دوره دفاع از شبکه-CND

شروع:
یک‌شنبه ۱۶ دی ۹۷ ۱۶:۰۰
پایان:
یک‌شنبه ۱۶ دی ۹۷ ۲۰:۰۰
مکان: تهران
دوره دفاع از شبکه-CND
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات بیشتر

دوره CND یکی از دوره‌های مقدماتی دفاع از شبکه در دنیا است که توسط مؤسسه EC-Council طراحی شده و 14 حوزه امنیت شبکه را شامل می‌شود. این دوره جامع و عملی به آموزش امنیت شبکه می‌پردازد و در این راستا، رویکرد محافظت، تشخیص و واکنش به رخدادها را بکار می‌گیرد. به علاوه، کاربرد کنترل‌های امنیتی شبکه، پروتکل‌ها، دستگاه‌های محیطی و پیکربندی امن IDS، VPN و فایروال از جمله مباحثی هستند در دوره CND به آنها پرداخته خواهد شد. این دوره فراگیران را با فناوری‌ها و عملیات امنیتی شبکه آشنا می‌کند تا برای قابلیت‌های دفاع در عمق آمادگی داشته باشند. شرکت‌کنندگان این دوره توانایی عملی کار در شرایط واقعی برای دفاع از شبکه‌ها را کسب کرده و به درک فنی موردنیاز برای طراحی یک شبکه امن در سازمان متبوع خود دست خواهند یافت. در واقع این دوره شبیه به یادگیری ریاضیات به جای کار با ماشین حساب است و مفاهیم بنیادین مرتبط با ساختار داده‌ها، فناوری‌های شبکه و فناوری‌های نرم‌افزاری را به شرکت‌کنندگان آموزش خواهد داد. به این ترتیب فراگیران پس از گذراندن دوره CND با چگونگی عملکرد شبکه‌ها، نرم‌افزارهای خودکار و تحلیل موضوعات مربوطه آشنا خواهند شد.

توضیحات تکمیلی

هدف از برگزاری دوره چیست؟

  • آشنایی با مبانی شبکه و تکنیک های دفاعی
  • توانایی درک تهدیدات امنیت شبکه و آسیب پذیری ها
  • توانایی نظارت بر امنیت شبکه و اجرای پروتکل ها
  • توانایی طراحی و پیاده سازی سیاست های امنیتی شبکه
  • آشنایی با پیاده سازی و مدیریت فایروال
  • توانایی پیکربندی و مدیریت سیستم های تشخیص نفوذ و پیشگیری

سخنرانان

مهرداد فرهادی

مهرداد فرهادی

مدرس

مدرس دوره های امنیت
مدرس دوره هاى تحليل بدافزار و فارنزيك
متخصص تحليل بدافزار و مهندسى معكوس با سابقه ى فعاليت ٧ سال در حوزه ى فارنزيك و رسيدگى به رخدادهاى امنيتى
داراى سابقه تدريس ٨ دوره آموزشى در مركز ماهر مرتبط با رخداد بدافزار استاكسنت با هدف آشنايى، مقابله و ايمن سازى براى ١٢ سازمان حساس

