رویداد به پایان رسیده است!
دهمین رویداد صبح‌خلاق اصفهان در تاریخ جمعه ۱۰ آبان به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

کاور
جمعه ۱۰ آبان ساعت ۱۰:۰۰

دهمین رویداد صبح‌خلاق اصفهان

  • رایگان
  • اصفهان
  • کارآفرینی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

صبح‌خلاق اصفهان


یک صبح جمعه، یک صبحانه‌ی رایگان و یک سخنرانی الهام‌بخش؛ کوتاه‌ترین تعریف ممکن هست برای یک رویداد بین‌المللی که ۱۱مین سال از شروع‌ش رو پشت سر می‌گذاره. در سال ۲۰۰۸، بلاگر سوئیسی، تینا راس ایزنبرگ، وقتی اولین رویدادهای صبح خلاق در شهر نیویورک رو برگزار می‌کرد، احتمالا فکرش رو هم نمی‌کرد که در چنین روزهایی در ۲۰۵ شهر دنیا، مردم یک صبح جمعه در ماه رو به سبکی بگذرونن که اون ابداع کرده بود. در صبح خلاق، یک شبکه از آدم‌های خلاق‌شهر – و همه‌ی آدم‌ها خلاق‌اند – در کنار هم جمع می‌شن و ماموریت، ایجاد تغییر مثبت در خودمون و اجتماع پیرامون‌مون هست. صبح خلاق بستری‌ برای نزدیک شدن ما به هم، برای پیوند خلاقیت‌های محلی و جهانی کردن این خلاقیت‌هاست.


سخنران


سخنران دهمین رویداد صبح خلاق #اصفهان یک روزنامه‌نگار است؛ روزنامه نگاری که مسیرهای پر پیچ و خم و طولانی‌ای از جمله اجرا، مارکتینگ و ارتباطات را پشت سر گذاشته و امروز در ۳۵ سالگی، در پی تجربیاتی جدید و تشنه یادگیری است. او کسی نیست جز والا یزدانی. فارغ‌التحصیل ادبیات انگلیسی از دانشگاه علامه طباطبایی تهران و MBA از دانشگاه تهران است و سابقه همکاری با برندهایی چون ال‌جی، ردبول و قطر ایرویز را در کارنامه خود دارد. والا اکنون در سمت مدیر بازاریابی و ارتباطات اسپار ایران به فوتبال و فرمول یک عشق می‌ورزد و قرار است جمعه، برای ما از چشم‌اندازش در زندگی بگوید. او در دهمین رویداد صبح خلاق، در کنار ماست و از اهمیت داشتن چشم‌انداز (Vision) در زندگی، کسب‌و‌کار و در خلاقیت‌ می‌گوید. دهمین رویداد #صبح_خلاق_اصفهان، جمعه ۱۰ آبان‌ماه، از ساعت ۱۰ تا ۱۲:۳۰ ظهر برگزار می‌شود. رزرو رایگان صندلی در این رویداد، چهارشنبه، ۸ آبان ماه، راس ساعت ۱۱ صبح آغاز می‌گردد. مکان برگزاری، #پل_شهرستان، محل دائمی نمایشگاه‌های اصفهان، نمایشگاه #اتوکام، سالن فرصت‌ها، می‌باشد. شرکت‌کنندگان رویداد #صبح_خلاق برای ورود به نمایشگاه نیاز به تهیه بلیت نمایشگاه ندارند.

آدرس

اصفهان پل شهرستان، محل دائمی نمایشگاه‌های اصفهان، نمایشگاه اتوکام، سالن فرصت‌ها.

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

صبح‌خلاق اصفهان

یک صبح جمعه، یک صبحانه‌ی رایگان و یک سخنرانی الهام‌بخش؛ کوتاه‌ترین تعریف ممکن هست برای یک رویداد بین‌المللی که ۱۱مین سال از شروع‌ش رو پشت سر می‌گذاره. در سال ۲۰۰۸، بلاگر سوئیسی، تینا راس ایزنبرگ، وقتی اولین رویدادهای صبح خلاق در شهر نیویورک رو برگزار

رویداد های برگزارشده۰
رویداد های فعال۰
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۱۰ نفر