کمپ فشرده CEH+PWK

شروع رویداد
پنج‌شنبه ۱۵ شهریور ۹۷ ۰۸:۰۰
پایان رویداد
جمعه ۱۶ شهریور ۹۷ ۱۶:۰۰
مکان رویدادتهران
موضوع رویدادتکنولوژی / آموزش
اضافه به تقویم
کمپ فشرده CEH+PWK
برگزارکننده‌ی رویداد
تماس با برگزارکننده
۰۲۱-۲۲۱۱۹۲۲۰-۲۲۱۱۹۲۲۱
گزارش
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات بیشتر

دوره CEH یکی از معتبرترین دوره‌های بین‌المللی به شمار می‌رود که توسط مؤسسه EC-Council طراحی شده است و ابزارها و تکنیک‌های مورد استفاده نفوذگرها و کارشناسان امنیت اطلاعات را در اختیار فراگیران قرار می‌دهد. از آنجایی که برای غلبه بر نفوذگرها می‌بایست مشابه با طرز تفکر آنها عمل نمود، این دوره برای آماده‌سازی شرکت‌کنندگان در برابر حملات آینده بر ذهنیت نفوذگرها اتکا می‌کند. در واقع CEH فراگیران را در جایگاه هدایت یک محیط عملی و واقعی قرار داده و چگونگی استفاده از فرآیند نفوذ قانونمند و سیستمی را به آنها می‌آموزد. هدف این دوره آموزش روش‌های نفوذ قانونمندی است که بتوان در فرآیند تست نفوذپذیری یا نفوذ قانونمند مورد استفاده قرار داد. پس از گذراندن این دوره، شرکت‌کنندگان از مهارت‌های لازم در این حوزه برخوردار شده و با در اختیار داشتن گواهینامه معتبر CEH فرصت‌های شغلی فراوان و ایده‌آلی خواهند داشت. همچنین لازم به ذکر است که دوره CEH پیش نیاز بسیاری از دوره‌های امنیت اطلاعات است.

توضیحات تکمیلی

هدف از برگزاری دوره چیست؟

  • آشنایی متخصصان امنيتى با روش ها، تكنيك ها و ابزارهاى مورد استفاده مهاجمان
  • آشنایی با تکنیک های شنود بسته ها و چگونگی دفاع در برابر شنود
  • آشنایی با تکنیک های مهندسی اجتماعی، سرقت هویت و مقابله با مهندسی اجتماعی
  • شناخت تکنیک های حملات منع سرویس، بات نت ها، ابزارها و مقابله با این نوع حملات
  • توانمندی در زمینه تکنیک های ربودن نشست ها و اقدامات متقابل
  • آشنایی با مفاهیم رایانش ابری؛ تهدیدها، حملات، تکنیک ها و ابزارهای امنیت این حوزه
  • آشنایی با انواع رمزنگاری، زیرساخت کلید عمومی (PKI)، حملات و ابزارهای رمزنگاری

سخنرانان

محمدسیفی

محمدسیفی

مدرس

مشاور مورد تایید سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران (شبکه و ایترنت- سخت افزار و مشاوره زیرساخت)
حضور در پروژه های کلان در سطح ملی کسب مدرک بین المللی مایکروسافت (MCITP)
سابقه فعالیت بالای 5 سال در حوزه امنیت
سابقه فعالیت بالای 6 سال در حوزه شبکه
تدریس دوره های شبکه و امنیت

