Coffee Time

شروع رویداد
جمعه ۷ آبان ۹۵ ۱۶:۰۰
پایان رویداد
جمعه ۷ آبان ۹۵ ۱۸:۰۰
مکان رویدادتهران
موضوع رویدادغیره / غیره
اضافه به تقویم
Coffee Time
برگزارکننده‌ی رویداد
تماس با برگزارکننده
۰۹۳۷۳۱۲۱۰۵۰
گزارش
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات بیشتر

بهترین و سریع ترین راه برای یاد گرفتن زبان، اینه که در محیطی باشید که همه دارن از اون زبان استفاده میکنن. و حتی بهترین راه برای تمرین زبانی که یاد گرفتید هم اینه که در محیطی قرار بگیرید که بتونید از اونچه که یاد گرفتید استفاده کنید.

Coffe Time جاییه که دور هم جمع میشیم تا یه گپی به زبان انگلیسی بزنیم. اونایی که انگلیسیشون خوبه براشون صحبت کردن به این زبان به خودیه خود لذت بخشه و اون هاییم که انگلیسیشون خوب نیست چه فرصتی از این بهتر که تو یه جای دنج در کنار بقیه مهارت های زبانشونُ افزایش بدن.

پس اگر زبانتون خوب نیست و نمیخوایید حرفی هم بزنید نگران نباشید، همین که تو همچین محیطی قرار بگیرید خیلی سریع هم مهارت هاتون بالا میره و هم اعتماد به نفستون در انگلیسی صحبت کردن.

اونهایی هم که زبان خوبی دارن بهمون بپیوندید تا هم یه گپی بزنیم و خوشی بگذرونیم و هم به بقیه کمکی کرده باشیم.
موضوع کلیه این هفتمون هم Education که بخش مهمی از زندگی امروزه افراد را تشکیل میدهد.

 -به کسانی که جلسه پیش حضور داشتند کد تخفیف 100% تعلق میگیرد.(پولی شدن ثبت نام صرفا برای جلوگیری از ثبت نام های بی مورد است و این دورهمی برای همه شرکت کنندگان پایه بحث و گفتوگو اش رایگان است :) )

-برای اومدن به برج چارسو میتونید میدان فردوسی سوار BRT جمهوری بشید و یا زیر پل کالج برای جمهوری ماشین بگیرید. برج چارسو که رسیدید فودکورت طبقه پنجم منتظرتونیم. (ما جلوی مودکافه نشستیم، ولی از اونجایی که فودکورت بزرگه و شاید با فضاش آشنا نباشید، اگر اومدید و پیدا نکردید با ما تماس بگیرید)

اگه سوالی داشتید میتونید با شماره دبیرخانه تماس بگیرید و یا به ایمیل aazamaniyan@gmail.com میل بزنید.

آدرس:تهران تقاطع خ جمهوری و خ حافظ- برج چارسو- طبقه پنجم