سوالات متداول

پیش‌نیاز های علمی شرکت در این رویداد چیست؟
دوره Network+، کد CMPESS033 دوره Security+، کد CMPESS034
وسایل همراه و مورد نیاز در این رویداد چیست؟
لپ‌تاپ با سیستم‌عامل ویندوز 7 یا بالاتر ( آوردن لپ تاپ تنها به منظور دانلود نرم افزارهای مربوطه و اشتراک گذاری جزوات و اسلایدهای استاد بوده و الزامی نمی باشد.)
مخاطبان این دوره چه کسانی هستند؟
کارشناسان امنیت کارشناسان شبکه مدیران، متخصصان شبکه و امنيت شبکه علاقمندان به امنيت شبکه
شیوه ارزشیابی آزمون پایان دوره به چه صورت می باشد؟
چند گزینه ای
چرا به این دوره نیاز داریم؟
امروزه با توجه به آثار مالی بیش از پیش رویدادهای نفوذ سایبری و خسارات اعتباری گسترده آنها، تأکید و تمرکز سازمان ها بر دفاع سایبری مهم تر از همیشه به نظر می رسد. به رغم همه تلاش ها برای جلوگیری از نفوذهای سایبری، بسیاری از سازمان ها هنوز از این موضوع مورد آسیب واقع می شوند. بنابراین بکارگیری مهندسان آموزش دیده و باتجربه به عنوان بخشی از فرآیند دفاعی سازمان ها ضروری به نظر می رسد. وظیفه این افراد تمرکز بر محافظت، تشخیص و پاسخ به تهدیدات در شبکه های تحت مدیریت خود خواهد بود. با توجه به اینکه مدیران شبکه ها زمان زیادی را در محیط شبکه سپری می کنند و با مؤلفه های شبکه، ترافیک، عملکرد، توپولوژی و موقعیت هر سیستم آشنایی دارند، سازمان ها می توانند از طریق آشنایی مدیران شبکه ها با مهارت های امنیتی کافی و لازم، دفاع به مراتب بهتری از خود داشته باشند. شرکت کنندگان پس از گذراندن این دوره محافظت، تشخیص و واکنش به حملات شبکه را فراخواهند گرفت. به علاوه، مبانی دفاع از شبکه، بکارگیری کنترل های امنیتی، پروتکل ها و تجهیزات شبکه، امن سازی IDS و پیکربندی VPN و فایروال از جمله مطالب مهمی هستند که در این دوره تحت پوشش قرار خواهند گرفت. همه این مهارت ها کمک می کند تا در هنگام بروز حملات، تداوم و انعطاف پذیری فعالیت های سازمان تضمین شود.
دسترسی های مختلف به محل برگزاری دوره به چه صورت می باشد؟
محل برگزاری دوره در دانشگاه علمی کاربردی طبرسی بوده که دارای دسترسی های زیر می باشد: از جلال آل احمد 5 دقیقه از بزرگراه شیخ فضل اله 5 دقیقه از مرزداران 20 دقیقه
آیا منابع آموزشی مورد نیاز در اختیار فراگیران قرار خواهد گرفت؟
بلی، در ابتدای دوره کلیه منابع آموزشی مورد نیاز اعم از جزوات آموزشی، اسلاید های مربوطه، CD و فایل های PDF در اختیار فراگیران قرار خواهد گرفت.

برگزارکنندگان

موسسه کلیک پرو

موسسه کلیک پرو

دپارتمان آموزش شرکت مهندسی اوژن تدبیر پارس در سال 1391، با تمرکز بر دوره­ های امنیت، در راستای ارتقا سطح علمی و فنی فراگیران تاسیس گردید، تا با بهره ­گیری از اساتید مجرب و خبره، خدمات آموزشی نوین خود را به صورت کاملا تخصصی در حوزه امنیت به علاقمندان، کارشناسان و متخصصان این حوزه ارائه ­نماید.

شرکت مهندسی اوژن تدبیرپارس

شرکت مهندسی اوژن تدبیرپارس

شرکت اوژن تدبیر پارس به عنوان گروهی توانمند در حوزه‌های خدمات فناوری اطلاعات و ارتباطات ایجاد شده است و با بهره جویی از ارتباطات گسترده بین المللی و تکیه بر دانش فنی بومی، از سال ۱۳۹۱ پا به عرصه فعالیت نهاده است، و خدمات ارزنده ­ای را در زمینه‌های مختلف فناوری اطلاعات ارائه نموده است.

حامیان

آدرس:تهران تهران، سعادت آباد، خیابان سرو غربی، خیابان بخشایش، کوچه هفدهم، ساختمان اداری و تجاری عرفان، پلاک 54، طبقه 3، واحد 308