رویداد به پایان رسیده است!
Coffee Time در تاریخپنج‌شنبه ۵ اسفندبه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

Coffee Time

شروع:
پنج‌شنبه ۵ اسفند ۹۵ ۱۱:۰۰
پایان:
پنج‌شنبه ۵ اسفند ۹۵ ۱۳:۰۰
مکان: دماوند
موضوع:غیره / غیره
Coffee Time
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات بیشتر

   آنچه که در کافیتایم نصیبتون میشه, ۲ ساعتِ پر از بحث و هیجان به زبان انگلیسیه که نتنها برای آن دسته از افرادی که زبان خوبی دارند لذت بخشه, بلکه آن هایی هم که میخواهند زبانشان را قوی کنند هیچ فرصتی بهتر از این جمع پویا پیدانمیکنند.

این بار کافی تایم تصمیم گرفته به لطف بچه های کافه رادیو به شهر دماوند بیاد. کافه رادیو رویداد های متعددی دارد که میتوانید در صفحه ایوند مجموعه شبلی به آنها دسترسی داشته باشید.
کافیتایم یک دورهمی است که در یک فضای پویا به همراه دوستان خودمان، مهارت های انگلیسی هم را به چالش خواهیم کشید.
برای شرکت در این دور همی به این موضوع توجه داشته باشید که هدف از این دور همی بالا بردن صطح speaking و listening خواهد بود و تمام مباحث انگلیسی مطرح خواهند شد به همین خاطر این دورهمی را بیشتر به آن دسته از افراد که دایره لغات خوبی دارند و به دنبال بالا بردن مهارت های خود هستند، و یا آن دسته از دوست داران زبان که به دنبال جمعی برای صحبت به زبان انگلیسی و لذت بردن از یک فنجان قهوه در کنار دوستشان هستند پیشنهاد میکنیم.

از این جلسه این رویداد به صورت جدی تر دنبال خواهد شد و پیشنهاد میکنیم اگر قصد شرکت در این دور همی را دارید هرچه سریع تر اقدام کنید چرا که با توجه به سیرتکاملی و پیشرفت این دورهمی اضافه شدن به این جمع در آینده برایتان سخت خواهد شد.
موضوع بحث ازاد این هفته هم religion خواهد بود.

**۱۰هزار تومان از مبلغ پرداختیِ ثبت نام اختصاص به سفارش شما در کافه دارد**

آدرس:دماوند میدان امام خمینی- جنب برج شبلی- کافه رادیو