وردپرس و در محل این شرکت برگزار میگردد.

با توجه به راه اندازی سایت اختصاصی کندو و امکان ثبت نام آنلاین و دسترسی به بخش های ویژه کاربری از این به بعد ثبت نام شرکت کنندگان حضوری تنها از طریق سایت اصلی کندو امکان پذیر است.

 

 

برای تکمیل ثبت نام به عنوان شرکت کننده حضوری؛ به سایت کندو، دورهمی سئو به آدرس http://candoclub.ir مراجعه کنید.

 

 

 

معرفی کندو

کندو یک دورهمی دوستانه برای انتقال تجربیات در زمینه سئو و مدیریت سایت است که به شرکت کنندگان خود کمک میکند تا از تجربیات دیگران بهره مند شوند. در این دورهمی 2 ساعته ابتدا یک موضوع خاص در زمینه سئو به صورت تخصصی معرفی شده و پس از آن شرکت کنندگان نظرات و تجربیات خود پیرامون موضوع بحث را مطرح میکنند. شرکت در کندو برای همه آزاد است و بصورت ماهانه برگزار میگردد.

در کندو چه میگذرد؟

اولین و مهمترین هدف کندو انتقال تجربیات و آشنایی با فعالان حوزه سئو و طراحی سایت است. بهره گیری از تجربیات دیگران و ایجاد یک شبکه ارزشمند انسانی میتواند مسیر شما برای موفقیت را کوتاه تر کند. اما در کنار این جمع دوستانه بخش های دیگری نیز در نظر گرفته شده است که به شرح زیر خواهد بود.

تعریف موضوع جلسه و کارگاه تخصصی کوتاه

در شروع جلسه موضوع مورد بحث مطرح شده و یک کارگاه تخصصی توسط یکی از مهمانان کندو برگزار میشود. این کارگاه معمولا مشکلات و فرصت های موجود در موضوع مورد بحث را مطرح کرده و نگاهی کاربردی بر مسئله خواهد داشت. کارگاه تخصصی 15 تا 30 دقیقه بوده و پس از آن 15 دقیقه برای گفتگو و تبادل نظر پیرامون این موضوع در نظر گرفته میشود.

داستان موفقیت

در هر جلسه یک نفر از فعالان حوزه سئو، طراحی سایت یا تبلیغات به معرفی و تشریح داستان موفقیت خود میپردازد و از فرصت ها و چالش های موجود در آن صحبت میکند. داستان موفقیت مرتبط با موضوع جلسه و براساس تجربه شخصی افراد خواهد بود.

معرفی کسب و کار

در بخش بعدی 3 نفر از شرکت کنندگان جلسه فرصت خواهند داشت تا کسب و کار خود و خدمات ارایه شده در آن را به دیگران معرفی کرده و پرسش های مطرح شده را پاسخ دهند. هر نفر 5 دقیقه برای معرفی کسب و کار و 3 دقیقه برای پاسخ گویی به سوالات دیگران در اختیار خواهد داشت.

پذیرایی و شبکه سازی

در بخش پایانی شرکت کنندگان این فرصت را خواهند داشت با دیگران بیشتر آشنا شده و پتانسیل های همکاری را شناسایی کنند. این بخش به شما کمک میکند افراد فعال در حوزه های مرتبط را شناسایی کرده و شرایط همکاری بیشتر را برای دو مجموعه فراهم کنید.

 

اولین دورهمی کندو در تاریخ 24 اسفند 96 و در محل شتاب دهنده سریر برگزار گردید.

 

دومین دورهمی کندو در تاریخ 20 فروردین و در محل شتاب دهنده دیموند برگزار گردید.


سومین دورهمی کندو در تاریخ 20 اردیبهشت و با همکاری شتاب دهنده فینووا در دانشگاه امیرکبیر برگزار گردید.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در دوره به سایت اختصاصی کندو به آدرس http://candoclub.ir مراجعه نمایید

معرفی کسب و کار

ژاکت

ژاکت

مارکت وردپرس

کانگورو

کانگورو

ابزاری برای یافتن محتوای مرتبط فارسی

زمان‌بندی

جزئیات برنامه
عنوانشروعپایان
آغاز و خوش‌آمدگویی۱۷:۰۰۱۷:۱۵
کارگاه تخصصی۱۷:۱۵۱۸:۰۰
داستان موفقیت۱۸:۰۰۱۸:۲۰
معرفی کسب و کار۱۸:۲۰۱۹:۰۰
شبکه سازی و دورهمی۱۹:۰۰۲۰:۰۰

آدرس:تهران پاسداران، بوستان دوم، بعد از تقاطع فرخی یزدی، روبروی داروخانه تک پاسداران، بن بست مریم پ ۲ واحد ۱ طبقه ۲، همیار وردپرس