سوالات متداول

پیش‌نیاز های علمی شرکت در این رویداد چیست؟
دوره Security+، کد CMPESS034 آشنایی با پروتکل TCP/IP دوره +Network، کد CMPESS033 دوره +Linux، کد CMPESS032 اسکریپت نویسی با Bash و همچنین آشنایی با مفاهیم پایه زبان برنامه نویسی پرل یا پایتون
وسایل همراه و مورد نیاز در این رویداد چیست؟
لپ‌تاپ با سیستم‌عامل ویندوز 7 یا بالاتر ( آوردن لپ تاپ تنها به منظور دانلود نرم افزارهای مربوطه و اشتراک گذاری جزوات و اسلایدهای استاد بوده و الزامی نمی باشد.)
مخاطبان این دوره چه کسانی هستند؟
کارشناسان فناوری اطلاعات مدیران، متخصصان شبکه و امنيت شبکه کارشناسان امنیت اطلاعات علاقمندان به آشنایی با مفاهیم و ابزارهای هک علاقمندان به دوره های تخصصی امنيت و تست نفوذ کارشناسان امنیت راهبران شبکه
آیا به شرکت کنندگان مدرک معتبر اعطا می گردد؟
بلی، به شرکت کنندگان مدرک مورد تایید وزارت علوم و کارکنان دولت اعطا می گردد.
شیوه ارزشیابی آزمون پایان دوره به چه صورت می باشد؟
چند گزینه ای
چرا به این دوره نیاز داریم؟
یادگیری چگونگی نفوذ به سیستم ها به متخصصان امنیت کمک می کند تا قدرتمندترین فرآیندهای امنیتی را پیاده سازی کنند. مسئله مهمی که در اینجا باید مورد اشاره قرار گیرد این است که پیش بینی آسیب پذیری های امنیتی به اندازه کشف و اصلاح آنها اهمیت دارد. هرچقدر آگاهی بیشتری از روش های مورد استفاده نفوذگرها داشته باشیم، توانایی بیشتری نیز در حل وفصل پیشگیرانه مسائل و مشکلات احتمالی خواهیم داشت. در واقع امروزه از کارشناسان امنیت انتظار می رود که روش کاملا متفاوتی را برای دستیابی به وضعیت بهینه امنیتی سازمان خود در پیش بگیرند، به عبارتی دیگر بتوانند در سیستم های خودی نفوذ کنند. این به معنای برخورداری آنها از قابلیت های پویش، تست، نفوذ و ایمن سازی سیستم ها خواهد بود. در دوره آموزشی CEH پنج مرحله نفوذ قانونمند شامل شناسایی، سرشماری، دسترسی، حفظ دسترسی و پوشاندن مسیرها و نیز چگونگی نزدیک شدن به سیستم هدف و ورود موفق به آن به شرکت کنندگان آموزش داده می شود. با توجه به این توضیحات و تقاضای روزافزونی که برای افراد خبره و آموزش دیده در حوزه امنیت در بازار کار امروز وجود دارد، ضرورت شرکت در این دوره و دریافت گواهینامه معتبر و بین المللی آن به خوبی احساس می شود. دستیابی به مهارت های لازم برای شناسایی آسیب پذیری هایی با ریسک بالا، شناسایی آسیب پذیری هایی که ممکن است تشخیص آنها با نرم افزارهای پویش خودکار آسیب پذیری سخت یا ناممکن باشد، ارزیابی شدت اثرات بالقوه حملات بر کسب وکارها و عملیات ها و تست کردن توانایی مدافعان شبکه به منظور تشخیص حملات و پاسخ به آنها. همچنین به منظور انطباق با قوانین و مقررات، تست نفوذپذیری مداوم و سالیانه لازم و ضروری است.
دسترسی های مختلف به محل برگزاری دوره به چه صورت می باشد؟
محل برگزاری دوره در دانشگاه علمی کاربردی طبرسی بوده که دارای دسترسی های زیر می باشد: از جلال آل احمد 5 دقیقه از بزرگراه شیخ فضل اله 5 دقیقه از مرزداران 20 دقیقه
آیا محل برگزاری دوره دارای جای مناسب برای پارک خودرو می باشد؟
بلی، محل برگزاری دوره در دانشگاه علمی کاربردی طبرسی واقع در مرزداران بوده که دارای جای پارک وسیع می باشد.
آیا منابع آموزشی مورد نیاز در اختیار فراگیران قرار خواهد گرفت؟
بلی، در ابتدای دوره کلیه منابع آموزشی مورد نیاز اعم از جزوات آموزشی، اسلاید های مربوطه، CD و فایل های PDF در اختیار فراگیران قرار خواهد گرفت.

برگزارکنندگان

موسسه کلیک پرو

موسسه کلیک پرو

دپارتمان آموزش شرکت مهندسی اوژن تدبیر پارس در سال 1391، با تمرکز بر دوره­ های امنیت، در راستای ارتقا سطح علمی و فنی فراگیران تاسیس گردید، تا با بهره ­گیری از اساتید مجرب و خبره، خدمات آموزشی نوین خود را به صورت کاملا تخصصی در حوزه امنیت به علاقمندان، کارشناسان و متخصصان این حوزه ارائه ­نماید.

مرکز علوم وفنون طبرسی

مرکز علوم وفنون طبرسی

شرکت مهندسی اوژن تدبیرپارس

شرکت مهندسی اوژن تدبیرپارس

شرکت اوژن تدبیر پارس به عنوان گروهی توانمند در حوزه‌های خدمات فناوری اطلاعات و ارتباطات ایجاد شده است و با بهره جویی از ارتباطات گسترده بین المللی و تکیه بر دانش فنی بومی، از سال ۱۳۹۱ پا به عرصه فعالیت نهاده است، و خدمات ارزنده ­ای را در زمینه‌های مختلف فناوری اطلاعات ارائه نموده است.

آدرس:تهران تهران - جلال آل احمد - از شرق به غرب - بعد از پل آزمایش - تقاطع جانبازان - زیر گذر شهرک آزمایش - روبروی خیابان سرسبز