رویداد به پایان رسیده است!
وبینار آشنایی با زیرساخت Cisco ACI در تاریخ جمعه ۲۶ دی به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
جمعه ۲۶ دی ساعت ۱۰:۰۰

وبینار آشنایی با زیرساخت Cisco ACI

  • رایگان
  • آنلاین
  • فنی، مهندسی و صنعت
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.


در قلب خود ، Cisco Application Centric Infrastructure یک زیرساخت شبکه مبتنی بر سیاست است که توسط نرم افزار تعریف شده است. با این وجود ، قابلیت اضافی و قابلیت توسعه پذیری بسیار بیشتری دارد (از طریق رابط های برنامه نویسی API ها) که نه تنها از آنچه امروز بیشتر مشتریان برای چابکی و مقیاس در زیرساخت های شبکه خود نیاز دارند ، فراتر می رود ، بلکه برای سالها و سیستم نیز مرتبط خواهد بود. در آینده ACI دیگر "شبکه ای است که دسترسی آزاد به همه را فراهم می کند". اکنون این برنامه قادر است زیرساخت های سفارشی ، وسیع ، خدمات و سازه های امنیتی را برای هر نوع طراحی ، مدل و حجم کاری برنامه  های کاربردی ارائه دهد.

 

در ادامه نگاهی به ساختار Cisco ACI خواهیم داشت:

 

همانطوری که در تصویر مشخص شده است، از این ابزار می توان در شبکه های داخلی، شبکه های ابری خصوصی و شبکه های ابری عمومی استفاده نمود و سازگاری بسیار مناسبی با بخش های دیگر شبکه ایجاد می کند.

 

همانطوری که در تصویر فوق می بینیم معماری شبکه های جدید دیتاسنتر به صورت Leaf and Spine می باشد. در بخش Leaf ارتباط با سرور ها، استوریج ها و یا حتی شبکه های بیرونی و غیره برقرار می شود و در بخش Spine یک همگرایی ترافیکی بین Leaf های ایجاد می شود. راهکار شرکت سیسکو برای سوئیچ های بخش Spine، سری Nexus 9500 و برای سوئیچ های بخش Leaf، سری Nexus 9300  می باشد.

سخنرانان

مهدی طالبی
مهدی طالبی
مدیرعامل شرکت سگال فرتاک

برگزار‌کننده

آواتار

شرکت توسعه صنایع زیرساخت سگال فرتاک

شرکت توسعه صنایع زیرساخت سگال فرتاک با هدف کمک به سازمان های دولتی و غیردولتی در حوزه طراحی، مشاوره، تامین و پیاده سازی و بهینه سازی شبکه های کامپیوتری مشغول به فعالیت می باشد. از مهمترین راهکارهای ارائه شده توسط این شرکت می توان به موارد زیر اشاره ک

رویداد های برگزارشده۴
رویداد های فعال۰
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۱۰ نفر