کاور
"دوره استادی تغییر-400 دقیقه آموزش تخصصی تصویری رایگان" در تاریخ جمعه ۱۴ آذر ساعت ۱۹:۰۰ به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد
ثبت نام دوره نهم
دیدی چی شد دوره نهم هم تکمیل شد ❤
-
رایگان
تمام شد
ثبت نام دوره دهم
سریع ثبت نام کنید که شرمندتون نشیم ظرفیت در حال تکمیل شدنه
-
رایگان
اتمام ظرفیت اتاق

توضیحات دوره از زبان مدرس دوره

ایشون سید علی احمدی مدرس دوره استادی تغییر هستند. پیشنهاد میکنم حتما حرف هاشو گوش بدی!

توضیحات را حتما بخوانید

رایگان نبود رایگان شد

تا بهمن ماه سال گذشته این دوره به صورت حضوری و با هزینه 4 میلیون و 900 هزار تومان برگزار میشد ولی با توجه به شرایط پیش آمده در کشور ترم اول این دوره را کاملا رایگان کردیم تا شما از هرجای ایران که در مسیر تغییر و پیشرفت هستید، با شرکت در این دوره هدایت کشتی زندگی تان را در دستان خودتان بگیرید و مهم تر از آن حال دل تان را هر روز بهتر از دیروز کنید.

 

دوره هفتم در حال تکمیل است

تا این لحظه شش دوره برگزار شده است و با 1200 نفر شرکت کننده در خدمت عزیزان از تمام استان های کشور و حتی ایرانیان خارج از کشور مثل اتریش، تورنتو، ایتالیا، هند، استرالیا و ... بودیم و الان نوبت به میزبانی از شما دوست ارزشمند رسیده. اگر تعهد و جسارت موفقیت و پیشرفت در وجودتون هست، همین الان این دوره را ثبت نام کنید و با اموزش های استاد احمدی، سبد مهارتی موفقیت خود را به بهترین شکل بسازید و اگر مایل بودید با شرکت در دوره تکمیلی احتمال موفقیت تان را به بیشتر از هر زمان دیگری برسانید.

 

چرا این دوره؟

برای پاسخ به این سوال پیشنهاد می کنم حتما فایل اول دوره را ببینید و این موضوع را از زبان مدرس دوره بشنوید، اما اگر من بخواهم بگویم اصلی ترین مزیت این دوره برنامه ریزی کاملا کاربردی و قدم و قدم از روی تجربه شخصی استاد احمدی است یعنی به عبارت دیگر تمام آموزش های این دوره به کار گرفته شده و نتیجه ای که باید را پس داده است و ازین دوره های تئوری که از روی کتاب نوشته شده باشد نیست.

پشتیبانی کاملا رایگان این دوره نیز در نوع خود بینظیر است چرا که شما بدون پرداخت هزینه، کوچ شخصی خواهید داشت که در مسیر استادی تغییر پشتیبان و همراه شما خواهد بود و واقعا نتیجه کمک گرفتن از کوچ های دوره در زندگی شما معجزه خواهد کرد.

دقیقا همین مساله باعث نتایج بسیار مثبت شرکت کنندگان دوره های قبلی استادی تغییر است، که در ادامه برخی از آنها را با شما در میان می گذاریم و صمیمانه امیدواریم نفر بعد شما باشید...

نظر شرکت کنندگان

نظرات برخی از شرکت کنندگان دوره های قبلی

 

" سلام... دوره از هر نظر عالی بود و خدارو شکر که با این تیم آشنا شدم. اگه جدی بگیرین از همون سه چهار روز اول می تونین تغییرات کوچیکو حس کنین. به شدت پیشنهاد میکنم این دوره رو... به قول استاد، استاد تغییر باشیم، نه قربانی تقدیر!! 😍😍 "

امید درویش

 

" واقعا پیشنهاد کردم این دوره رو به همه اونهایی که دوسشون داشتم، و برای خود من اون تغییری که همیشه میخواستم از اول فصل ماه یا هفته شروع کنم و شاید سال ها و ماه هاست که براش تلاش کردم و بی نتیجه بود، با استادی تغییر و تمرین هاش، دو ماه جز روتین زندگی ام شده🌹... ممنون ازتون استاد 🙏🙏 "

عسل دودمان

 

" واقعا دوره تون فوق العادس 👍 اون قدر خودتون با انرژی و رسا صحبت می کنید که آدم کیف میکنه ... من کلی نت برداشتم و سعی می کنم نکاتی که گفتین رو به خانواده و دوستان خودم هم بگم تا آگاهیشون بیشتر بشه، روی بیشتر مواردی که گفته بودین کار کردم و جواب خیلی خوبی گرفتم و واقعا با تمام وجودم ازتون تشکر میکنم که این دوره که همه ما بهش نیاز داریم رو برگزار کردین 🌹🙏 "

طلا طالبی

نظر شرکت کننده دوره استادی تغییر خارج از ایران

ایشون شیما شرکت کننده دوره استادی تغییر از اتریش هستن که شنیدن حرفاشون میتونه تلنگر خوبی برای شروع تغییر در شما باشه!

ویدیو از شرکت کنندگان استادی تغییر داخل ایران

ایشون بهروز خان از شرکت کننده های دوره مون هستن. خیلی خوشحالیم براشون که این قدر نتیجه گرفتن!

اشتباه نکنید... وبینار نیست!

این دوره وبیناری نیست‌ و زمان ثبت نام شما در ایوند مهم نیست و به ایمیل ها و پیام های ایوند کاری نداشته باشید. دوره ما به محض تکمیل ظرفیت آغاز خواهد شد!

