رویداد به پایان رسیده است!
اولین جلسۀ «پکیج مشاورۀ شغلی» در تاریخ شنبه ۳۰ آذر به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
دوشنبه ۲۰ آبان ساعت ۱۸:۰۰

اولین جلسۀ «پکیج مشاورۀ شغلی»

  • رایگان
  • تهران
  • توسعه فردی و خانواده
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


«پکیج مشاورۀ شغلی»

  • شماره تماس:
    88065440-1
  • برای شرکت در این برنامه، شما لازم است "فقط در یکی از بلیط‌ها" ثبتنام کنید.

طبیعتا یکی از راه‌های پیش‌ رو برای یافتن کاری که برایش ساخته‌ شده‌ایم، آزمون و خطاست؛ اما بسیاری از افراد زمان زیادی ندارند و می‌خواهند سریع‌تر و در یک روند علمی به نتیجه برسند. به همین منظور «پکیج مشاورۀ شغلی» برای این دسته از عزیزان طراحی شده است.

شما در این دوره، فضایی تعاملی و ورکشاپی را تجربه می‌کنید و در مجموع از بیش از 30 ساعت آموزش، مشاوره شغلی و کوچینگ بهره خواهید برد.
در طی این ورکشاپ‌ چندروزه بناست جنبه‌هایی از خودتان را بشناسید که بتوانید شغل مناسبتان را بیابید. بخشی از این خودشناسی به واسطه آزمون‌های بین‌المللی اتفاق خواهد افتاد. تحلیل نتایج این ابزارها، در فضای گروه به شما کمک می‌کند تا به درک عمیق‌تری از آنها برسید.
در این روند بعد از یافتن شغل مناسب خود، سرنخ‌ها و روش‌هایی می‌آموزید که بتوانید مسیر شغلی خود را طراحی کنید و مشخص کنید که برای قدم برداشتن در این راه، لازم است چه اقداماتی انجام دهید.

آدرس

تهران انتهای یوسف‌آباد، نبش خیابان شصتم، ساختمان تابان، طبقۀ چهارم، واحد 403

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

پریااصلانی

مشاور شغلی و مدرس مهارت های حرفه ای (Career Coach) مشاور و مدرس مهارت های فردی و شغلی در بیش از 20 دانشگاه سراری کشور، مراکز کارآفرینی، شتابدهنده ها، شرکت ها و سازمان ها  طراح مدرسه اشتغال شریف(دانشگاه صنعتی شریف) و عضو هیئت موسس                    

رویداد های برگزارشده۱۱۹
رویداد های فعال۰
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۱۱۰ نفر