رویداد به پایان رسیده است!
سی‌دان (سینمادانایی) در تاریخ سه‌شنبه ۳۰ مهر به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
سه‌شنبه ۳۰ مهر ساعت ۱۷:۰۰

سی‌دان (سینمادانایی)

  • رایگان
  • کرج
  • کارآفرینی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


رویداد سیدان (سینما دانایی) رویدای با محور تماشا ، تحلیل و بررسی فیلم های سینمایی از منظر کسب و کار،مدیریت، بازایابی، مشتری مداری، فروش و مذاکره، فن بیان و...می‌باشد.

سی دان  تجربه لذت‌بخش تماشای جمعی یک فیلم، بیرون از سینما است. در این رویداد به درون‌مایه‌های هر فیلم خارج از ساختارهای سینمایی پرداخته می‌شود. این برنامه به صورت ماهیانه است و در ابتدای هر جلسه از آن، ابتدا قرعه کشی بین دوستانی که همراه با لیوان شخصی خود حضور پیدا کردند انجام میگیرد و دو کتاب اهدا می شود، ( بخاطر کمتر شدن زباله اینکار صورت می گیرد)

سپس دوستان خود را در یک دقیقه معرفی کرده و  پس از آن شرکت‌کنندگان به تماشای فیلم می‌نشینند و هنگام تماشای فیلم  در صورت لزوم فیلم پاوز می شود و تحلیل آن بخش از فیلم صورت می گیرد،

شایان ذکر است تمامی حضار می توانند تحلیل خود را بیان کنند و با دیگران در میان بگذارند

بهره افراد از شرکت در این کارگاه چیست؟

لذت تماشای یک فیلم به‌شکل جمعی

آشنایی با لایه‌های زیرین یک فیلم

یافتن نگاهی عمیق نسبت به موضوعات کسب و کاری و کارآفرینی

 

این کارگاه برای چه کسانی است؟

تمامی کسانی که به سینما، کارآفرینی و استارتاپ و روانشناسی علاقه دارند یا دوست دارند به درکی عمیق‌تر از محتوای یک فیلم برسند.

 

تعامل شرکت‌کنندگان چگونه است؟

این رویداد کاملاً به‌شکل بحث و گفتگو خواهد بود و شرکت‌کنندگان در مباحث مطرح‌شده مشارکت کلامی خواهند داشت.

 

در این کارگاه، به چه چیزهایی پرداخته می‌شود؟

هر فیلم در اولین لایه خود روایت‌گر یک داستان است. داستانی که اصلی‌ترین عنصر جذابیت یک فیلم بوده و تمامی مخاطبان با آن ارتباط برقرار می‌کنند. اما در پس این داستان‌ها عناصر مختلفی مطرح می‌شوند که درون‌مایه‌های آن داستانند. این درون‌مایه‌ها یا مضامین، اغلب در تماشای چندباره یک فیلم و با فهم درست ارجاعات بیرونی آن، آشکار می‌شوند. از‌همین‌رو برای رسیدن به درکی عمیق‌تر از یک فیلم باید با مفاهیمی از کسب و کار و روانشناسی آشنا بود و نحوه دیدن مضامین را در دل یک داستان یاد گرفت. این درک عمیق‌تر نه فقط به شناخت لایه‌های زیرین یک اثر کمک می‌کند بلکه ابزاری برای شناخت بهتر جهان و کارآفرینی است. این رویداد برای کمک به یافتن این ابزار و آموزش نحوه استفاده از آن و همچنین لذت آموزش همراه با سرگرمی طراحی شده و برگزار می‌شود.

 

برنامه این هفته چیست؟

در ماه هفتم  این رویداد با هم به تمااشا و تحلیل فیلم هتل روآندا می نشینیم، نقش اصلی فیلم را دان چیدل بازی کرده است. چیدل نقش یک هتل دار را در این فیلم بازی می کند که برای نجات جان اطرافیان خود تلاش بسیار و موثری خواهد کرد. موضوع اصلی فیلم درباره نسل کشی در سال 1994  است که در رواندا اتفاق افتاده است.

در این فیلم سعی بر آن است که از یک قتل عام دسته جمعی جلوگیری شود. مذاکره در این فیلم برای پناه به پناه جویان کاربرد فراوانی دارد. فیلم هتل رواندا با محوریت مذاکره در بحران مرگبار را به نمایش می گذارد.   

فیلم هتل رواندا در سی دان،  شرایط خفقان آور و پرفشاری را شبیه سازی می کند که در آن شرایط باید به مذاکره روی آورد. رویداد طوری طراحی شده است که بتوانید از ترفندهای نفوذپذیر و اثرگذاری استفاده کنید.

 باید بیاموزیم در زمان مذاکره استفاده از نقطه ضعف طرف مقابل و به کارگیری سیاست و اصول مذاکره به بهترین نتیجه منجر می شود. با این تکنیک راه نجات در زمان بحران را درمی یابیم.

 

این رویداد به تمام افرادی که اعتقاد دارند، می توانند و نیاز دارند با قدرتمند حرف زدن به نتایج کاری برسند، توصیه می شود.

 

اگر به دنبال یادگیری محتوای کارآفرینی در قالب نمایش فیلم هستید رویداد سی دان (سینما دانایی) را دنبال کنید.

اين رویداد به دنبال دستيابي به اهداف ذيل است:

آموزش مفاهیم اصلي مدیریت کسب ‌و‌کار همراه با نمایش فیلم
یادگیری تئوری­ها و مفاهیم مرتبط با کارآفرینی در قالب نقد و تحلیل همراه با نمایش فیلم با حضور تحلیلگران مجرب
ایجاد انگیزه در راستای ایجاد کسب و کار
ایجاد فرصت تفکر خلاق و کارآفرینانه در بین علاقه مندان

لذت تماشای فیلم دسته جمعی

تحلیلگران

داود فیروز
داود فیروز

زمان‌بندی

روز اول
عنوانشروعپایان
آغاز و خوش‌آمدگویی

توضیحات


 

رویداد سی دان (سینما دانایی) رویدای با محور تماشا ، تحلیل و بررسی فیلم های سینمایی از منظر کسب و کار،مدیریت، بازایابی، مشتری مداری، فروش و مذاکره، فن بیان و...می‌باشد .

 

برگزار‌کننده

آواتار

فرشته کریمی

رویداد های برگزارشده۱۰
  • شروع: سه‌شنبه ۳۰ مهر ساعت ۱۷:۰۰
  • پایان: سه‌شنبه ۳۰ مهر ساعت ۲۰:۰۰

آدرس: کرج کرج، جهانشهر، بلوار ماهان، روبروی استانداری، مجتمع میلاد، خانه استارتاپ کرج