رویداد به پایان رسیده است!
ورکشاپ موشن گرافیک سه بعدی برای خلق هویت بصری تلویزیونی و تبلیغاتی در تاریخپنج‌شنبه ۲۸ شهریوربه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

ورکشاپ موشن گرافیک سه بعدی برای خلق هویت بصری تلویزیونی و تبلیغاتی

شروع:
پنج‌شنبه ۲۸ شهریور ۹۸ ۱۶:۰۰
پایان:
پنج‌شنبه ۲۸ شهریور ۹۸ ۱۹:۰۰
ورکشاپ موشن گرافیک سه بعدی برای خلق هویت بصری تلویزیونی و تبلیغاتی
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات

در این ورکشاپ ما در مورد تولید موشن گرافیکهای سه بعدی برای خلق هویت بصری شبکه های تلویزیونی صحبت خواهیم کرد.اینکه چگونه این موشن گرافیک ها با استفاده از نرم افزار سینما فوردی و قابلیت های مختلف آن تولید می شوند.همچنین با استفاده از دو پروژه ساخته شده برای شبکه سحر و برنامه آسیا ۲۰۱۹ به توضیح این قابلیت ها خواهیم پرداخت.

سخنرانان

محمد حسن

محمد حسن

اصنعی

برگزارکنندگان

مدرسه عالی مهارتی صنایع خلاق

مدرسه عالی مهارتی صنایع خلاق

باغ مدرسه خلاق
باغ مدرسه خلاق یک مدرسه عالی مهارتی است که در فضائی به وسعت ۸۰۰۰ متر با حمایت و پشتیبانی دانشگاه آزاد اسلامی تاسیس گردیده است .
این مدرسه عالی با توجه به نیاز و ایجاد مهارت های تخصصی در رشته های خلاق توسط نخبگان و اساتید صنایع خلاق در شهر تهران دوره های تخصصی برگزار می نماید. همواره تلاش ما جذب شناسائی استداد های جوان و هدایت و بستر سازی مناسب برای کارآفرینی و اشتغال زائی میباشد. از اهداف مهم باغ مدرسه خلاق آشنائی و هدایت دانش آموزان در مقاطع مختلف در قالب اردو های علمی خلاقیت میباشد. که به عنوان میزبان مدارس کشور دانش آموزان با رشته ها و فناواری های نو در ایران و جهان در ضمینه صنایع خلاق آشنا می شوند

آدرس:تهران میدان تجریش ( میدان قدس ) - خیابان دربند - پلاک ۱۰۳ مدرسه عالی مهارتی صنایع خلاق ( باغ مدرسه خلاق) سالن همایش ها