Change Lifestyle

شروع رویداد
جمعه ۸ بهمن ۹۵ ۰۹:۰۰
پایان رویداد
جمعه ۸ بهمن ۹۵ ۱۷:۰۰
مکان رویدادتهران
موضوع رویدادکسب و کار / غیره
اضافه به تقویم
Change Lifestyle
برگزارکننده‌ی رویداد
تماس با برگزارکننده
۸۸۷۳۳۹۴۴
گزارش
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات بیشتر

همه چیز از آنجایی شروع می­شود که همیشه یک شرایط بهتر وجود دارد . همیشه یک موفق­تر وجود دارد . همیشه مواردی در خودمان پیدا میکنیم که نیاز به اصلاح آن  داریم . اما سوال این است با اصلاح چه چیزی می­توانیم به بهترین نتیجه برسیم ؟

ما در سبک زندگی بیان می­کنیم  کدام تغییرات اثربخش تر بوده و چگونه باید به آنها بپردازیم تا از مسیر منحصربفرد خود، بهترینها را به دست آوریم.

Sorna Lifestyle Programme

سبک زندگی مجموعه­ای از دانش ها ، نگرش ها ، اندیشه ها ، عادات و آموزه هایی است که برآیند آنها ،جایگاه فردی و اجتماعی و نیز کیفیت زندگی ما را تعریف می­کند .

سبک زندگی در حقیقت یک استراتژی فردی نهادینه شده ،برای کسب جایگاهی است که شایسته آنیم .

همه ما در زندگی رویاها و آرزوها و علایق و اهدافی داشته ایم که از  برخی دست کشیده ، به برخی دیگر دست یافته و در سیر تحقق دسته­ای دیگر تلاش می­کنیم .

موفقیت نتیجه­ی تلاشی است هدفمند که با بهره­گیری صحیح و کارآمد از دستاوردها و انتخاب آگاهانه­ی گام­هایی اثربخش ، حاصل می­شود . تجربیات مدیران و کارآفرینان ،رهبران و بزرگانی که عرصه های زندگی را در ابعاد مختلف پیموده اند ، روشنی بخش این مسیر خواهد بود، اگر بخواهیم زیرا که " ما بر شانه­ ی غولها ایستاده ایم " .

از این رو با طراحی مجموعه کارگاه های " سبک زندگی" تلاش کرده ایم در غالب ماژول ها یا پودمانهای کاربردی ،زمینه ای برای تسهیل انتقال دانش ، تجربه و پرورش مهارت­های حرفه ای کسب و کار فراهم آوریم .

آدرس:تهران خیابان عباس آباد ، خیابان بهشتی ، خیابان سرافراز