رویداد به پایان رسیده است!
کارگاه خلق مدل کسب و کار در تاریخ شنبه ۲۵ اسفند به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

کاور
شنبه ۲۵ اسفند ساعت ۱۶:۳۰

کارگاه خلق مدل کسب و کار

  • از ۲۵,۰۰۰ تومان
  • تهران
  • کسب و کار
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

سخنرانان

رضا غیابی
رضا غیابی
موسسه فرصت‌آفرین

رضا غیابی یک فرصت آفرین است. او کارآفرینی است که به آیندهای روشن برای ما و توانمان برای تحقق بخشیدن به آن باور دارد. وی راهکارها و زیرساخت های کم نظیری کشف کرده که برای گسترش نوآوری در لایه های فرهنگی، مجامع تخصصی و بازارهای سرمایه کاربردهای اساسی دارد.

از ابتدای کار در سال ۱۳۸۴، وی تئوری های خود در زمینه ی فرهنگ نوآوری را به صورت عملی و اجرایی به بوته ی آزمایش گذاشت. این فعالیت ها منجر به بوجود آمدن مؤسسه ی فرصت آفرین، شرکت کارآفرینی قاصدک و مؤسسه ی ویرا شد. سازمان هایی که با کمک یکدیگر صدها شغل بوجود آوردند، هزاران صفحه اطلاعات در مورد بازارها و فرهنگ های گوناگون تهیه نموده و میلیاردها تومان سرمایه برای کارآفرینان مستعد جذب نموده اند.

رضا برگزارکننده ی تداکس تهران، عضو افتخاری اندیشکده ی HUS در کشور لیختناشتاین و عضو شورای راهبردی مجله ی طراحان ایده است. نظرات وی مورد توجه رسانه های ملی و بین المللی از جمله مجله Entrepreneur، وبلاگ TED، شبکه الجزیره، روزنامهی Financial Tribune و Tehran Times ،فرانسه AFP قرار گرفته است.

برگزار‌کننده

آواتار

رویداد استارتاپی in-Tech

in-Tech یک رویداد آموزشی - تجربی (Experiential Education) است که در ۳ روز متوالی آخر هفته برگزار می‌گردد. در این برنامه شرکت کنندگان پر انگیزه‌ای شامل کارشناسان صنایع مختلف، برنامه نویسان، مدیران تجاری، عاشقان کسب و کارهای نوپا و استارتاپ‌ها، بازاریا

رویداد های برگزارشده۲
  • شروع: شنبه ۲۵ اسفند ساعت ۱۶:۳۰
  • پایان: شنبه ۲۵ اسفند ساعت ۱۹:۰۰

آدرس: تهران امیرآباد، کارگر شمالی، دانشکده فنی دانشگاه تهران، پارکینگ کتابخانه قلم‌چی، شتابدهنده دیموند