با توجه به محدودیت هایی از قبیل آزاد نبودن زمان شما، مشکل سرعت اینترنت که گویا همیشگی است و دسترسی سخت بعضی از عزیزان به پلتفرم های برگزاری وبینار، این دوره را در واتس اپ و تلگرام برگزار می کنیم. بعد از ثبت نام پشتیبان شما با شما تماس میگیرد و طریقه ارسال فایل و روند برگزاری دوره برای شما دقیق توضیح داده می شود.

حتما حتما حتما شماره پشتیبان خود را به محض تماس ذخیره کنید که در روند پیگیری شما با مساله رو به رو نشویم.

سرفصل های دوره

در کل موضوعات دوره در چهار بخش مغز، بیان، قلب و جیب دسته بندی می شود که همان طور که در تصویر ملاحظه می کنید، هر کدام شامل زیر مجموعه های زیادی است که برخی از آنها در تصویر زیر برای شما به نمایش گذاشته ایم. این مهارت ها به بهترین شکل با تجربه و تخصص استاد احمدی برای شما گلچین شده است تا با یادگیری آنها احتمال رسیدن به موفقیت در زندگی شخصی و شغلی تان را افزایش دهید و به مرور در فصل های تکمیلی دوره درجه استادی تغییر را تجربه کنید.

موضوعات دوره استادی تغییر

سوالات متداول

مناسب تمام کسانی است که دوست دارند پیشرفت کنند و کنترل کشتی زندگی شان را در دستان خودشان بگیرند و بادی به هر جهت نباشند.
کسانی که عادت و خوره ثبت نام در دوره های رایگان و دنبال نکردن آن را دارند. چون شما با ثبت نام کردن حق ثبت نام را از شخص دیگر می گیرید.
در دوره مقدماتی رایگان: 1) نقشه راه موفقیت فردی 2) ساختار مغز و مهارت آزادسازی قدرت آن 3) برنامه ریزی کردن 4) انضباط شخصی مقدماتی 5) اتیکت 6) بالابردن اعتماد به نفس 7) هوش مالی و ... آموزش داده می شود.
کمترین تعهد و قول ما به شما این است که حال دل بهتری داشته باشید و از زندگی بیشتر لذت ببرید. چون یاد میگیرید چطور زندگی تان را مدیریت کنید و هرجایی که نیاز به تغییر داشتید، تغییر بدهید.
کمترین تعهد و قول ما به شما این است که حال دل بهتری داشته باشید و از زندگی بیشتر لذت ببرید. چون یاد میگیرید چطور زندگی تان را مدیریت کنید و هرجایی که نیاز به تغییر داشتید، تغییر بدهید.
فایل های دوره روزهای زوج یا فرد هر هفته در اختیار شما گذاشته می شود که نهایتا 40 دقیقه هستند. مساله انجام تمرینات این دوره است که انتظار ما از شما روزانه فقط یک ساعت زمان گذاری منظم است.
هیچ پیش نیازی ندارد و تمام مباحث از 0 تا 100 آموزش داده می شود

زمان‌بندی

عنوانشروعپایان
تماس پشتیبان با شما۷۲ ساعت بعد از ثبت نام-
شروع دورهبه محض تکمیل ظرفیت-

مدرس دوره

سید علی احمدی
سید علی احمدی
مدرس و محقق تغییر در زندگی و کسب و کار

درباره مدرس

سید علی احمدی، محقق و مدرس تغییر در زندگی و کسب و کاره. تخصص اصلی ایشون مشاوره کسب و کاره و در کنارش تدریس هم می کنند. کارشناس ارشد کارآفرینی از دانشگاه تهران است که یک جلد کتاب با عنوان " مین های موفقیت " نوشته! آقای احمدی دوره های زیادی در سطح ایران برگزار کرده و برای رسیدن به محتوایی که در دوره استادی تغییر تدریس میکنه خودش دوره های خیلی زیادی در سطح ایران و جهان گذرونده! ایشون مدرک Science of Success از دانشگاه میشیگان آمریکا دارن

مهم ترین مزیت استاد احمدی از نظر من سبک بیان و تدریس خیلی روون و صمیمیه ایشونه که باعث میشه از آموزش دیدن خسته نشید و انگیزه تون برای ادامه مسیر چند برابر میکنه! فکر میکنم کمتر استادی میتونه انقدر از دور جذاب و تاثیرگذار باشه.

برگزار‌کننده

آواتار

آکادمی تغییر

شعار ما در آکادمی تغییر این است که: " اگر میخوای به هدفت برسی باید به تعدادی کمک کنی به هدف شون برسن! "

رویداد های برگزارشده۹
رویداد های فعال۱
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۲۰ نفر

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

تا ۳۱ اردیبهشت

دوره های رباتیک دانشگاه علم و صنعت ایران

 • آنلاین
 • از ۱۲۰,۰۰۰ تومان
 • دانشگاه علم و صنعت ایران
تا ۲۳ اردیبهشت

برنامه‌نویسی R با رویکرد بیوانفورماتیکی

 • آنلاین
 • ۷۹۰,۰۰۰ تومان
 • Computer Researchers
تا ۳۱ اردیبهشت

آموزش تغییر با استادی تغییر

 • آنلاین
 • رایگان
 • آکادمی تغییر
تا ۲۹ اردیبهشت

مجموعه کارگاه‌های توسعه فردی

 • آنلاین
 • رایگان
 • ویژن آکادمی